Кінокомпанія ІКС

 
 

Кінокомпанія ІКС
Визначилися переможці та призери фестивалю «Дніпровські погостини»

На щорічному обласному дитячому фестивалі екранних мистецтв «Дніпровські погостини», що відбувся 17 грудня у дніпропетровському Будинку вчених, були визначені переможці та призери у чотирьох номінаціях. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомив директор Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка» Олександр Кучма. 

За інформацією Олександра Кучми, у номінації «Анімаційне кіно» перше місце журі присудило Дніпропетровському обласному дитячо-юнацькому кіноцентру «Веснянка» за програму анімаційних фільмів, присвячених 60-річчю Великої Вітчизняної війни, друге місце — мультстудії «Соняшник» Станції юних техніків Ленінського району м. Дніпропетровська, третє — кінокомпанії «ІКС» (смт Межова). У номінації «Ігрове кіно» на першому місці — телестудія «Шанс» Будинку дітей та юнацтва Центрального міського району м. Кривого Рогу, на другому — кіногурток «Аматор» Славгородської середньої школи (СШ) Синельниківського району, на третьому — кіногурток «Едельвейс» СШ № 85 м. Кривого Рогу. У номінації «Хронікально-документальне кіно» трійка переможців така: студія Пролісок» Знаменівської СШ Новомосковського району (перше місце), Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «! Веснянка» (друге) та третє — студія «Ракурс» (м. Верхньодніпровськ). У номінації «Телевізійні програми» перше місце посіла студія «Автор TV» (м. Дніпродзержинськ), друге — студія «Калейдоскоп» (м. Жовті Води) та третє — студія «Юніон TV» (м.Павлоград). 

Загалом у фестивалі взяли участь 14 дитячих студій з Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Кривого Рогу, Жовтих Вод, Верхньодніпровська, Межівського та Павлоградського районів Дніпропетровщини. Як повідомив Олександр Кучма, фестиваль «Дніпровські погостини» проводиться з метою збереження дитячого кінематографічного мистецтва та виявлення обдарованих дітей Дніпропетровщини. Організатори фестивалю — Головне управління освіти та науки Дніпропетровської державної обласної адміністрації та Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка». 

Довідка: З 1990 року в Дніпропетровську працює позашкільний заклад нового типу — Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка», створений на базі народної мультстудії, яка в 2003 році відзначила своє 30-річчя. Діти кіноцентру — переможці багатьох дитячих кінофестивалів і виставок різного рівня в Києві, Парижі, Берні, Москві, Тбілісі та ін. Напрямки роботи: мультстудія, образотворче мистецтво, студія ігрового та документального кіно, відеогрупа, гуртки кіноосвіти, студія комп’ютерної графіки та анімації, клуб художньо обдарованих дітей «Дебют», Мала академія народних мистецтв та Мала академія наук, Театр юного кіноактора, Школа юного журналіста.
Запрошуємо взяти участь у дитячо-юнацькому фестивалі екранних мистецтв “Дніпровські погостини”, захід проводиться з метою виявлення та заохочення молоді у різних видах аудіовізуальної діяльності, їх розвитку та надання системної підтримки, привернення уваги громадськості, державних та комерційних структур до виховання всебічно розвиненої та освіченої особистості юних громадян України, надання їм підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації і духовного самовдосконалення комунальним позашкільним навчальним закладом “Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр “Веснянка” Дніпропетровської обласної ради” (далі – КПНЗ “ДОДЮК “Веснянка” ДОР”) проводиться обласний дитячо-юнацький фестиваль екранних мистецтв “Дніпровські погостини” 2017 (далі – Фестиваль).
Основними завданнями Фестивалю є:
 • розвиток та популяризація дитячої аудіовізуальної творчості, кращих робіт юних кіноаматорів;
 • пропаганда вітчизняного аудіовізуального мистецтва, визначення шляхів, способів та тенденцій розвитку дитячого аудіовізуального мистецтва;
 • створення сприятливих умов для розвитку творчої діяльності дітей та молоді у відповідній галузі;
 • спрямування роботи гуртків та студій аудіовізуального мистецтва на морально-етичне виховання підростаючого покоління;
 • обмін практичним досвідом організації та роботи дитячих кіновідеогуртків та студій, сприяння збільшенню мережі гуртків аудіовізуального мистецтва та підвищенню рівня їх майстерності.
Фестиваль проводиться у два етапи:
 • І (відбірковий, заочний) етап, для участі в якому на поштову та електронну адреси кіноцентру (пр. Дмитра Яворницького, 32, м. Дніпро, 49044 та e-mail: vesnyanka.dp@gmail.com.) подаються наступні документи та матеріали:
 1. заявка на участь у Фестивалі за зразком.
 2. творча робота (кіно, відео, анімаційний фільм, телепередача), завершена у виробництві протягом останнього календарного року;
 • ІІ (фінальний, очний) етап, для участі запрошуються представники переможців (керівник та два вихованці)або автор-переможець першого етапу відповідно до списку до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації (далі – Департамент) щодо проведення ІІ (фінального, очного) етапу Фестивалю.
До участі у Фестивалі запрошуються представники дитячих та юнацьких аматорських гуртків юних кіно-, відеолюбителів, відеостудій, анімаційних студій, творчих об’єднань загальноосвітніх шкіл та позашкільних установ, що працюють у галузі аудіовізуальної культури. Вік учасників Фестивалю від 6 до 18 років включно.
Не допускаються до участі творчі об’єднання, що працюють при професійних телекомпаніях та студіях.
До участі у Фестивалі допускаються творчі роботи, створені у 2016 – 2017 роках або закінчені у виробництві у 2017 році за номінаціями:
 • хронікально-документальний фільм;
 • ігровий фільм;
 • комп’ютерна анімація;
 • традиційна анімація;
 • нетрадиційна анімація;
 • телевізійна програма;
 • кліп;
 • соціальна реклама.
Творчі роботи можуть бути надіслані на e-mail: vesnyanka.dp@gmail.com, завантажені на файлообмінник чи мають бути записані на DVD дисках у форматі AVI, підписані наступним чином: назва роботи, тривалість, номінація, назва студії (гуртка, об’єднання, автора тощо), місто (селище, смт тощо) та надіслані на юридичну адресу КПНЗ “ДОДЮК “Веснянка” ДОР” (пр. Дмитра Яворницького, 32, м. Дніпро, 49044). Диск повинен мати запис лише конкурсної творчої роботи або програми.
Загальна тривалість творчої роботи, програми, телепрограми або програми робіт не повинна перевищувати 20 хв. від однієї студії (гуртка, об’єднання, автора тощо).
Усі творчі роботи, програми, телепрограми або програми робіт з перевищеним часом до участі у Фестивалі не допускаються.
Кожна творча робота, програма, телепрограма або програма робіт повинна починатися маркою студії та закінчуватись титрами.
 

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ:Создан 15 дек 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
«Автошкола Константа ГС» на Яндекс.Картах
Пользовательского поиска
AVTOINDEX.COM Автомагазин Автогарант
Просмотреть Автошкола Константа-ГС на карте большего размера

автоматический обменный пункт производит обмен Webmoney и E-Gold


Пожалуйста выберите электронные деньги для обмена:

Отдаете:
Получаете:

www.superchange.ru

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами белый каталог сайтов Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев
ERA.COM.UA
интернет портал
Размещено на Start.Crimea.UA Украинский портАл МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Directrix.ru - рейтинг, каталог сайтов AVTOINDEX.COM Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев - Каталог компаний, фирм и веб-сайтов Украины, Киев. Добавить сайт в каталог Автошколы, Автомобили, Киев. Каталог сайтов femina.com.ua Украинский портАл Автошкола Спойлер Сайты недвижимости. Каталог недвижимости Бест Риэлти. Добавить сайт, ссылку, ресурс, URL. Обмен ссылками Аренда квартиры в Киеве Агентство недвижимости в Киеве Kiev apartments for rent Снять квартиру в Киеве. Сдам квартиру в Киеве. Долгосрочная аренда квартир Киев. Договор аренды, типовой образец. Квартиры в Киеве посуточно Гостиницы Киева белый каталог сайтов - рейтинг Каталог лучших сайтов, добавить свой сайт. только интересные сайты! > Украинский каталог сайтов Каталог сайтов OpenLinks.RU Украина онлайнСамый большой каталог сайтовАвтошкола Спойлер в Киеве ДДО Украины Каталог сайтов на http://www.globalmarket.com.ua/
Каталог сайтов GOOGLEРабота и бизнес в Интернете с компанией ФИНАНСОВАЯ ЛИНИЯAutoMotoTruck - легковые авто, грузовые, специальные средства передвижения, а также авиа, водная и железнодорожная техника AVTOINDEX.COMКаталог компаний и предприятий УкраиныКаталог компаний Украины КОНСТАНТА-ГС, АВТОШКОЛА, ООО Дніпропетровська область у складі УРСР | Інформаційно-пізнавальний портал