Межівська школа мистецтв

 

Межівська школа мистецтв
РКПСМНЗ «Межівська школа мистецтв» оголошує набір на 2017-2018 навчальний рік у такі класи: Фортепіано (1-8 кл.) - 100 грн. Гітара (1-6 кл.) – 100 грн. Синтезатор (1–6 кл.) – 100 грн. Сольний спів (1–6 кл.) – 100 грн. Баян,акордеон (1–6 кл.) – 70 грн. Бандура (1–6 кл.) – 70 грн. Художнє відділення (1-6 кл.) —100 грн.На ХУДОЖНЄ ВІДДІЛЕННЯ приймаються діти віком від 8-9 років. Протягом навчального часу діти опановують образотворче мистецтво по предметам: рисунок, живопис, графічна техніка, композиція, предмет за вибором-- вишивка (в т.ч. бісером) або комп’ютерна графіка, скульптура (з 2-го класу), початковий курс з історії мистецтв (з 3-го класу). Викладач—Іщенко Аделаїда Романівна: переможець Міжнародного творчого конкурсу «Visa: Олімпійські фантазії» (нагороджена поїздкою до Пекіну на Олімпійські Ігри), неодноразовий лауреат обласних премій, нагороджена дипломом Національної Спілки художників України, багаторазова переможниця Всеукраїнських, а також Міжнародних конкурсів у РФ, Азербайджані та Польщі. Під час навчання учні знайомляться з художньою творчістю рідного краю, що допомагає усвідомити глибинне коріння нашого народу; вивчають нові техніки, види мистецтв, опановують нові матеріали.У випускному 6-8 класі учні складають іспити по всіх предметах та отримують свідоцтва державного зразка про закінчення початкової мистецької освіти, що дає можливість продовжити її у вищих мистецьких закладах.Для вступу до школи потрібно подати наступні документи: - заяву на ім’я директора; - копію свідоцтва про народження; - медичну довідку.Документи приймаються щоденно (крім суботи та неділі) у приміщенні Межівської школи мистецтв за адресою: вул. Центральна, 28. Тел. 6-25-75.

День музики 
За доброю традицією щорічно, напередодні Всесвітнього дня музики, у школі мистецтв відбувається велике свято – посвята першокласників. Традиційно викладачі розробляють цікавий ігровий, казковий, музичний сценарій, щоб заохотити дітей і надихнути їх на нові здобутки. На святі звучали найкращі інструментальні та вокальні номери учнів старших класів. Також свої здобутки презентували учні класу художнього мистецтва, який стартував з 1 вересня цього року під керівництвом Іщенко Аделаїди Романівни. Результатом стала чудова виставка у вестибюлі, а найкращі роботи вже візьмуть участь у VII-му Всеукраїнському дитячому конкурсі пейзажу «Мій рідний край», який відбудеться 15 листопада у м. Вінниця. Були на святі і конкурси , загадки , і цікава вікторина на музичну тематику, та найбільші враження отримали винуватці свята – це першокласники. За прагнення стати справжніми митцями маленьким школярам були вручені символічні медалі. 
Начальник відділу культури Межівської райдержадміністрації Кропи’янська Л.І. та директор школи Півень Н.П. привітали першокласників та побажали, щоб музика увійшла у життя дітей і стала його окрасою. 
Свято скінчилося, а попереду довгі, і зовсім нелегкі кроки до пізнання Світу Музики, де добрими і надійними супутниками дітям стануть вчителі і батьки. Хочеться побажати першокласникам любити музику, розуміти її зміст, "дружити" з композиторами, вивчати їхню творчість та піклуватися про свій музичний інструмент. Нехай завжди лунає навколо радісний дитячий сміх, звучить чарівна музика та зростають юні таланти Межівщини.

Мультляндія 2017 
9 березня у концертному залі районного комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Межівська школа мистецтв» відбувся вокальний конкурс серед учнів класів сольного співу під назвою «Казка в гості завітала». Учні демонстрували свої вокальні досягнення та артистизм у кращому виконанні пісень з відомих мультфільмів. Також кожен учасник попрацював у підбірці відеоматеріалу для своїх номерів. Всі глядачі поринули в країну Дитинства, адже так приємно хоч на мить забути про буденні справи і трішки побути дітьми. На прикладах відомих і улюблених всім мультфільмів дорослі, що були присутні на святі, мали змогу поглянути на світ дитячими очима, і нарешті зрозуміти, що казкові персонажі, які щодня миготять на екранах телевізора, вчать дітей дружити, допомагати один одному, не лінуватися, бути ввічливими, прививають дітям любов до батьків, які виручать і підтримають у будь-якій біді. 
Журі достойно оцінило всі виступи. Таким чином перемогу у I віковій категорії отримали: 1 місце—Гвоздецька Анна, 2 місце—Удовенко Тетяна, 3 місце—Безугла Поліна. II вікова категорія: 1 місце—Заєва Уляна, Коба Єлизавета; 2 місце—Камінчук Валерія, 3 місце—дует Федоруків Давіда та Даніїла. III вікова категорія: 1 місце—Машир Катерина, 2 місце—Зенеч Дар’я, 3 місце—Кутня Ірина. 
Щоб бути щасливим, зовсім не обов'язково повертатися до країни Дитинства. Досить зберігати в серці цю маленьку часточку минулого та вірити, що вона зігріє майбутнє життя й забарвить його в неймовірні дивні кольори.

Якщо Ви помітили якісь порушення авторських прав опублікованих віршів, або вірші розміщені  без Вашої згоди, просимо надіслати повідомлення модератору через силку «Заявити про порушення», яка знаходиться під кожним віршем і вказаний твір буде знято з публікації, або за адресою al.yatsura@gmail.com

Про автора

Яцура Людмила ОлександрівнаЯцура Людмила Олександрівна 
БІОГРАФІЯ
Яцура Людмила Олександрівна народилася 16 січня 1959 року в селищі Межова Межівського району Дніпропетровської області. Корені роду – Дніпропетровщина..
Батько, Білоус Олександр Петрович — художник, мати. Білоус Катерина Захарівна — вчитель.
Закінчила Дніпропетровське базове медичне училище в 1978 році. Працювала в Межівській центральній лікарні медсестрою, лаборантом. В 1985 році закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю біолог, викладач біології, хімії. Працювала в Межівській середній школі №1 та в Межівському аграрному ліцеї-інтернаті вчителем, заcтупником директора з виховної роботи. Має звання — «Вчитель-методист».
З 2004 року – пенсіонер за вислугою років. Заміжня. Мати двох синів.
Поезією захоплюється з дитинства.

На творчий шлях впливає життєва мудрість, пізнана від родини, з книжок, власного досвіду, звірена з визнаною та перевіреною протягом віків мудрістю біблійною.
Свою творчу місію пов’язую, насамперед, зі служінням Україні.

Друкувалася на сторінках районної газети «Червона зірка», обласної газети «Зоря», та в журналах «Мистецькі грані», «Світ дитини». У 2008 році випущено збірки поезій «Енергія життя», «Дощик сонячний».
У 2009 році побачили світ збірки поезій «Рушник любові», «Жити добрим», «Вітерець новорічний».
2009 — участь у міжнародному конкурсі «Золотая строфа», поезії «Цвет любви», «Все завьюжено, запорошено…», «Надежда» ввійшли до альманаху «Золотая строфа — 2009″ (выпуск №2). Автор «Абетки лікарських рослин» (2011); збірок поезій «Встречая луч рассвета»»(2011), «Выбирая свой путь» (2011), «Дівчинка-весна»(2012). Перемога у конкурсі «ЛУЧШИЙ СТИШОК О ФЕРВЕКСЕ», який проводила компанія Delta Medical, (вірш «Друг фервекс»).
2013 – Лауреат конкурсу «Поетичні таланти української освіти» та І і ІІІ місця в номінаціях «Посвята поетам» та «Вірші про рідну мову». 2014 – «Дві чаклунки – дві руки» — методичний посібник з масажу дітям першого року життя у віршованій формі,

Дипломант конкурсу Мистецького порталу «Жінка-УКРАЇНКА» за кращий твір у конкурсі нарисів «Жінка в історії».

2015 — «Калини передзвін».

Вірші увійшли до колективних збірок: «Материнська молитва. Українки — героям Майдану»(2014), «Осінь у камуфляжі»(2014), вісника Міжнародного поетичного конкурсу на кращий поетичний твір до 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка «Чатує в століттях Чернеча гора» (2014), літературних альманахів «Сила почуттів»(2015), «Мати»(2015), подарункового збірника поезій воїнам – захисникам України, українським волонтерам, жертводавцям та меценатам «Воїнам світла», збірника поетичних присвят Надії Савченко від поетичної сотні «Живи, Надіє!».

Співпрацюю з композиторами: Наталкою Гіль (Канада), Вікторією Бондаренко (Львів), Аллою
Тишковець (смт. Межова Дніпропетровської обл.).
З 2013 року учасниця веб-порталу «Жінка-УКРАЇНКА»
Має свій сайт в Інтернеті http://muza.dp.ua
l.yatsura@gmail.com

 

 

17 вересня Межівська районна бібліотека  відзначила свій  80-літній ювілей. Це добра нагода, щоб підвести підсумки минулого, дати оцінку сьогодення і поринути в майбутнє.
На урочисту подію з привітаннями до святково прибраної бібліотеки завітали представники місцевої влади, спонсори, колеги, ветерани бібліотечної справи, вірні друзі бібліотеки, громадські діячі краю.
Урочистості розпочалися біля приміщення районної бібліотеки. Бібліотечні працівники привітали гостей, а виступи хореографічного колективу «Натхнення» (керівник Анастасія Первій) та дуету у складі Хоменко Альбіни та Дорошенко Дарини (керівник Лариса Сідаш) додали святкового настрою.
Святкування продовжилося в читальному залі бібліотеки. Відкрив ювілейне засідання голова Межівської районної ради Халимендик Павло Олексійович, який звернувся із вітальним словом до працівників бібліотеки.
Підсумувавши здобутки на ниві бібліотечної справи, директор РКЗК «Межівська ЦБС» Давиденко Лідія Григорівна вручила грамоти  працівникам районної бібліотеки. Також вона подякувала всім, то надавав фінансову підтримку бібліотечній установі та вручила їм обереги.
На святі вшанували ветеранів бібліотечної справи: Кабанову Ніну Олександрівну,  Харламову Галину Андріївну, Коломоєць Лідію Луківну та Абалімову Антоніну Іванівну, які присвятили бібліотечній справі усе своє життя.
Ювілярів вітали гості та постійні читачі: Жук Антоніна Станіславівна, Маловічко Сергій Васильович, Зражевський Володимир Миколайович, Астіон Микола Васильович, Яцура Людмила Олександрівна, Винник Олександр Васильович, Біляк Людмила Анатоліївна, Рижикова Ірина Володимирівна, Харламов Віктор Георгійович та Чехута Валентина Іванівна.
Особливої атмосфери святу додали музичні вітання. Пісенними номерами ювілярів вітали Сергій Черепаха, Вероніка Захарова, Діана Слабко, Федорченко Владислав, тріо «Душі криниця» (Тишковець Алла,  Гриценко Світлана,  Лисенко Валентина), дует у складі Хоменко Альбіни та Дорошенко Дарини.
30 вересня 2017 року в місті Покровськ, в міській бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка розпочався дводенний поетичний фестиваль. По достоїнству на ньому була представлена поетична Межівщина. В різних номінаціях виступили Лідія Сотник і Валентина Давиденко з Новопавлівки, Наталія Коноваленко із Слав’янки, композитор і співачка зі школи естетичного виховання райцентру Алла Тишковець. 
1 жовтня на гала-концерті виступила поетеса і співачка Вікторія Мина. Поза конкурсом в конференц-залі проходила презентація творів краєзнавця Петра Бабця. На даному зібранні в теплій дружній атмосфері виступила завідуюча Межівської бібліотеки для дітей Оксана Бабич, зокрема привітала господарів міської бібліотеки з професійним святом, а потім з колегою Анною Грицай порадували слухачів ліричними поезіями земляка. 
В доброзичливій атмосфері у виступах голови донецьких краєзнавців Валерія Романько, друзів-колег Любові Чорної, Валерія Кордюкова, Ніни Полухіної, Миколи Шакіна (автора меморіальної дошки В. О. Мисику в Новопавлівці), покровських «Суцвітян» пролунала думка, що ця зустріч пройшла цікаво, актуально і недаремно.


Создан 08 мар 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
«Автошкола Константа ГС» на Яндекс.Картах
Пользовательского поиска
AVTOINDEX.COM Автомагазин Автогарант
Просмотреть Автошкола Константа-ГС на карте большего размера

автоматический обменный пункт производит обмен Webmoney и E-Gold


Пожалуйста выберите электронные деньги для обмена:

Отдаете:
Получаете:

www.superchange.ru

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами белый каталог сайтов Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев
ERA.COM.UA
интернет портал
Размещено на Start.Crimea.UA Украинский портАл МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Directrix.ru - рейтинг, каталог сайтов AVTOINDEX.COM Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев - Каталог компаний, фирм и веб-сайтов Украины, Киев. Добавить сайт в каталог Автошколы, Автомобили, Киев. Каталог сайтов femina.com.ua Украинский портАл Автошкола Спойлер Сайты недвижимости. Каталог недвижимости Бест Риэлти. Добавить сайт, ссылку, ресурс, URL. Обмен ссылками Аренда квартиры в Киеве Агентство недвижимости в Киеве Kiev apartments for rent Снять квартиру в Киеве. Сдам квартиру в Киеве. Долгосрочная аренда квартир Киев. Договор аренды, типовой образец. Квартиры в Киеве посуточно Гостиницы Киева белый каталог сайтов - рейтинг Каталог лучших сайтов, добавить свой сайт. только интересные сайты! > Украинский каталог сайтов Каталог сайтов OpenLinks.RU Украина онлайнСамый большой каталог сайтовАвтошкола Спойлер в Киеве ДДО Украины Каталог сайтов на http://www.globalmarket.com.ua/
Каталог сайтов GOOGLEРабота и бизнес в Интернете с компанией ФИНАНСОВАЯ ЛИНИЯAutoMotoTruck - легковые авто, грузовые, специальные средства передвижения, а также авиа, водная и железнодорожная техника AVTOINDEX.COMКаталог компаний и предприятий УкраиныКаталог компаний Украины КОНСТАНТА-ГС, АВТОШКОЛА, ООО Дніпропетровська область у складі УРСР | Інформаційно-пізнавальний портал