Мала академія наук

 
 

Мала академія наук

Максименко Микола Іванович



Список

переможців

Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Наукова палітра»

Вікова категорія 6-9 років:

Номінація «Наукові світи»

I       місце

  1. Радзивілюк Вероніка Андріївна («Мир і дружба між планетами»), Славутський районний Будинок дитячої та юнацької творчості на базі Г аннопільського навчально-виховного комплексу Хмельницької області (гурток образотворчого мистецтва Ізостудія «Художник»)

II       місце

  1. Бех Юлія Василівна («Паралельний світ»),

Хмельницький Палац творчості дітей та юнацтва

III       місце

  1. Біляк Андріана Андріївна («Наукові світи»),

Комунальний заклад «Іваничівський будинок дитячої та юнацької творчості» смт. Іваничів Волинської області

  1. Холод Євгенія Валентинівна («Далекий Всесвіт»),

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. Г ероя Радянського Союзу О.Бутка

  1. Морозов Юрій Романович («Ера динозаврів»),

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

Номінація «Калейдоскоп відкриттів»

I       місце

  1. Цяцько Єлизавета Олексіївна («ПортаЛІЗАтор»),

Старокостянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області

II       місце

  1. Єршова Єлизавета Михайлівна («Інкубатор для динозавриків»), Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

III       місце

  1. Анастасов Володимир Володимирович («Світло - це життя»), Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням інформатики Хмельницької області (студія образотворчого мистецтва «Колорит»)

Номінація «Портрет вченого»

I       місце

1. Кульчицький Даниїл Олександрович («Божевільний вчений»),

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

II       місце

  1. Приц Стефанія Максимівна («Леонардо да Вінчі»),

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Г ончара

  1. Ткаченко Ілля Вікторович («Не зупинятись на досягнутому»),

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

III       місце

  1. Ковальчук Дарина Олександрівна («Нові ідеї вченого»),

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" (студія образотворчого мистецтва «Сонях»)

  1. Ткаченко Максим Віталійович («Наука повинна йти вперед»),

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

Номінація «Місто майбутнього»

I       місце

  1. Кравцова Єлизавета Вадимівна («Ми потрапили у місто майбутнього»), Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області
  2. Буряс Дмитро Васильович («Місто блакитних веж»),

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

II       місце

  1. 1.    Ковтун Вікторія Миколаївна («Солодке королівство»),

Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

  1. 2.      Савченко Ангеліна Анатоліївна («Екомісто»),

Зіньківський Будинок дитячої та юнацької творчості Полтавської області (Зразкова творча майстерня «Струмочок»)

III       місце

  1. 1.    Копильченко Вікторія Владиславівна («Спортивний комплекс в Дніпропетровську»),

Комунальний заклад освіти "Жданівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"

  1. 2.     Мещишена Вероніка Богданівна («Майбутнє місто - екологічно безпечне»),

Конотопська дитяча художня школа Сумської області

Заохочувальний диплом

1. Зацаренко Ангеліна Андріївна («Місто моєї мрії»),

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

Вікова категорія 10-13 років:

Номінація «Наукові світи»

I       місце

1. Омельченко Руслана Олександрівна («Космічна соната»),

Дружбівський навчально-виховний комплекс Олевського району Житомирської області

II       місце

1. Гнатюк Віталій Олександрович («МАН - світ відкриттів»),

Ізяславський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Хмельницької області

III       місце

  1.  Крюкова Анастасія Олександрівна («Збережемо цей чудовий світ»), Комсомольська дитяча художня школа Полтавської області
  2.  Зубатова Дарина Юріївна («Такий близький та далекий Всесвіт»), Комунальний позашкільний навчальний заклад «Охтирський міський центр позашкільної освіти - Мала академія наук учнівської молоді» Сумської області

Номінація «Калейдоскоп відкриттів»

I       місце

  1. Кревська Алла Олександрівна («Комп’ютерна лихоманка»),

Районний Будинок школяра смт. Торчина Луцького району Волинської області (студія образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик»)

  1. Ваховська Віра Євгеніївна («Великий винахід - Колесо»),

Центр позашкільної освіти м. Коростеня Житомирської області (гурток «Малювання»)

II       місце

1. Брунеллі Роберто («Г одинники, які миють»),

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

III       місце

1. Пономарьова Катерина Сергіївна («Шлях у майбутнє»),Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

Номінація «Портрет вченого»

І   місце

1. Малинська Любов Олегівна («Рене Декарт і його Декартова система координат»),

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Межівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Дніпропетровської області

2. Пруська Ольга Іванівна («Г алілео Г алілей і його винаходи»),

Навчально-виховний комплекс № 3 у складі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н.Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою" Шепетівської міської ради Хмельницької області

II       місце

  1. Бродовська Мілана Віталіївна («Маленька винахідниця»),

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитяча художня школа № 2» Одеської міської ради

  1. Обливач Катерина Андріївна («Ньютон»),

Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району м. Києва (арт- майстерня «Намалюй щастя»)

III       місце

  1. Г ончаренко Марія Євгеніївна («Леонардо да Вінчі - нерозгаданий геній»), Дитяча художня школа ім. І.Г.Першудчева м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області
  2. Зозуля Іван Ігорович («Селекціонер озимої пшениці»),

Красноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.І.Копиленка Красноградської районної державної адміністрації Харківської області

Номінація «Місто майбутнього»

I       місце

  1. Вербенець Ірина Олександрівна («Солодке місто майбутнього»), Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр дитячої творчості "Дивосвіт" м. Кривого Рогу Дніпропетровської області
  2. Зборовська Аліна Ігорівна («Чарівне місто солодкого»),

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр дитячої творчості "Дивосвіт" м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (гурток «Спадщина»)

II       місце

  1.  Наумова Діана Сергіївна («Канцелярське місто»),

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр дитячої творчості "Дивосвіт" м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (гуртки «Спадщина», «Веселка»)

  1.  Лихва Максим Юрійович («Кристалічні хмародери»),

Студія культури та мистецтв “Спірограф” Центру культурно-мистецьких ініціатив м. Львова

III       місце

1. Король Єлизавета Сергіївна («Місто равлика»),

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр дитячої творчості "Дивосвіт" м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (художня студія «Палітра»)

  1. Г рабчук Вероніка Сергіївна («Нікополь - місто майбутнього»), Комунальний заклад "Спеціалізована природничо-математична школа І- ІІІ ступенів при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Г ончара" м. Нікополя Дніпропетровської області (ізостудія «Палітра»)
  2. Куценко Єлизавета Петрівна («Місто - абетка»),

Кременчуцький ліцей № 4 Кременчуцької міської ради Полтавської області

Вікова категорія 14-17 років:

Номінація «Наукові світи»

I       місце

1. Конєв Володимир Миколайович («Доброго ранку, Боровик!»), Миргородський художньо-промисловий коледж ім. М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка

II       місце

1. Іванова Анастасія Дмитрівна («Міжгалактична подорож»),

Комунальний позашкільний заклад "Міський Палац дитячо-юнацької творчості "Г орицвіт" м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (Народний художній колектив студія образотворчих мистецтв “Журавочка”)

III       місце

  1. 1.    Виплавень Дар’я Олегівна («Яскравий світ фауни і флори»), Миргородський художньо-промисловий коледж ім. М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка
  2. 2.     Татченко Олена Анатоліївна («Народження планет. Створення Сонячної системи»),

Красноградський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради

Заохочувальний диплом

  1. Харченко Анастасія Валеріївна («Людина - Всесвіт»),

Харківський коледж текстилю та дизайну (гурток живопису)

  1. Драб Світлана Степанівна («Метаморфози всесвіту»),

Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж» (гурток «Творчі новації»)

Номінація «Калейдоскоп відкриттів»

І   місце

1. Коленко Анастасія Дмитрівна («Вперед до майбутнього»),

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

II       місце

1. Доценко Анна Олександрівна («Політ до зірок»),

Комунальний позашкільний заклад «Міський Палац дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (Народний художній колектив студія образотворчих мистецтв “Журавочка”)

III       місце

1. Г арматюк Юлія Анатоліївна («Потяг»),

Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г.Шевченка Черкаської області

Заохочувальний диплом

1. Константінова Тетяна Юріївна («Гібсон Лес Пол»),

Запорізький електротехнічний коледж Запорізького національного технічного університету

Номінація «Портрет вченого»

I       місце

  1. П’ятниця Валентина Іванівна («Амосов Микола Михайлович»), Дніпропетровський обласний медичний ліцей - інтернат «Дніпро»
  2. Івасюк Катерина Василівна («Світло Ніколи Тесла»),

Миргородський художньо-промисловий коледж ім. М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка

II       місце

  1. Волинкіна Олена Юріївна («Стівен Хокінг»),

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

  1. Варон Яліна Валеріївна («Вчений Іоганн Кеплер»),

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

III       місце

  1. Самійленко Олена Олександрівна («Знання - найвища цінність на землі»), Заклад «Вінницька дитяча художня школа»
  2. Нам’ясенко Анна Анатоліївна, Оніщук Катерина Володимирівна («Великий український патріот»),

Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 - ліцей м. Ковеля» Ковельської міської ради Волинської області

  1. Євтушенко Артем Миколайович («Стів Джобс»),

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

Номінація «Місто майбутнього»

І місце

  1. Черненко Альона Юріївна («Весняний дзвін»),

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського

  1. Печериця Олена Віталіївна («Космічні сади»),

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

  1. Антонова Владислава Олександрівна («Місто майбутнього»), Університетський коледж Київського університету імені Бориса Г рінченка

II       місце

  1. Чокан Софія Романівна («Місто майбутнього»),

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

  1. Лопар Євгенія В’ячеславівна («Пташиний спів»),

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського

  1. Г рабовська Яна Сергіївна («Місто майбутнього»),

Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Хмельницької області

III       місце

  1. Чмишук Катерина Володимирівна («Останнє місто»), Дніпропетровська дитяча художня школа № 1
  2. Захаров Олександр Сергійович («Найкраще місто у Всесвіті»), Житомирський коледж культури і мистецтв ім. І.Огієнка
  3. Пекова Катерина Вадимівна («Чорний квадрат»),

Рівненська Мала академія наук учнівської молоді (гурток «Мистецтвознавство»)

 

Додаток 2

до наказу Національного центру «Мала академія наук України» від 26.05.2015 р. № 26

Список

учасників Всеукраїнської виставки-конкурсу
дитячого малюнка «Наукова палітра»

Вікова категорія - 6-9 років

Номінація «Наукові світи»

п/п

ПІБ

Назва навчального закладу

Назва роботи

1.

Крюк Самуїл Віталійович

Люблинецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей" Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Поселення Червоної планети»

2.

Губчик Оксана Віталіївна

Камінь-Каширський районний будинок дитячої та юнацької творчості Волинської області (студія образотворчого мистецтва «Кольоровий водограй»)

«Всесвіт»

3.

Скалеба Євген Володимирович

Комунальний заклад освіти "Жданівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"

«Спалах на зірці»

4.

Татарчук Нікіта Андрійович

Комунальний заклад освіти "Жданівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"

«Найгарячіша

планета»

5.

Лисюк Софія Сергіївна

Житомирський Центр творчості дітей і молоді (Народна студія «Юний художник»)

«Я і моя шиншила подорожуємо світом»

6.

Волківський Даніл Володимирович

Центр позашкільної освіти м. Коростеня Житомирської області (гурток «Студія Пізнайко»)

«Стихія природи»

7.

Коваленко Софія Павлівна

Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

«Дивовижний птах»

8.

Крижановська Дар’я Сергіївна

Омельницький навчально-виховний комплекс "Ліцей - інтернат - дошкільний навчальний заклад" Кременчуцького району Полтавської області (гурток образотворчого мистецтва)

«Фантастика підводного царства»

9.

Мурашко Анжеліка Романівна

Омельницький навчально-виховний комплекс "Ліцей - інтернат - дошкільний навчальний заклад" Кременчуцького району Полтавської області (гурток образотворчого мистецтва)

«Люблю свою Україну»

10.

Горбань Маріанна Юріївна

Комсомольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням економіки та права Комсомольської міської ради Полтавської області

«Планети»

11.

Богдановська Катерина Юріївна

Комсомольська дитяча художня школа Полтавської області

«Квіти океану»

 


 

12.

Гайдиш Ольга Анатоліївна

Козельщинський Будинок дитячої творчості Полтавської області (гурток «Вернісаж»)

«Вихор»

13.

Данько Анна Олександрівна

Козельщинський Будинок дитячої творчості Полтавської області (гурток «Вернісаж»)

«Скарби Всесвіту»

14.

Тесля Анна Андріївна

Козельщинський Будинок дитячої творчості Полтавської області (гурток «Вернісаж»)

«Вічний спокій»

15.

Скрипніченко Діана Станіславівна

Великобагачинський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Полтавської області (гурток «Юний художник»)

«Космічний

дослідник»

16.

Розуменко Артем Геннадійович

Комсомольська загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 1 з поглибленим вивченням економіки та права Комсомольської міської ради Полтавської області

«Сестричка Землі - планета Ялмез»

17.

Огоновський Святослав Ігорович

Центр розвитку дитини «Бедрик» м. Рівного

«Планета миру. Космічні простори»

18.

Бабчанік Даниїл Васильович

Центр розвитку дитини «Бедрик» м. Рівного

«Сонячний день під водою»

19.

Бордюк Світлана Петрівна

Центр розвитку дитини «Бедрик» м. Рівного

«Жителі підводного світу»

20.

Ткаченко Максим Віталійович

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи 1-111 ступенів

«Я їх дуже люблю»

21.

Темченко Анастасія Віталіївна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа 1-111 ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка

«Космічна галактика»

22.

Губченко Варвара Станіславівна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Веселі звірята»

23.

Латко Марія Михайлівна

Харківський Палац дитячої та юнацької творчості (гурток астрономії)

«Створення Всесвіту»

24.

Яцюк Сніжана Сергіївна

Немиринецька загальноосвітня школа 1-111 ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області

«Космічний будинок»

25.

Кухар Вероніка Юріївна

Приватна загальноосвітня школа "Гармонія" 1-111 ступенів м. Хмельницького (гурток образотворчого мистецтва)

«Подорож у майбутнє»

26.

Боборикін Андрій Михайлович

Приватна загальноосвітня школа "Гармонія" 1-111 ступенів м. Хмельницького (гурток образотворчого мистецтва)

«Нехай слон відпочине»

27.

Радовинчик Віталій Юрійович Радовинчик Оксана Юріївна

Троцюк Анастасія Василівна

Позашкільний навчальний заклад «Будинок дитячої творчості» м. Хмельницького (гурток «Образотворче мистецтво»)

«Незвідана планета 1нтереснікс»

28.

Присяга Софія Олександрівна

Хмельницький Палац творчості дітей та юнацтва

«Космічний всесвіт»

29.

Євіка Діана Валентинівна

Хмельницький Палац творчості дітей та юнацтва

«Планета дивовижних створінь»

30.

Лісова Дарина Сергіївна

Хмельницький Палац творчості дітей та юнацтва (студія образотворчого мистецтва)

«У космосі»

 


 

31.

Савіцька Софія Віталіївна

Хмельницький Палац творчості дітей та юнацтва (студія образотворчого мистецтва)

«Світ моїх солодких мрій»

32.

Фрейліхман Єлизавета Євгенівна

Шепетівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 1 ім. М.Островського Хмельницької області

«Моя Україна»

33.

Морозова Мар’яна Францівна

Шепетівська дитяча художня школа Хмельницької області

«Чорний лебідь»

34.

Гаврилюк Ангеліна Сергіївна

Шепетівська дитяча художня школа Хмельницької області

«Загадковий світ Сонячної системи»

35.

Білецький Станіслав Віталійович

Навчально-виховне об’єднання Дошкільний заклад - початкова школа І ступеня м. Славути Хмельницької області (гурток «Мрійливий пензлик»)

«Весна на Поділлі»

36.

Гурський Олександр Олександрович

Вербовецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області

«Пишнобарвні

комахи»

37.

Юр Микита Геннадійович

Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району м. Києва (студія образотворчого мистецтва «Мальви»)

«Різнобарвна

галактика»

 


 

Номінація «Калейдоскоп відкриттів»

п/п

ПІБ

Назва навчального закладу

Назва роботи

1.

Корнієнко Катерина Олександрівна

Люблинецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей" Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Вартові планети Земля»

2.

Гісь Діана Ігорівна

Комунальний заклад "Луцький навчально- виховний комплекс "Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" (студія образотворчого мистецтва «Сонях»)

«Покотилось колесо по світу»

3.

Кожан Олександр Євгенович

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Космічні кораблі»

4.

Сегеда Володимир Олександрович

Художня школа Галини Шевцової м. Дніпропетровська

«Автомобіль-літак»

5.

Пінчук Дмитро Сергійович

Комунальний заклад "Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області"

«Три яблука, які змінили світ»

6.

Жуков Едуард Сергійович

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Межівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Дніпропетровської області

«Леонардо да Вінчі працює над ескізом вертольота»

7.

Замула Софія Андріївна

Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

«Райдужний купол»

8.

Грайжевська Фаня Фредівна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Літаючий

автомобіль»

 


 

9.

Островський

Олександр

Олександрович

Рибачок Дмитро

Вікторович

Шадюк Христина

Олександрівна

Вовківецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Шепетівської районної ради, Хмельницької області

«Винаходи Архімеда»

10.

Белозьоров

Владислав

Вікторович

Немиринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області

«Г елікоптер - геніальний винахід земляка Сікорського»

11.

Сторожук Катерина Миколаївна

Немиринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області

«Перший автомобіль»

12.

Пальченко Дарія Богданівна

Летичівський навчально-виховний комплекс № 2 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Хмельницької області (гурток «Юний художник»)

«Геніально чи смертельно?»

13.

Рева Софія Русланівна

Михиринецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів відділу освіти, молоді і спорту Теофіпольської районної ради Хмельницької області

«Твори добро, твори красу»

14.

Підгурний Назарій Іванович

Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням інформатики Хмельницької області

«Місяцехід»

15.

Лисак Даніела Сергіївна

Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням інформатики Хмельницької області

«Електромобіль»

 


 

Номінація «Портрет вченого»

п/п

ПІБ

Назва навчального закладу

Назва роботи

1.

Куліш Аліна Сергіївна

Комунальний заклад "Луцький навчально- виховний комплекс "Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" (студія образотворчого мистецтва «Сонях»)

«Мрії вченого»

2.

Ткачук Аліна Антонівна

Комунальний заклад "Луцький навчально- виховний комплекс "Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" (студія образотворчого мистецтва «Сонях»)

«Шалені досліди»

3.

Івашко Валерія Сергіївна

Комунальний заклад "Луцький навчально- виховний комплекс "Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" (студія образотворчого мистецтва «Сонях»)

«На порозі нових відкриттів»

4.

Лук’янюк Анастасія Анатоліївна

Комунальний заклад "Луцький навчально- виховний комплекс "Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" (студія образотворчого мистецтва «Сонях»)

«Створення нових світів»

 


 

5.

Лукашук Дарина Ігорівна

Комунальний заклад «Іваничівський Будинок дитячої та юнацької творчості» смт. Іваничі Волинської області

«Альберт Ейнштейн»

6.

Негреско Віталіна Віталіївна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Еврика!»

7.

Калиніна Марія Олегівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Портрет вченого Флемінга»

8.

Пінчук Дмитро Сергійович

Комунальний заклад "Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області

«Портрет Ейнштейна»

9.

Подповідний

Олексій

Михайлович

Комунальний позашкільний заклад «Міський Палац дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (Народний художній колектив - студія образотворчих мистецтв “Журавочка”)

«Брати Монгольф’є»

10.

Ліщенко Кристина Олексіївна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Вчена»

11.

Сахарова Світлана Юріївна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Кандидат математичних наук»

12.

Юрдік Анастасія Юріївна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Кіт в бібліотеці»

13.

Розуменко Артем Геннадійович

Комсомольська загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 1 з поглибленим вивченням економіки та права Комсомольської міської ради Полтавської області

«Юний науковець»

14.

Кравцов Кирил Вадимович

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Портрет вченого»

15.

Гапонова Кіра Русланівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

«Моя матуся - біолог»

16.

Савченко Настя Олександрівна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Космічний простір»

17.

Литвиненко Евеліна Володимирівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка

«Мої відкриття»

18.

Рула Наталія Михайлівна

Шепетівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області

«Мрії Гіпатії Олександрійської»

19.

Кшевінська Оксана Олегівна

Хмельницька районна дитяча музична школа (відділення образотворчого мистецтва)

«Моя матуся - мій взірець науковця»

20.

Конфедерат

Катерина

Олександрівна

Летичівський районний Центр творчості дітей та юнацтва Хмельницької області

«Портрет Ісаака Ньютона»

21.

Горкун Олена Миколаївна

Ізяславська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 4 Хмельницької області

Ізяславський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Хмельницької області

«Вчений мислитель»

 


 

Номінація «Місто майбутнього»

п/п

ПІБ

Назва навчального закладу

Назва роботи

1.

Гапонюк Тетяна Миколаївна Рихлюк Артем Сергійович Стоянович Ернест Іванович

Торчинська загальноосвітня школа Торчинської селищної ради Луцького району Волинської області

«Через минуле у майбутнє»

2.

Маточкіна Єлизавета Олександрівна Пуревич Марія Леонідівна

Ковельський Палац учнівської молоді імені І.Я.Франка Волинської області (Зразкова студія «Чарівний пензлик»)

«Майбутня школа»

3.

Моружко Ангеліна Петрівна

Ковельський Палац учнівської молоді імені І.Я.Франка Волинської області (Зразкова студія «Чарівний пензлик»)

«Мій Палац у майбутньому»

4.

Пилипчук Анна Володимирівна

Камінь-Каширський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Волинської області (студія образотворчого мистецтва «Кольоровий водограй»)

«Сузір’я міст»

5.

Поліжак Соломія Сергіївна

Комунальний заклад «Іваничівський Будинок дитячої та юнацької творчості» смт. Іваничів Волинської області

«Моє дивовижне місто»

6.

Ждань Василь Святославович

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 м. Ковеля Волинської області (гурток «Чарівний пензлик»)

«Казкове місто»

7.

Головій Андрій Сергійович

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 м. Ковеля Волинської області (гурток «Чарівний пензлик»)

«Веселковий світ»

8.

Утверт Тетяна Олександрівна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. І. Я.Франка м. Горохова Волинської області

«Місто миру»

9.

Новосад Єлизавета Віталіївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №1 ім. І. Я.Франка м. Горохова Волинської області

«Космос

майбутнього»

10

Казімірова Іванна Іванівна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 1 ім. І. Я.Франка м. Горохова Волинської області

«Українське місто майбутнього»

11.

Бондар Мар’яна Валеріївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. І. Я.Франка м. Горохова Волинської області

«Казкові будинки»

12.

Бабійчук Ілона Сергіївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. І. Я.Франка м. Горохова Волинської області

«Літаюче місто»

13.

Бабійчук Богдан Сергійович

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. І. Я.Франка м. Горохова Волинської області

«Небесне місто»

14.

Янюк Анна Олександрівна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. І. Я.Франка м. Горохова Волинської області

«Літаючий магазин»

15.

Конон Марія Василівна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. І. Я.Франка м. Горохова Волинської області

«Місто мого майбутнього»

16.

Проценко Аліка Віталіївна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Місто - радість»

17.

Івасенко Максим Сергійович

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Літаючі будинки»

18.

Чернова Софія Романівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Місто янголів»

 


 

19.

Приц Амелія Максимівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Весняний настрій»

20.

Попова Марія Дмитрівна

Центр дитячої творчості м. Жовті Води Дніпропетровської області (гурток «Юний художник»)

«Будинок тепла та радості»

21.

Калиніна Марія Олегівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Казкове місто щастя»

22.

Орел Єлизавета Юріївна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Наша земля»

23.

Вергуленко Гліб Сергійович

Центр дитячої творчості м. Жовті Води Дніпропетровської області (гурток «Юний художник»)

«Там на незвіданій планеті»

24.

Малик Олександра Олександрівна

Вільногірська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Місто під водою»

25.

Мазур Валерія Русланівна

Вільногірська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Дитинства світ»

26.

Гаркуша Ростислав Віталійович

Комунальний заклад освіти "Жданівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"

«Дитяча мрія - спортивний комплекс в с. Жданове»

27.

Медвєдєва Євгенія Віталіївна

Комунальний заклад освіти «Жданівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області»

«Екологічно чисте село»

28.

Кравчук Ольга Сергіївна

Новоград-Волинський навчально-виховний комплекс «Гімназія імені Лесі Українки - школа І ступеня» Житомирської області

«Містограй»

29.

Болдиш Юлія Сергіївна

Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

«Чайне місто»

30.

Кушнарьова

Анастасія

Олексіївна

Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

«Новітня архітектура»

31.

Радіонов Єгор Олександрович

Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

«Фіолетова

автострада»

32.

Коваленко Софія Павлівна

Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

«Місто сонця, місто - сад, рідний Єлисаветград»

33.

Мельниченко

Олександр

Віталійович

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Моє місто»

34.

Овчинікова Марія Корівна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Кришталеве місто»

35.

Єргієва Анастасія Олегівна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Смачне місто»

36.

Булах Еліна Сергіївна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Моє місто»

37.

Катюжанський Андрій Віталійович

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Місто майбутнього»

 


 

38.

Степановська

Владислава

Валеріївна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Місто - сад»

39.

Плахотніченко Вероніка Сергіївна

Омельницький навчально-виховний комплекс "Ліцей - інтернат - дошкільний навчальний заклад" Кременчуцького району Полтавської області (гурток образотворчого мистецтва)

«Світ очима дитини»

40.

Зезера Яна Олександрівна

Комсомольська загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 1 з поглибленим вивченням економіки та права Комсомольської міської ради Полтавської області

«Гостинне місто Комсомольск»

41.

Михайленко Софія Геннадіївна

Великобагачинський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Полтавської області (гурток «Умілі руки»)

«Місто майбутнього»

42.

Розуменко Артем Геннадійович

Комсомольська загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 1 з поглибленим вивченням економіки та права Комсомольської міської ради Полтавської області

«Дивовижне місто Комсомольск»

43.

Філоненко Антон Андрійович

Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості (Народний художній колектив - студія образотворчого мистецтва «Соняшник»)

«Дивовижне місто»

44.

Білоконь Денис Геннадійович

Комсомольська загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 1 з поглибленим вивченням економіки та права Комсомольської міської ради Полтавської області

«Комсомольськ в майбутньому»

45.

Кравченко Анастасія Федорівна

Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області

«Музикальний

фонтан»

46.

Олексенко Світлана Сергіївна

Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області

«Рідне місто»

47.

Хропач Анна Олександрівна

Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області

«Диво-місто»

48.

Ківшик Анна Олегівна

Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області

«Чарівний замок»

49.

Трикоз Злата Володимирівна

Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області

«Дитяче містечко»

50.

Василинка Поліна Сергіївна

Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області

«Моє місто»

51.

Самойлик Ліна Євгеніївна

Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області

«Співоче поле»

52.

Прокопенко Ілля Віталіївна

Комсомольська загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 1 з поглибленим вивченням економіки та права Комсомольської міської ради Полтавської області

«Космічне місто»

53.

Плісецький Денис Сергійович

Центр розвитку дитини «Бедрик» м. Рівного

«Життя у космосі»

54.

Голованюк Марія Ігорівна

Конотопська дитяча художня школа Сумської області

«Місто третього тисячоліття»

55.

Пономарьов Нікіта Юрійович

Конотопська дитяча художня школа Сумської області

«Місто майбутнього»

56.

Петрушенко Марія Геннадіївна

Конотопська дитяча художня школа Сумської області

«Казковий світ майбутнього»

 


 

57.

Аленін Ілля Костянтинович

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 імені Олексія Братушки Сумської міської ради

«Місто майбутнього»

58.

Бондаренко Кіріл Олександрович

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Незвичайне місто»

59.

Стеценко Марія Олексіївна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Чудо міста»

60.

Ємельяненко Марія Олексіївна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Зимове місто»

61.

Омельченко Максим Сергійович

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Оптимус Прайм»

62.

Губа Олександра Олександрівна

Сумське вище училище мистецтв і культури м.. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Казкове містечко країни мрій»

63.

Морозова Діана Романівна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Місто метрополіс»

64.

Приходько Анна Віталіївна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Казкове місто»

65.

Яценко Вероніка Ігорівна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Смачне місто»

66.

Петренко Ярослав Ігорович

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Улюблене місто»

67.

Муха Сніжана Ігорівна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Моє місто»

68.

Рула Наталія Михайлівна

Шепетівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області

«Вулиця майбутнього міста»

69.

Миронюк Валерій Олександрович

Навчально-виховне об’єднання Дошкільний заклад - початкова школа І ступеня м. Славути Хмельницької області

«Парк міста майбутнього»

70.

Трончук Олександра Вікторівна

Навчально-виховне об’єднання Дошкільний заклад - початкова школа І ступеня м. Славути Хмельницької області

«Екологічно чисте місто»

71.

Цикалюк Софія Олегівна

Навчально-виховне об’єднання Дошкільний заклад - початкова школа І ступеня м. Славути Хмельницької області

«Маленьке місто галактики»

72.

Шостак Святослав Анатолійович

Нетішинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей" Нетішинської міської ради Хмельницької області

«Фантастичне місто»

73.

Ніколайчук Арсен Олегович

Навчально-виховне об’єднання Дошкільний заклад - початкова школа І ступеня м. Славути Хмельницької області

«Місто моєї мрії»

 


 

74.

Канарська Анна Сергіївна

Кам'янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 17 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформатики та ліцею Хмельницької області

«Місто мрій»

75.

Олексюк

Олександра

Анатоліївна

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Шепетівської міської ради Хмельницької області

«Моє місто у майбутньому»

76.

Фізар Сергій Ярославович

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. М.Островського Хмельницької області

«Я не хочу такого майбутнього, зупиніть війну!»

77.

Гудайтес Євгенія Сергіївна

Рогізнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кам’янець-Подільського району Хмельницької області

«Майбутнє біля моєї річки»

78.

Шуляк Олексій Олегович

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Хмельницької області

«Місто моєї мрії є і буде найкращим»

79.

Горбовцова Софія Олександрівна

Хмельницький ліцей № 17

«Сонячне місто»

80.

Фурман Софія

Олегівна

(15.06.2005)

Хмельницький ліцей № 17

«Майбутнє

Хмельницька»

81.

Шитманюк Ангеліна Юріївна

Дошкільний навчальний заклад № 9 «Теремок» м. Славути Хмельницької області

«Веселкове місто»

82.

Кшевінська Оксана Олегівна

Хмельницька районна дитяча музична школа (відділення образотворчого мистецтва)

«Моє квітуче веселкове село»

83.

Бізюра Олександра Володимирівна

Летичівський навчально-виховний комплекс № 2 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Хмельницької області

«Моє фантастичне місто»

84.

Белозьорова Марія Вікторівна

Немиринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області

«Ідеальне майбутнє»

 


 

Вікова категорія - 10-13 років

Номінація «Наукові світи»

п/п

ПІБ

Назва навчального закладу

Назва роботи

1.

Непийвода Анна Олександрівна

Заклад «Вінницька дитяча художня школа»

«Барви Галактики»

2.

Кондратюк Віктор Валерійович

Люблинецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей" Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Нове сонце»

3.

Сало Дарина Сергіївна

Люблинецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей" Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Поселення в кольоровій галактиці»

4.

Корнелюк Дмитро Олексійович

Люблинецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей" Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«До нових світів»

 


 

5.

Цехош Сергій Михайлович

Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія " м. Горохова Волинської області

«Загадкова планета»

6.

Шпік Роман Романович

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт. Сенкевичівки Горохівського району Волинської області

«Погляд у світле майбутнє»

7.

Савчук Вікторія Віталіївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Брани Горохівського району Волинської області

«Моя неповторна земля»

8.

Савчук Галина Віталіївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Брани Горохівського району Волинської області

«Мій дикий друг»

9.

Качанюк Катерина Павлівна

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Гаразджи Луцького району Волинської області

«На лісовій галявині»

10.

Піхоцька Юлія Вадимівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Хатинка біля тину»

11.

Глущук Анастасія Вікторівна

Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21" Дніпропетровської області

«Космічна одіссея»

12.

Мамінюк Софія Юріївна

Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21" Дніпропетровської області

«Ми відкриваємо всесвіт»

13.

Сачук Анастасія Сергіївна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Собака і метелики»

14.

Грицаєнко Олексій Андрійович

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Міський Палац дитячо-юнацької творчості «Г орицвіт» м. Кривого Рогу Дніпропетровської області

«Чорна діра поглинає планету»

15.

Новохатько Анна Сергіївна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

«Паралельний

всесвіт»

16.

Чемерис Юлія Русланівна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

«У світі науки»

17.

Каратушина Катерина Андріївна

Комунальний заклад "Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області"

«Незвідані планети. Чарівна країна»

18.

Савицька Катерина Сергіївна

Комунальний позашкільний заклад "Міський Палац дитячо-юнацької творчості "Горицвіт" м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (Народний художній колектив студія образотворчих мистецтв “Журавочка”)

«Квітковий Едем»

19.

Александрова Дар’я Юріївна

Комунальний навчальний заклад "Хіміко- екологічний ліцей" Дніпропетровської міської ради

«Екологія - зберегти життя власними руками»

20.

Єфанова Анастасія Вікторівна

Житомирський Центр творчості дітей і молоді (Народна студія «Юний художник»)

«Очі Всесвіту»

21.

Янчев Олександр Олександрович

Комунальний заклад "Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр" Запорізької обласної ради

«Світ навколо мене»

 


 

22.

Котовенко Юлія Олександрівна

Куйбишевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куйбишевської районної ради Запорізької області (гурток декоративно­прикладного мистецтва)

«Парад планет»

23.

Лихва Максим Юрійович

Студія культури та мистецтв “Спірограф” Центру культурно-мистецьких ініціатив м. Львова

«Народження смерчу»

24.

Трушевська Ярослава Сергіївна

Омельницький навчально-виховний комплекс "Ліцей - інтернат - дошкільний навчальний заклад" Кременчуцького району Полтавської області (гурток образотворчого мистецтва)

«Великий всесвіт для

маленьких

дослідників»

25.

Москаленко Альона Сергіївна

Омельницький навчально-виховний комплекс "Ліцей - інтернат - дошкільний навчальний заклад" Кременчуцького району Полтавської області (гурток образотворчого мистецтва)

«Безліч відтінків чистого життя»

26.

Ясінська Анна Олександрівна

Омельницький навчально-виховний комплекс "Ліцей - інтернат - дошкільний навчальний заклад" Кременчуцького району Полтавської області (гурток образотворчого мистецтва)

«Жителі мирного космосу»

27.

Сіренко Діана Віталіївна Сіренко Каріна Віталіївна

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Полтавської міської ради Полтавської області

«Чарівна планета»

28.

Тихонова Анастасія Ігорівна

Полтавська гімназія № 13

«Незвідана планета «Мрія»

29.

Панченко

Олександра

Олександрівна

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Полтавської міської ради Полтавської області

«Планета сірих інопланетян»

30.

Крутько Маргарита Анатоліївна

Хорольський районний Центр дитячої та юнацької творчості Полтавської області (гурток народної іграшки «Вернісаж»)

«Космічне місто майбутнього»

31.

Червона Юлія Вадимівна

Козельщинський навчально-виховний комплекс Козельщинської районної ради Полтавської області

«Планета. Новий Едем»

32.

Онищенко Іван Тарасович

Комсомольська загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 1 з поглибленим вивченням економіки та права Комсомольської міської ради Полтавської області

«Політ у космос»

33.

Юхно Софія Максимівна

Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості (Народний художній колектив - студія образотворчого мистецтва «Соняшник»)

«Хімія - цікава наука!»

34.

Тинник Анастасія Дмитрівна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Наука Біологія»

35.

Захарченко Анна Ігорівна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Незвідані планети»

36.

Плюхина Анастасія Сергіївна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Око науки»

37.

Тищенко Дмитро Володимирович

Комунальний заклад «Районний Будинок творчості школярів» Глухівської районної ради Сумської області (гурток «Витинанка»)

«Зерна життя нової планети»

 


 

38.

Клишкін Микита Андрійович

Будівельнівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад "Зернятко" Глухівської районної ради Сумської області

«Веселка»

39.

Захарова Анна Миколаївна

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«Краса вечірнього моря»

40.

Мірошниченко Дмитро Ігорович

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-Ш ступенів № 9

«Космічні простори»

41.

Харченко Марія Дмитрівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9

«Підводний світ»

42.

Пороскун Ольга Віталіївна

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Створення Всесвіту»

43.

Карпенко Дарина Віталіївна

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«На квітучій планеті Земля»

44.

Радов Андрій Андрійович

Славутський районний Будинок дитячої та юнацької творчості на базі Ганнопільського навчально-виховного комплексу Славутського району Хмельницької області (гурток образотворчого мистецтва - Ізостудія «Художник»)

«Пташиний світ»

45.

Петрик Анастасія Денисівна

Новоушицький районний Будинок дитячої творчості Хмельницької області (гурток «Барви Поділля»)

«Далека планета»

46.

Сущик Дарія Олександрівна Шостак Ольга Олександрівна

Великокаленицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полонського району Хмельницької області

«Зоряними шляхами»

47.

Залатухін Дмитро Сергійович

Ізяславська навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2, ліцей» імені М.Островського Хмельницької області

«В пошуках нових галактик»

48.

Грабарчук Антон Павлович

Ізяславська навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2, ліцей» імені М.Островського Хмельницької області

«Салют галактиці»

49.

Горобець Сергій Сергійович

Михиринецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів відділу освіти, молоді і спорту Теофіпольської районної ради Хмельницької області

«Де лелека водиться - там щастя родиться»

50.

Козлюк Тетяна Андріївна

Михнівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Теофіпольського району Хмельницької області

«Візерунки матінки - природи. Північне сяйво»

51.

Коровецька Тамара Василівна

Хмельницький Палац творчості дітей та юнацтва (гурток «Юний художник»)

«Казковий підводний світ»

52.

Федик Інна Петрівна

Центр дитячої та юнацької творчості Хмельницької районної ради Хмельницької області (гурток «Пролісок»)

«Астрономія - наука мрійників»

53.

Тебляшкіна Валерія Володимирівна

Хмельницький ліцей № 17

«Незвідані світи»

54.

Блажко Катерина Вікторівна

Хмельницький Палац дітей та юнацтва (студія образотворчого мистецтва)

«Чарівний ліс»

 


 

55.

Мусієнко Олександр Вадимович

Шепетівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 1 ім. М.Островського Хмельницької області

«Гірська гроза»

56.

Єрзак Михайло Володимирович

Шепетівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 1 ім. М.Островського Хмельницької області

«Парад планет»

57.

Савчук Марина Анатоліївна

Шепетівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 1 ім. М.Островського Хмельницької області

«Г алактика»

58.

Хурс Анна Ігдіївна

Шепетівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 1 ім. М.Островського Хмельницької області

«Веселкове диво»

59.

Биковський Тарас Юрійович

Городнявський навчально-виховний комплекс "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" Шепетівської районної ради Хмельницької області

«Мешканці лісу»

60.

Луцюк Анастасія Олександрівна

Ізяславський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Хмельницької області

«Загадковий світ космосу»

61.

Ємець Аліна Олександрівна

Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району м. Києва (студія образотворчого мистецтва)

«Дівчинка з далекої планети»

62.

Наумова Маргарита Володимирівна

Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району м. Києва (студія образотворчого мистецтва «Мальви»)

«Чарівний сон»

 


 

Номінаці «Калейдоскоп відкриттів»

п/п

ПІБ

Назва навчального закладу

Назва роботи

1.

Мартинюк Богдана Юріївна

Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості Нововолинської міської ради Волинської області (гурток образотворчого мистецтва)

«Досягнення Леонардо да Вінчі»

2.

Корнелюк Дмитро Олексійович

Люблинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей» Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Міжгалактичний

зв’язок»

3.

Сало Дарина Сергіївна

Люблинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей» Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Український політ»

4.

Дорошук Юлія Олександрівна

Люблинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей» Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Енергія життя»

5.

Корнієнко Дмитро Олександрович

Люблинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей» Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Народження зірки»

6.

Солодинська Марія Вікторівна

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Смолигіва Луцького району Волинської області

«Машина часу»

7.

Кудлач Діана Вадимівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Інопланетянин»

8.

Лосєва Ольга Сергіївна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

«Фабрика

майбутнього»

 


 

9.

Жукова Анастасія Сергіївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Межівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Дніпропетровської області

«Перший політ на повітряній кулі»

10.

Кладкін Олександр Павлович

Вільногірська загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 4 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Чужа планета «Сандр»

11.

Головко Олексій Леонідович

Комунальний заклад освіти «Незабудинська середня загальноосвітня школа 1-111 ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області»

«Мов птахи, ми прагнули злетіти...»

12.

Мисочка Дар’я Віталіївна

Вільногірська загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 4 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Г енетика, ГМО»

13.

Антонюк Сергій Олександрович

Вільногірська загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 4 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Винищувач МіГ-29»

14.

Скляр Софія Вадимівна

Вільногірська загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 4 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Супутник»

15.

Овчаренко

Владислава

Вікторівна

Горб Данило

Сергійович

Пальцун Софія

Андріївна

Вільногірська загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 4 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Акваланг»

16.

Протасова Анастасія Феліксівна

Комунальний заклад «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» Запорізької обласної ради

«У світі цікавого»

17.

Гладун Данило Сергійович

Запорізька дитяча художня школа № 3

«Машина часу»

18.

Крищук Софія Олександрівна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Кімната вченого»

19.

Кат Минь Нгат

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Літаючий захищений портфель»

20.

Д’ячихин Захар Олегович

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа 1-111 ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка

«Надзвичайні

винаходи»

21.

Буренков Олег Сергійович

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа 1-111 ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка

«Земне тяжіння»

22.

Власюк Юлія Володимирівна

Шепетівська спеціалізована загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області

«Калейдоскоп

супервідкриттів»

23.

Кшевінська Тетяна Олегівна

Хмельницька районна дитяча музична школа (відділення образотворчого мистецтва)

«Богиня світла електрика»

24.

Невенчан

Володимир

Геннадійович

Кам'янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 8 в складі гімназії та загальноосвітньої школи 1-111 ступенів з українською та російською мовою навчання Хмельницької області

«Помічник

мандрівника»

 


 

25.

Коваль Христина Володимирівна

Кам'янець-Подільська загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 5 з поглибленим вивченням інформатики Хмельницької області (гурток образотворчого мистецтва «Олівець»)

«Відкриття космосу. Юрій Гагарін - перший у світі»

26.

Адамчук Роман Олександрович

Кам'янець-Подільська загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 5 з поглибленим вивченням інформатики Хмельницької області (гурток образотворчого мистецтва «Колорит»)

«Піднебесні

відкриття»

27.

Протченко Валерія Сергіївна

Тзяславський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Хмельницької області

«Загадка магнітних хвиль»

28.

Овчаренко Анна Володимирівна

Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району м. Києва (студія образотворчого мистецтва «Мальви»)

«Підводний мольберт майбутнього»

29.

Данилова Оксана Юріївна

Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району м. Києва (студія образотворчого мистецтва «Мальви»)

«Клонування

людини»

30.

Кулеш Аліса Германівна

Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району м. Києва (арт-майстерня «Намалюй щастя»)

«Від мрії до реальності»

 


 

Номінація «Портрет вченого»

п/п

ПІБ

Назва навчального закладу

Назва роботи

1.

Мехмед Вілдан Раіф

Заклад «Вінницька дитяча художня школа»

«Майбутнє

вдосконалюється»

2.

Богун Анастасія Віталіївна

Нововолинський Центр дитячої та юнацької творчості Нововолинської міської ради Волинської області (гурток образотворчого мистецтва)

«Леонардо да Вінчі»

3.

Цехош Сергій Михайлович

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів - гімназія» м. Горохова Волинської області

«Феномен Патона»

4.

Заєць Владислав Юрійович

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів - гімназія» м. Горохова Волинської області

«Ось вам!»

5.

Бірук Олексій Олександрович

Камінь-Каширський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Волинської області (студія образотворчого мистецтва «Кольоровий водограй»)

«Леонардо да Вінчі»

6.

Смолюк Анастасія Андріївна

Комунальний заклад «Тваничівський Будинок дитячої та юнацької творчості» смт. Тваничів Волинської області

«Науковець

майбутнього»

7.

Вакулюк Анна Тарасівна

Комунальний заклад «Тваничівський Будинок дитячої та юнацької творчості» смт. Тваничів Волинської області

«Науковець

майбутнього»

8.

Голярчук Микола Миколайович

Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс» загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 13 - колегіум» м. Ковеля» Волинської області (гурток «Юний художник»)

«Вільгельм Він»

9.

Смоляр Вадим Володимирович

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Смолигіва Луцького району Волинської області

«Анатолій

Володимирович

Скороход»

 


 

10.

Омельчук Марія Миколаївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ с. Годомичів Маневицького району Волинської області (гурток з образотворчого мистецтва «Юний художник»)

«Христофор Колумб»

11.

Качанюк Катерина Павлівна

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Гаразджи Луцького району Волинської області

«Юний винахідник: народження ідеї.

12.

Клименко Софія Олександрівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Портрет вченого»

13.

Кондратенко Олена Костянтинівна

Комунальний заклад «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21» Дніпропетровської області

«Михайло Грушевський - видатний діяч та вчений»

14.

Бойко Каміла Костянтинівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Портрет

А.Ейнштейна»

15.

Ребедайло Катерина Віталіївна

Жовтнева філія Комунального закладу «Міський дитячо-молодіжний центр» Дніпропетровської міської ради (гурток образотворчого мистецтва)

«Портрет Ісаака Ньютона»

16.

Санін Тимофій Ігорович

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Портрет

А.Ейнштейна»

17.

Горяна Ольга Станіславівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Іван Павлович Пулюй»

18.

Менчук Арина Ігорівна

Комунальний заклад «Спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара» м. Нікополя Дніпропетровської області (ізостудія «Палітра»)

«Портрет відомого археолога-вченого Мозалевського Б.Н.»

19.

Неклюдова Лада Олександрівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Миколай Коперник»

20.

Беркута Любов Анатоліївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва м. Орджонікідзе Дніпропетровської області»

«Томсон Уільям»

21.

Кожемякіна Вікторія Миколаївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва м. Орджонікідзе Дніпропетровської області»

«Хімік-дослідник»

22.

Федько Юлія Олександрівна

Комунальний заклад освіти «Миропільська неповна середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області»

«Д.І.Менделєєв - вчений хімічної науки, промисловості, підтримував тісні зв’язки з Україною»

23.

Терновський Єгор Володимирович

Комунальний позашкільний заклад «Міський Палац дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (Народний художній колектив студія образотворчих мистецтв “Журавочка”)

«Джордж Стефенсон»

24.

Парака Анастасія Дмитрівна

Комунальний заклад «Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області

«Портрет Іллі Мечнікова»

25.

Шкляренко Марія Олександрівна

Комунальний заклад Любимівська середня загальноосвітня школа Дніпропетровського району Дніпропетровької області

«Мій Шевченко»

 


 

26.

Козаченко Марія Дмитрівна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

«Дослід № 25»

27.

Балюк Оксана Костянтинівна

Липківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені М.І. Шпака Попільнянської районної ради Житомирської області

«Олександр Грем Белл»

28.

Рябець Віталіна Ігорівна

Строківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Попільнянської районної ради Житомирської області

«Вчений Ейнштейн»

29.

Хапуліна Соня Сергіївна

Комунальний заклад «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» Запорізької обласної ради

«Філософські

роздуми»

30.

Живогляд Анастасія Сергіївна

Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

«Бутлеров - великий вчений-хімік»

31.

Єззакані Карім Абдеррахімович

Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

«Ігор Євгенович Тамм»

32.

Саніна Лариса Олександрівна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Життя науковця»

33.

Жлобницька Ганна Володимирівна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Ньютон»

34.

Халютіна Марія Сергіївна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Ейнштейн»

35.

Атия Аміра Хамидівна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Остроградський Михайло Васильович»

36.

Чубарова Дарина Сергіївна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Кіт вчений»

37.

Ситник Анна Миколаївна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Вчена майбутнього»

38.

Скутельник Євген Олегович

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Юний хімік»

39.

Михайленко Віра Петрівна

Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості (Народний художній колектив - студія образотворчого мистецтва «Соняшник»)

«Вчений недалекого майбутнього»

40.

Посторонка Валерія Миколаївна

Рокитненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Кременчуцької районної ради Полтавської області (гурток декоративно­прикладного мистецтва)

«Відомий фізик Ом Георг Сімон»

41.

Калнусенко Ірина Сергіївна

Диканський Будинок дитячої та юнацької творчості Полтавської області

«Вчений хімік»

42.

Фьодорова Анна Олександрівна

Комсомольська гімназія імені В.О. Нижниченка Комсомольської міської ради Полтавської області

«Винахідник містер Лівсберг»

43.

Деревянко Світлана Сергіївна

Лубенська дитяча художня школа Полтавської області

«Портрет Марії Складовської-Кюрі»

44.

Мицик Владислава Федорівна

Зіньківська спеціалізована школа І-Ш ступенів № 1 Полтавської області (гурток «Едельвейс»)

«Вчений

майбутнього»

45.

Норка Яна Дмитрівна

Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Лубенської міської ради Полтавської області

«Ейнштейн»

46.

Панасюк Ірина Степанівна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Вчений чарівник»

47.

Симонюк Оксана Олександрівна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Леді вчена»

 


 

48.

Білий Микола Володимирович

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Евріка»

49.

Лащук Дар’я Сергіївна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Ньютон-

неймовірний вчений»

50.

Кондратюк Антон Олександрович

Рівненська Мала академія наук учнівської молоді (гурток «Мистецтвознавство»)

«І оживає добра слава, Слава Україні!»

51.

Волкова Анна Миколаївна

Комунальний заклад «Районний Будинок творчості школярів» Глухівської районної ради Сумської області (художньо-естетичний гурток «Палітра»)

«Гіпатія

Александрійська»

52.

Бут Олексій Миколайович

Будівельнівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад "Зернятко" Глухівської районної ради Сумської області

«Архімед»

53.

Петрушенко Ярослава Ігорівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка

«Вчений Іван Павлович Пулюй»

54.

Заяц Інна Олександрівна

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області

«Звичайний геній»

55.

Мовчан Валерія Василівна

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 імені Олексія Братушки Сумської міської ради

«Ейнштейн»

56.

Кіт Єлизавета Андріївна

Полонський навчально-виховний комплекс № 2 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 — колегіум" Хмельницької області

«Майбутній геній медицини»

57.

Лагута Вікторія Сергіївна

Шепетівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області

«Г еній - фізик»

58.

Стратович Оксана Олександрівна

Шепетівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області

«Портрет Христофора Колумба»

59.

Ліштаба Єгор Петрович

Старокостянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області

«Чарльз Дарвін»

60.

Красильнюк Ілля Миколайович

Старокостянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області

«Джордж Джоуль»

61.

Гонтар Рада Павлівна

Городоцька гімназія Хмельницької області

«Видатний фізіолог»

62.

Мазур Дмитро Олександрович

Старокостянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області

«Погляд А.Ейнштейна у віки»

63.

Мельник Діана Володимирівна

Кадиєвецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кам'янець-Подільської районної ради Хмельницької області

«Нікола Тесла»

64

Петросян Венера Сергіївна

Хмельницький Палац творчості дітей та юнацтва

«Майкл Фарадей - великий англійський фізик»

65.

Білан Олександра Федорівна

Хмельницький Палац творчості дітей та юнацтва

«Архімед (287 - 212 рр. до н.е.)»

 


 

66.

Думітращук Денис Віталійович

Хмельницький ліцей № 17

«Життя заради науки»

67.

Мозолюк Василь Анатолійович

Жовтнева загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області

«Портрет Альберта Ейнштейна»

68.

Боборикіна

Анастасія

Михайлівна

Приватна загальноосвітня школа "Гармонія" Т-ТТТ ступенів м. Хмельницького (гурток образотворчого мистецтва)

«Час...»

69.

Гудайтес Богдана Миколаївна

Рогізнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області

«Дивакуватість

А.Ейнштейна»

70.

Сніховська Ольга Сергіївна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Шалений вчений»

71.

Шестопалова Дар’я Валеріївна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Англійський вчений Джон Дальтон»

72.

Дмитренко Аліна Сергіївна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Портрет Ейнштейна»

73.

Фещина Софія Ігорівна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Портрет Джона Дальтона»

74.

Конончук Ольга Миколаївна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Портрет Ньютона»

75.

Пращур Євген Олександрович

Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» Хмельницької області

«Майбутній

науковець»

76.

Цепаєва Ірина Іванівна

Шепетівська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Хмельницької області (гурток «Технічний дизайн»)

«Біолог»

77.

Романюк Ілона Миколаївна

Шаровечківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хмельницької районної ради Хмельницької області (гурток декоративно­прикладного мистецтва «Творці прекрасного»)

«М.В.Ломоносов»

78.

Чайка Діана Вікторівна

Навчально-виховний комплекс № 3 у складі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н.Рибака та ліцей з посиленою військово- фізичною підготовкою" Шепетівської міської ради Хмельницької області

«Видатний вчений - Л.Гальвані»

79.

Щука Дарина Андріївна

Навчально-виховний комплекс № 3 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів м.. Н.Рибака та ліцей з посиленою військово- фізичною підготовкою» Шепетівської міської ради Хмельницької області

«Вчений із Сірокуз»

80.

Сідорський Іван Вікторович

Навчально-виховний комплекс № 3 у складі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н.Рибака та ліцей з посиленою військово- фізичною підготовкою" Шепетівської міської ради Хмельницької області

«Дослідження планет»

 


 

81.

Кучерук Марина Олександрівна

Старокостянтинівська загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів №8 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області

«Евріка»

82.

Петелько Анна Анатоліївна

Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи Т-ТТТ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області

«Мудрий винахідник»

83.

Сузанська Аліна Валеріївна

Кам'янець-Подільська загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 10 Хмельницької області

«Великий Ейнштейн»

84.

Гоков Володимир Едуардович

Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи Т-ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області

«Нікола Тесла»

85.

Сироткіна Юлія Максимівна

Нетішинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа Т-ТТ ступенів та ліцей" Нетішинської міської ради Хмельницької області (гурток «Живопис»)

«Ейнштейн»

86.

Дехтярук Єлізавета Євгенівна

Нетішинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа Т-ТТ ступенів та ліцей" Нетішинської міської ради Хмельницької області (гурток «Живопис»)

«Г алілео Галілей»

87.

Уштик Валерія Василівна

Нетішинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа Т- ТТ ступенів та ліцей" Нетішинської міської ради Хмельницької області (гурток «Живопис»)

«Портрет Ейнштейна»

88.

Мольдван Іван Миколайович

Нетішинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа Т-ТТ ступенів та ліцей" Нетішинської міської ради Хмельницької області (гурток «Живопис»)

«Ейнштейн - видатний вчений»

89.

Одріховський

Серафим

Віталійович

Летичівський навчально-виховний комплекс № 2 "Загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів - гімназія" Хмельницької області

«Михайло

Ломоносов»

90.

Охрицька Діана Дмитрівна

Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва

«Професор

Всезнамус»

91.

Гайдамаченко Марія Дмитрівна

Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району м. Києва (арт-майстерня «Намалюй щастя»)

«Вчений хімік»

92.

Курінська Анастасія Валеріївна

Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району м. Києва (арт-майстерня «Намалюй щастя»)

«Йозеф Кеплер»

 


 

Номінація «Місто майбутнього»

п/п

ПІБ

Назва навчального закладу

Назва роботи

1.

Дичинська Марія Миколаївна

Люблинецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа - інтернат Т-ТТТ ступенів - ліцей" Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Столиця галактики» або «Сонце добра»

 


 

2.

Кондратюк Віктор Валерійович

Люблинецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей" Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Цікаві будинки»

3.

Білинська Катерина Леонідівна

Люблинецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей" Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Невагома столиця»

4.

Семенюк Андрій Олександрович

Люблинецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей" Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Життя на сферах»

5.

Дехтяр Анна Романівна

Ковельський Палац учнівської молоді імені І.Я.Франка (Зразкова студія «Чарівний пензлик»)

«Яскраве завтра»

6.

Кравчук Ірина Олексіївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Годомичів Маневицького району Волинської області (гурток образотворчого мистецтва «Юний художник»)

«Місто моєї мрії»

7.

Марчук Софія Романівна

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Гаразджи Луцького району Волинської області

«Мрія»

8.

Динь Діана Ігорівна

Новорудська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новорудської сільської ради Маневицького району Волинської області (гурток «Палітра»)

«Казкове місто»

9.

Карплюк Богдана Іванівна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Озерців Горохівського району Волинської області

«Так було, так є, так буде!»

10.

Кравчук Олег Богданович

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Озерців Горохівського району Волинської області

«Місто ЗЕОН»

11.

Батюк Христина Антонівна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Озерців Горохіського району Волинської області

«Будинки над хмарами»

12.

Чикалюк Віра Зорянівна

Ковельська дитяча художня школа ім. Андроника Лазарчука Волинської області

«Трояндовий

мегаполіс»

13.

Івченко Крістіна Олексіївна

Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс" загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 - колегіум" м. Ковеля" Волинської області (гурток «Юний художник»)

«Ковель у майбутньому»

14.

Здробілко Катерина Валеріївна

Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс" загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 - колегіум" м. Ковеля" Волинської області (гурток «Юний художник»)

«Місто на Марсі»

15.

Сільчук Анастасія Іванівна

Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс" загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 - колегіум" м. Ковеля" Волинської області (гурток «Юний художник»)

«Квітуче місто»

16.

Олексюк Діана Олександрівна

Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 - гімназія ім. Героя Радянського Союзу В.Газіна" смт. Ратного Волинської області (гурток «Живопис»)

«Солодке місто майбутнього»

17.

Шешко Валентин Миколайович

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. І. Я.Франка м. Горохова Волинської області

«Моя рожева мрія»

18.

Вовчук Ірина Олегівна

Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 - гімназія" смт. Іваничів Волинської області

«Місто моїх мрій»

 


 

19.

Вайчекаускас

Вікторія

Костянтинівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Місто майбутнього»

20.

Чернова Валерія Дмитрівна

Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс № 57 "загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - гімназія" Дніпропетровської міської ради

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Місто веселунчиків»

21.

Ткачова Богдана Олександрівна

Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21" Дніпропетровської області

«Подорож до майбутнього»

22.

Рева Поліна Дмитрівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Яскраве місто»

23.

Брюховецький Артем Дмитрович

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Літаючі будинки»

24.

Ширяєва Марія Сергіївна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Місто майбутнього»

25.

Полив’яний

Олександр

Олександрович

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Мегаполіс»

26.

Сапай Аліса Ігорівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Місто яскраве»

27.

Федосова Іванна Павлівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Місто домашніх улюбленців»

28.

Зіненко Катерина Романівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Дорога у небо»

29.

Кабанов Павло Павлович

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Фантазія»

30.

Гончаренко Дарина Євгеніївна

Комунальний заклад «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня - колегіум № 16 м. Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради Дніпропетровської області (студія образотворчого мистецтва «Фарт»)

«Мій казковий Дніпродзержинськ»

31.

Калабіна Вероніка Олексіївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва м. Орджонікідзе Дніпропетровської області»

«Екомісто»

32.

Корталова Юлія Володимирівна

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва м. Орджонікідзе Дніпропетровської області»

«Місто творчих ідей»

33.

Позава Аліна Олексіївна

Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 9 з поглибленим вивченням англійської мови" Дніпропетровської міської ради

«Місто майбутнього»

34.

Віхтоденко Ілона Юріївна

Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 9 з поглибленим вивченням англійської мови" Дніпропетровської міської ради

«Місто майбутнього»

 


 

35.

Черткова Аліна Русланівна

Комунальний заклад освіти «Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 9 з поглибленим вивченням англійської мови» Дніпропетровської міської ради

«Місто майбутнього»

36.

Пушкарчук Ярослав Андрійович

Комунальний позашкільний заклад "Міський Палац дитячо-юнацької творчості "Горицвіт" м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (Народний художній колектив студія образотворчих мистецтв “Журавочка”)

«Місто здійснення бажань»

37.

Нечпай Єлизавета Романівна

Комунальний заклад "Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області"

«Місто ангелів»

38.

Дмитренко Микита Сергійович

Комунальний заклад "Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області"

«Тернівка в майбутньому»

39.

Мироненко Дарина Олександрівна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 61 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

«Майбутнє стирає межі»

40.

Риженкова Тетяна Дмитрівна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

«Майбутнє України»

41.

Данилейко Вікторія Сергіївна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

«Я хочу жити в такому місті»

42.

Жовтяк Ярослав Ігорович

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

«А ми з сусідами на відпочинок до моря»

43.

Берлізева Анна Олександрівна

Комунальний заклад освіти "Незабудинська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"

«Космічний

мегаполіс»

44.

Щербина Аліна Володимирівна

Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Мій світ»

45.

Цуркан Анна Олександрівна

Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Вулиця дитинства»

46.

Міщенко Анастасія Сергіївна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Місто веселки»

47.

Трачук Лев Едуардович

Комунальний заклад «Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області

«Місто трьох сонць»

48.

Крякіна Ніна Миколаївна

Липківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені. М.І.Шпака Попільнянської районної ради Житомирської області

«Моє рідне село»

49.

Кравець Анастасія Сергіївна

Липківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені. М.І.Шпака Попільнянської районної ради Житомирської області

«Мій рідний край в майбутньому»

 


 

50.

Бойко Ольга Олегівна

Новоград-Волинська міська художня школа Житомирської області

«Дивосвіт»

51.

Буріна Владислава Денисівна

Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

«Веселкове місто»

52.

Тванчрелідзе Вікторія Тимурівна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Живописне місто»

53.

Прокопенко Карена Юріївна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Казкове місто»

54.

Сизова Софія Сергіївна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Місто Сонця»

55.

Саніна Лариса Олександрівна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Місто вчених»

56.

Жлобницька Ганна Володимирівна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Місто майбутнього»

57.

Ярмоленко Діана Русланівна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Відпочинок у парку»

58.

Безперстов Роман Сергійович

Комсомольська гімназія імені В.О.Нижниченка Комсомольської міської ради Полтавської області

«Космомісто»

59.

Посторонка Валерія Миколаївна

Рокитненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кременчуцької районної ради Полтавської області (гурток декоративно­прикладного мистецтва)

«Надія на світле майбутнє»

60.

Мороз Олександр Станіславович

Машівська спеціалізована школа І-Ш ступенів Машівської районної ради Полтавської області

«Науковий центр»

61.

Поцілуйко Сергій Ігорович

Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Лубенської міської ради Полтавської області

«Я мрію про такі Лубни...»

62.

Холоша Руслана Юріївна

Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Полтавської області (гурток «Едельвейс»)

«Місто Зіньків у майбутньому»

63.

Скрипников Микола Петрович

Полтавська дитяча художня школа

«Майбутнє України»

64.

Степанишина

Катерина

Олександрівна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Квітка життя»

65.

Якубович Ірина Юріївна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Майбутнє моїми очима»

66.

Кушнарьова Олена Вадимівна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Після нашої ери»

67.

Желязко Аліна Валеріївна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Котосіті»

68.

Челядіна Марія Олександрівна

Комунальний заклад Путивльський Районний центр позашкільної освіти Путивльської районної ради Сумської області

«З мрією в майбутнє»

69.

Піддубний Давид Русланович

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Майбутнє України»

70.

Данилюк Діана Юріївна

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«Місто на загадковій планеті»

71.

Плесін Артем Романович

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«Місто на іншій планеті»

72.

Корнієнко

Єлизавета

В’ячеславівна

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«Рідне місто в майбутньому»

 


 

73.

Цвєткова Ангеліна Євгенівна

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«Округле місто»

74.

Науменко Валерія Ігорівна

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«Нова космічна батьківщина»

75.

Міхайліченко Софія Ігорівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-Ш ступенів № 9

«Майбуття»

76.

Івашина Катерина Володимирівна

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«Місто майбутнього»

77.

Столяренко Руслана Віталіївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» Сумської області (гурток образотворчого мистецтва)

«Місто майбутнього у мріях»

78.

Кунцевич

Маргарита

Владиславівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

«Місто майбутнього»

79.

Карпенко

Маргарита

Валеріївна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

«Тихі фонтани»

80.

Віннікова

Олександра

Олександрівна

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка

«Моє місто»

81.

Скороход Злата Сергіївна Черниш Юлія Володимирівна

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка

«Космічне місто»

82.

Чернов Федір Олександрович

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Охтирський міський Центр позашкільної освіти - Мала академія наук учнівської молоді»

«Охтирка у майбутньому»

83.

Чернишова Яна Олегівна

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Загадкове містечко»

84.

Мазур Глафіра Русланівна

Комунальна установа Сумська гімназія № 1

«Мить прозріння»

85.

Кудрик Катерина Сергіївна

Шепетівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області

«Місто Шепетівка моєї мрії»

86.

Добронравов

Дмитро

Валерійович

Старокостянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області

«Місто майбутнього»

87.

Дмитерко Аліна Сергіївна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Г еометричне місто»

88.

Кухровська

Владислава

Сергіївна

Славутське навчально-виховне об'єднання № 2 "Дошкільний заклад - початкова школа" Хмельницької області

«Школа моєї мрії»

89.

Федосєєва Катерина Вікторівна

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. М.Островського Хмельницької області

«People»

90.

Дячук Андрій Олегович

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. М.Островського Хмельницької області

«Космічні джунглі»

 


 

91.

Кіраконян

Маргарита

Варданівна

Шепетівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 1 ім. М.Островського Хмельницької області

«Свобода»

92.

Середницька Поліна Петрівна

Старокостянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області

«Екологічно чисте місто»

93.

Гизлик Анастасія Володимирівна

Городоцька гімназія Хмельницької області

«Місто майбутнього»

94.

Негляд Маргарита Олександрівна

Городоцька гімназія Хмельницької області

«Місто майбутнього»

95.

Шостак Діана Анатоліївна

Нетішинська художня школа Хмельницької області

«Фантастичне місто»

96.

Хвойна Вікторія Володимирівна

Нетішинська художня школа Хмельницької області

«Фантастичне місто»

97.

Ігнатеску Аліна Миколаївна

Нетішинська художня школа Хмельницької області

«Повітряне місто»

98.

Ігнатеску Юлія Миколаївна

Нетішинська художня школа Хмельницької області

«Фантастичне місто»

99.

Заремська Юлія Валентинівна

Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області

«Кольорове

майбутнє»

100.

Гороховська Юлія Вікторівна

Старокостянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області

«Дороги

майбутнього»

101.

Монетін Назар Вячеславович

Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» Хмельницької області

«Новий світ»

102.

Конончук Ольга Миколаївна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Місто-крапелька»

103.

Фещина Софія Ігорівна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Літаюче місто»

104.

Шестопалова Дар’я Валеріївна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Яскравий кольоровий світ»

105.

Сніховська Ольга Сергіївна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Веселкове місто»

106.

Сінтюк Яна Олегівна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Сонячна країна»

107.

Пострибайло Аліна Олександрівна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Місто літаючих крил»

108.

Сабат Єлизавета Ярославівна

Бутовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області

«Моє село в майбутньому»

 


 

109.

Лисенко Костянтин Володимирович

Іршиківський навчально-виховний комплекс "Іршиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Старокостянтинівського району Хмельницької області

«Все в наших руках»

110.

Щур Оксана Валеріївна

Шепетівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 1 ім. М.Островського Хмельницької області

«Воля птаха»

111.

Правицька Дарина Сергіївна

Хмельницький ліцей № 17

«Моє місто майбутнього»

112.

Кондратюк Роман Вікторович

Центр дитячої та юнацької творчості Хмельницької районної ради Хмельницької області (гурток «Пролісок»)

«Місто майбутнього»

113.

Левчук Тетяна Володимирівна

Михиринецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів відділу освіти, молоді і спорту Теофіпольської районної ради Хмельницької області

«Планета дружби»

114.

ГрубаІванна Володимирівна

Михиринецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів відділу освіти, молоді і спорту Теофіпольської районної ради Хмельницької області

«Місто на воді»

115.

Кількевич Ганна Петрівна

Навчально-виховний комплекс № 3 у складі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н.Рибака та ліцей з посиленою військово- фізичною підготовкою" Шепетівської міської ради Хмельницької області

«Погляд у майбутнє»

116.

Пісна Ольга Олександрівна

Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Шепетівського району Хмельницької області

«Еко-місто»

117.

Карнафель Сергій Сергійович

Пліщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Шепетівського району Хмельницької області

«Місто майбутнього»

118.

Ніверовська Карина Сергіївна

Летичівський навчально-виховний комплекс № 2 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Хмельницької області

«Моя мрія»

119.

Остапчук Іванна Олегівна

Київська гімназія № 287 Святошинського району м. Києва

«Air Town» (Повітряне місто)

120.

Охрицька Діана Дмитрівна

Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва

«Місто моєї мрії»

121.

Семенова Марія Володимирівна

Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району м. Києва (арт-майстерня «Намалюй щастя»)

«Веселкове місто»

122.

Давидюк Іванна Денисівна

Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району м. Києва (арт-майстерня «Намалюй щастя»)

«Космічні друзі»

123.

Лачужнікова Олена Олегівна

Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району м. Києва

«Місто майбутнього на далекій планеті»

 


 

Вікова категорія - 14-17 років Номінація «Наукові світи»

п/п

ПІБ

Назва навчального закладу

Назва роботи

1.

Левенець Юлія Миколаївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Наука майбутнього»

 


 

2.

Гаталюк Олена Вікторівна

Камінь-Каширський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Волинської області (студія образотворчого мистецтва «Кольоровий водограй»)

«Африканські

велетні»

3.

Сидоров Євген Андрійович

Дніпропетровський монтажний технікум

«Яскравий світ фауни: Сови»

4.

Собко Віра Миколаївна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Яскравий світ фауни»

5.

Кісельова Віра Віталіївна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Яскравий світ флори»

6.

Дембрівський

Дмитро

Едуардович

Дніпропетровський монтажний технікум

«Бачення створення всесвіту, загибель динозаврів»

7.

Гаврилов Максим Валентинович

Дніпропетровський монтажний технікум

«Хімія - серед нас»

8.

Бондаренко Тетяна Вікторівна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Незвідані планети «Політ на Марс - політ в один кінець»

9.

Захаренко Анастасія Юріївна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Створення світу»

10.

Скірко Владислав Сергійович

Дніпропетровський монтажний технікум

«Полярне сяйво»

11.

Стеценко Богдан Максимович

Дніпропетровський монтажний технікум

«Крізь терни до зірок»

12.

Гант Владлена Олегівна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Мандаринка»

13.

Степаренко

Анастасія

Віталіївна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Яскравий світ флори та фауни. Колібрі»

14.

Чешикос Тамара Валентинівна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Дракула Сіміа»

15.

Валєєв Павло Андрійович

Дніпропетровський монтажний технікум

«Наукові процеси»

16.

Крюкова

Маргарита

Сергіївна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Яскравий світ флори»

17

Сашодан Анастасія Олегівна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Подорож у часі»

18.

Маркіна Альона Юріївна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Яскравий світ фауни»

19.

Козлов Данило Ігорович

Дніпропетровський монтажний технікум

«Відтворення світу»

20.

Паригіна Дар’я Олександрівна

Комунальний заклад освіти "Незабудинська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"

«Понад світом - дивосвітом веселка іскриться»

21.

Макарова Уляна Володимирівна

Комунальний позашкільний заклад "Міський Палац дитячо-юнацької творчості "Горицвіт" м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (Народний художній колектив студія образотворчих мистецтв “Журавочка”)

«Таємниця планети «Сатурн»

 


 

22.

Веселко Леся Русланівна

Баранівський міський Будинок дитячої творчості Житомирської області

«Туман в гірській долині»

23.

Мельник Наталія Вікторівна

Олевська гімназія Житомирської області (гурток «Ми малюємо світ»)

«Незвідана планета»

24.

Чередниченко Ірина Вадимівна

Комунальний заклад «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» Запорізької обласної ради

«Дерево відкриттів»

25.

Васильєва Анастасія Сергіївна

Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету (гурток образотворчого мистецтва)

«Осінній ранок»

26.

Винярська Софія Зіновіївна

Студія культури та мистецтв “Спірограф” Центру культурно-мистецьких ініціатив м. Львова

«Ентомологічний

етюд»

27.

Мудра Марина Костянтинівна

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка Полтавської області (гурток образотворчого мистецтва «Палітра»)

«Флора»

28.

Причепа Олена Миколаївна

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка Полтавської області (гурток образотворчого мистецтва «Палітра»)

«Завжди юна Флора»

29.

Литвиненко

Антоніна

Дмитрівна

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка Полтавської області (гурток образотворчого мистецтва «Палітра»)

«Ніч - чарівниця»

30.

Хвостій Ірина Олександрівна

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка Полтавської області (гурток образотворчого мистецтва «Палітра»)

«Фея квітів»

31.

Боровко Римма Олександрівна

Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Лубенської міської ради Полтавської області

«Всесвіт моїми очима»

32.

Новак Катерина Петрівна

Миргородський художньо-промисловий коледж ім. М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка

«Дерево мистецтва»

33.

Їжаченко Юлія Вікторівна

Зіньківська районна станція юних техніків Полтавської області

«Космічний урожай»

34.

Юрчик Ярослава Сергіївна

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

«Разом посеред буденності»

35.

Мельник Юлія Ігорівна

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

«Життя за межами світів»

36.

Гнатюк Яна Русланівна

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

«Планета чужинців»

37.

Самсель Анна Романівна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Плинність часу»

38.

Джигалюк Аліна Вікторівна

Рівненська Мала академія наук учнівської молоді (гурток «Мистецтвознавство»)

«Казковий світ гідрології»

39.

Васильєва

Олександра

Вадимівна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Очевидне й неймовірне»

40.

Барановська Євгенія Юріївна

Бобрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області

«Захоплюючий всесвіт генетики»

 


 

41.

Люта Аліна Віталіївна

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Верхньосироватської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області

«Екзотичні птахи»

42.

Дейнека Марина Олександрівна

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Народження

Всесвіту»

43.

Муштай Оксана Миколаївна

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Зародження нового світу»

44.

Тищенко Вероніка Олександрівна

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області

«Відкриття в сфері ботаніки (хижі рослини)»

45.

Матяш Карина Олегівна

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Незвідані планети»

46.

Євсюкова

Єлизавета

Віталіївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» Сумської області (гурток образотворчого мистецтва)

«Науковий світ археології»

47.

Лазарько Дар’я Артемівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-Ш ступенів № 9

«Науковий світ»

48.

Олійник Марина Валеріївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад Білопільської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості» Сумської області (художня студія «Палітра»)

«Плід уяви, науки та фантазії»

49.

Пономаренко Анна Романівна

Комунальний позашкільний навчальний заклад Білопільської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості» Сумської області (художня студія «Палітра»)

«Діти - закон нашого життя у

різноманітному світі флори та фауни»

50.

Гетманова Діана Валентинівна

Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глухівської районної ради Сумської області

«Народження

Галактики»

51.

Левошич Олена Григорівна

Красноградський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради

«Всесвіт. Планети Сонячної системи»

52.

Ткаченко Ольга Ігорівна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Олень»

53.

Усенко Анастасія Костянтинівна

Комунальний заклад охорони здоров’я Харківський медичний коледж № 2

«Неприборкана гармонія руху»

54.

Пірич Іван Вадимович

Великокаленицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полонського району Хмельницької області

«До незвіданих світів»

55.

Плисюк Вікторія Юріївна

Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волочиської районної ради Хмельницької області

«Блискавка у грозову ніч»

56.

Норкіна Анастасія Володимирівна

Ходоровецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кам’янець-Подільського району Хмельницького району

«Початок Всесвіту»

57.

Максимчук Надія Миколаївна

Новоставецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Теофіпольської районної ради Хмельницької області

«Вітрувіанська

людина»

 


 

58.

Вартанян Каріна Арменівна

Летичівський районний Центр творчості дітей та юнацтва Хмельницької області

«Посланець світла»

59.

Дияк Дар’я Андріївна

Хмельницький базовий медичний коледж

«Космічний олень»

60.

Лаптута Валерія Василівна

Дитяча школа мистецтв м. Волочиська Хмельницької області (творча майстерня «Первоцвіт»)

«Дослідження та збереження флори та фауни»

61.

Шкраблюк

Єлизавета

Володимирівна

Кам’янець-Подільський ліцей Хмельницької області

«Підкорення

незвіданого»

62.

Мендерецька Юлія Олегівна

Кам’янець-Подільська міська художня школа Хмельницької області

«Наша прекрасна планета»

63.

Шекерук Дмитро Михайлович

Радошівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей" Ізяславського району Хмельницької області

«Сонячна заграва»

64.

Дем’янчук Анна Русланівна

Ізяславський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Хмельницької області

«Знай, люби, бережи»

65.

Козоріз Лілія Олександрівна

Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г.Шевченка Черкаської області

«На межі свідомості»

66.

Шарагова

Олександра

Юріївна

Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж» (гурток «Творчі новації»)

«Сутність гармонії»

67.

Міненко Ірина Олегівна

Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка

«Куди приводять мрії про невідоме?»

68.

Петрик Ірина Василівна

Дитяча художня школа № 3 Оболонського району м. Києва

«Дивовижний світ флори і фауни»

 


 

Номінаці «Калейдоскоп відкриттів»

п/п

ПІБ

Назва навчального закладу

Назва роботи

1.

Мартинюк Вікторія Іванівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Корабель»

2.

Довжик Наталія Володимирівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Лабораторія»

3.

Поторась Марія Василівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Найкращий винахід людства»

4.

Кістенюк Віта Леонідівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Найкращий винахід людства - Інтернет»

5.

Приходько Анна Олександрівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Виникнення

світлосприйняття»

6.

Власюк Катерина Анатоліївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Метром у майбутнє»

7.

Гапонюк Анна Станіславівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Космічна

математика»

8.

Журавко Олена Сергіївна

Комунальний позашкільний заклад «Міський Палац дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (Народний художній колектив студія образотворчих мистецтв “Журавочка”)

«Забір енергії футболу»

9.

Нейбург Валерія Едуардівна

Дніпропетровський обласний медичний ліцей - інтернат «Дніпро»

«Еволюція наукових відкриттів»

 


 

10.

Карпова Тетяна Володимирівна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Робот-помічник»

11.

Качан Артем Андрійович

Дніпропетровський монтажний технікум

«Катушка Тесла. Плазматична сфера»

12.

Скрипник

Анастасія

Русланівна

Вільногірська загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 3 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Квіти майбутнього»

13.

Апостолова Марина Вікторівна

Запорізька загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 38 Запорізької міської ради Запорізької області

«Механічний жук»

14.

Межерицька

Любов

Олександрівна

Комунальний заклад «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» Запорізької обласної ради

«У світі фізики»

15.

Петренко Катерина Миколаївна

Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

«Еволюція розвитку науки»

16.

Казимірко Назар Володимирович

Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету (гурток образотворчого мистецтва)

«СТ-Я 35»

17.

Приходько Ольга Сергіївна

Новосілківська загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

«Піна - чудовий і корисний винахід»

18.

Олійник Марина Валеріївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад Білопільської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості» Сумської області (художня студія «Палітра»)

«Наука, як наукова абстракція»

19.

Шевченко Олег Олександрович

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія - інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей»

«Новітній велосипед»

20.

Кейдун Валерія Сергіївна

Тндустріально педагогічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету

«Електрична котушка Ніколи Тесла»

21.

Литвин Антоніна Олександрівна

Красноградський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради

«Еволюція лампи»

22.

Березовенко Ольга Миколаївна

Наркевицька загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів Волочиської районної ради Хмельницької області

«Охолоджувачі гарячих страв»

23.

Г урник Яна Володимирівна

Кам'янець-Подільський Центр дитячої творчості Хмельницької області (студія образотворчого мистецтва «Колорит»)

«Наукові відкриття»

24.

Зелінська Анастасія Олегівна

Шидловська Іванна Юріївна

Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа Т- ТТТ ступенів № 7 Хмельницької області

«Подорож у часі»

25.

Павлюк Богдан Володимирович

Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа Т- ТТТ ступенів № 7 Хмельницької області

«Т анковедення людиною»

26.

Півторак Каріна Сергіївна Оріх Юлія Борисівна

Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа Т- ТТТ ступенів № 7 Хмельницької області

«Еволюція

годинників»

27.

Карвацька Діана Борисівна

Тзяславський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Хмельницької області

«Промені Рентгена»

 


 

28.

Татаренко Вікторія Юріївна

Нечипоренко Аліна Петрівна

Черкаський художньо-технічний коледж

«Універсальна плойка для волосся «Vita»

29.

Горбенко Вікторія Сергіївна Дяченко Анжела Тарасівна

Черкаський художньо-технічний коледж

«Фен для укладання волосся»

30.

Майборода Анна Олександрівна Житнич Віталіна Сергіївна

Черкаський художньо-технічний коледж

«Утюжок «Chess beauty»

31.

Данилова Надія Юріївна

Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району м. Києва (студія декоративно-прикладного мистецтва «Мальви»)

«Підводний

автовокзал»

 


 

Номінація «Портрет вченого»

п/п

ПІБ

Назва навчального закладу

Назва роботи

1.

Щекало Вікторія Володимирівна

Заклад «Вінницька дитяча художня школа»

«Альберт Ейнштейн»

2.

Гваранія Софія Лерівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Розалінд Франклін: забута леді ДНК»

3.

Свистун Ірина Анатоліївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Олександр Флемінг»

4.

Мельничук Інна Юріївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Тарас Шевченко»

5.

Дядишина Марія Василівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Я не маю ніякого таланту, тільки допитливість»

6.

Савчук Марія Леонідівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Сальвадор Далі»

7.

Заборнюк Микола Юрійович

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Портрет Ісаака Ньютона»

8.

Яренчук Валентина Василівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Портрет Нікола Тесла, винайшов змінний струм»

9.

Приймак Ірина Анатоліївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Портрет Вільгельма Шикарда»

10.

Брикайло Галина Сергіївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Портрет Ісаака Ньютона»

11.

Торчинюк Тетяна Сергіївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Дмитрієв Олександр Петрович»

12.

Антонюк Неля Григорівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Найкращий

винахідник»

13.

Гнатюк Оксана Анатоліївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Конрад Цузе»

14.

Савчук Ганна Василівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Найкращий

винахідник»

15.

Мацюк Алла Валентинівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Агатангел

Кримський»

 


 

16.

Глушко Мар’яна Петрівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Найкращий

винахідник»

17.

ДенейчукІванна Володимирівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Найкращий

винахідник»

18.

Г урик Юлія Юріївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Найкращий

винахідник»

19.

Голяр Марія Василівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Портрет Стів Джобс»

20.

Філюк Іванна Сергіївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Рощепій Яків Устимович»

21.

Шворак Вікторія Василівна

Ковельський Палац учнівської молоді імені І.Я.Франка (Зразкова студія «Чарівний пензлик»)

«Великий Леонардо да Вінчі»

22.

Кирийчук Катерина Вікторівна

Ковельський Палац учнівської молоді імені І.Я.Франка (Зразкова студія «Чарівний пензлик»)

«Графиня Лавлейс»

23.

Денисовець Марта Вікторівна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Світязя Шацького району Волинської області

«Альберт Енштейн»

24.

Бобилева Богдана Сергіївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Світязя Шацького району Волинської області

«Мартін Купер»

25.

Василевська Віта Сергіївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Перемиля, Горохівського району Волинської області

«Вчений Річард Докінз»

26.

Кварцяний

Станіслав

Олександрович

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Гаразджи Луцького району Волинської області

«Евклід»

27.

Шапошник Ольга Олексіївна

Дубовиківська середня загальноосвітня школа Васильківського району Дніпропетровської області

«Портрет Ньютона»

28.

Чмишук Катерина Володимирівна

Дніпропетровська дитяча художня школа № 1

«Леонардо да Вінчі»

29.

Жук Діана Василівна

Комунальний заклад освіти Шевченківська середня загальноосвітня школа Синельниківського району Дніпропетровської області

«Портрет Мстислава Келдиша»

30.

Нагорний Артем Ярославович

Комунальний заклад «Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області»

«Роздуми вченого»

31.

Заяць Валерія Андріївна

Дніпропетровський обласний медичний ліцей - інтернат «Дніпро»

«Людина, яка винайшла ХХ століття»

32.

Зимовець Надія Євгенівна

Комунальний навчальний заклад «Хіміко- екологічний ліцей» Дніпропетровської міської ради

«Портрет Ніколи Тесла у вигляді блискавок»

33.

Лакізюк Ольга Олександрівна

Житомирський коледж культури і мистецтв ім. І.Огієнка

«Буденна краса»

34.

Голуб Дар’я Григорівна

Житомирський коледж культури і мистецтв ім. І.Огієнка

«Да буде світло!»

35.

Баланчук Ольга Володимирівна

Поясківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Олевського району Житомирської області

«Академік Сергій Корольов»

36.

Мельниченко Сніжана Раджуєвна

Центр позашкільної освіти м. Коростеня Житомирської області (гурток «Студія образотворчого мистецтва»)

«Іван Петрович Павлов»

 


 

37.

Халімовський

Святослав

Анатолійович

Корнинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Попільнянської районної ради Житомирської області (гурток декоративно прикладного мистецтва)

«Ісаак Ньютон»

38.

Скулінець Микита Олегович

Запорізький електротехнічний коледж Запорізького національного технічного університету

«Н.Тесла»

39.

Сафронов Максим Сергійович

Комунальний заклад «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» Запорізької обласної ради

«Роздуми про оточуючий світ»

40.

Рісков Єгор Васильович

Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету (гурток образотворчого мистецтва)

«Молодий талант»

41.

Короленко Сергій Сергійович

Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету

«Мрії і думки Менделя»

42.

Семенюк Анна Андріївна

Білоцерківський коледж сервісу та дизайну Київської області (студія «Штрих»)

«В.І.Вернадський»

43.

Онопрійчук Богдана Олегівна

Білоцерківський коледж сервісу та дизайну Київської області (студія «Штрих»)

«М.М.Амосов»

44.

Гаркуша Іван Романович

Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості (Народний художній колектив - студія образотворчого мистецтва «Соняшник»)

«Нікола Тесла»

45.

Недождій Тетяна Володимирівна

Нижньоланнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Карлівської районної ради Полтавської області

«Портрет Альберта Ейнштейна»

46.

Карпенко Марія Сергіївна

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області (гурток «Образотворче мистецтво»)

«Нікола Тесла - геній, що випередив час»

47.

Пекова Катерина Вадимівна

Рівненська Мала академія наук учнівської молоді (гурток «Мистецтвознавство»)

«Аристотель»

48.

Лугова Анастасія Андріївна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського

«За межею вчення»

49.

Дахкільгова Крістіна Русланівна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського

«Наука слова»

50.

Заєць Олександра Олександрівна

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«Резерфорд Ернест»

51.

Кузіна Анна Сергіївна

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«П’єр Кюрі»

52.

Лященко Олексій Володимирович

Конотопська дитяча художня школа Сумської області

«Шлях до зірок»

53.

Солодка Юлія Вікторівна

Індустріально педагогічний технікум Конотопського інституту Сумського державного університету

«Портрет Рене Декарта»

54.

Кобрись Карина Ігорівна

Ямпільський районний центр дитячої та юнацької творчості Сумської області (Народна студія образотворчого мистецтва «Полісяночка»)

«Юрій Васильович Кондратюк»

55.

Ільченко Владислав Сергійович

Ямпільський районний центр дитячої та юнацької творчості Сумської області (Народна студія образотворчого мистецтва «Полісяночка»)

«Євген Оскарович Патон»

 


 

56.

Шатровенко

Вікторія

Русланівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

«Мій Ейнштейн»

57.

Вацко Василь Сергійович

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа I-Ш ступенів № 9

«Альберт Ейнштейн та його теорія відносності»

58.

Моша Ярослава Андріївна

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«Портрет вченого Юрія Васильовича Кондратюка»

59.

Самсоненко

Катерина

Вадимівна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Фанатичний

науковець»

60.

Шевченко Анна Вікторівна

Комунальний позашкільний навчальний заклад Білопільської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості» Сумської області (художня студія «Палітра»)

«Піфагор Самоський (VI ст. до н.е.)»

61.

Петько Ірина Віталіївна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну (гурток декоративно-прикладного мистецтва)

«Леся Українка»

62.

Грамма Яніна Петрівна

Красноградський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради

«Король архітектури»

63.

Зубань Максим Сергійович

Красноградський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради

«Портрет Леонардо да Вінчі»

64.

Нечаєв Артур Владиславович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Микола Тесла»

65.

Гайдамака Наталія Андріївна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Альберт Ейнштейн»

66.

Григорьєва Марина Володимирівна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Портрет Ніколи Тесли»

67.

Євтушенко Кирило Миколайович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Джонатан Айв»

68.

Івасенко Ганна Ігорівна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Стівен Хокінг»

69.

Звєрєва Дарина Валеріївна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Джеймс Уотсон»

70.

Бутиліна Валерія Олександрівна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Портрет Софії

Василівни

Ковалевської»

71.

Брунець Руслан Владиславович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Портрет Ейнштейна»

72.

Васіна Анна Андріївна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Альберт Ейнштейн»

73.

Колодезний Андрій Вадимович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Мить просвітління»

74.

Мудрак Олександр Миколайович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Портрет Зігмунда Фрейда»

75.

Грицак Дарина Олександрівна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Академік Столєтов А.Г.»

 


 

76.

Пономаренко

Дмитро

Олександрович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Юліус Вільгельм Ріхард Дедекінд»

77.

Анастасьєва Ганна В’ячеславівна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Винахідник Сікорський О.»

78.

Рибалко Віталій Андрійович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Нікола Тесла»

79.

Олійник Микита Олександрович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Клятва Гіппократа»

80.

Тесло Ліана Валеріївна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Вчений-винахідник Нікола Тесла»

81.

Кадиркова Карина Валеріївна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Вчений Ломоносов М.В.(1711 - 1765)»

82.

Баришева Вероніка Сергіївна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«П’єр та Марія Кюрі»

83.

Рензяєва Вікторія Сергіївна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Вернадський В.І.»

84.

Грінвальд

Олександра

Дмитрівна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Вчений Альберт Ейнштейн»

85.

Шахін Ралезі Адібович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Світило науки»

86.

Джигало Сергій Олегович

Славутський районний Будинок дитячої та юнацької творчості на базі Ганнопільського навчально-виховного комплексу Славутського району Хмельницької області (гурток образотворчого мистецтва Ізостудія «Художник»)

«Франсуа Вієт»

87.

Поперечна Анастасія Ігорівна

Маначинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волочиської районної ради Хмельницької області

«Неперевершений

геній»

88.

Калинушка Анжела Петрівна

Новоушицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Новоушицького району Хмельницької області

«Менделєєв»

89.

Третяк Яна Вадимівна

Правдівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів Ярмолинецького району Хмельницької області

«Портрет

Т.Г.Шевченка»

90.

Приян Вікторія Олегівна

Соколівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ярмолинецького району Хмельницької області

«Портрет Енштейна»

91.

Чудо Богдан Ігорович

Шарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ярмолинецького району Хмельницької області

«Йоффе Абрам Федорович»

92.

Нищун Ілона Павлівна

Богданівська Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волочиської районної ради Хмельницької області

«Портрет генія Леонардо да Вінчі»

93.

Миронюк Ігор Сергійович

Славутський районний Будинок дитячої творчості учнівської молоді Хмельницької області (гурток «Образотворче мистецтво»)

«Фізик-теоретик Альберт Ейнштейн»

94.

Висоцька Ірина Сергіївна

Ізяславський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2, ліцей» імені М.Островського Хмельницької області

«Альберт Ейнштейн»

95.

Шалан Олександр Володимирович

Дитяча художня школа смт. Теофіполя Хмельницької області

«Володимир Філатов - вчений офтальмолог»

96.

Реп’яхова Карина Олегівна

Центр дитячої та юнацької творчості Хмельницької районної ради (гурток «Пролісок»)

«Піфагор»

 


 

97.

Хоманець Наталія Валеріївна

Центр дитячої та юнацької творчості Хмельницької районної ради (гурток «Пролісок»)

«Білл Гейтс»

98.

Косич Дар’я Сергіївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 м. Славути Хмельницької області

«Великий хімік»

99.

Богославець Руслана Андріївна

Кам’янець-Подільська районна дитяча школа мистецтв Хмельницької області

«Михайло

Старицький»

100.

Романюк Роман Михайлович

Шаровечківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хмельницької районної ради Хмельницької області (гурток декоративно­прикладного мистецтва «Творці прекрасного»)

«А.Ейнштейн»

101.

Шуляк Юлія Василівна

Хмельницький базовий медичний коледж

«Гіппократ - Батько медицини»

102.

Лавренюк Наталія Іванівна

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Шепетівської міської ради Хмельницької області

«Жан Батіст Ламарк»

103.

Ольхова Інна Едуардівна

Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів № 12 імені Любомира Дмитерка Хмельницької області

«Юліус Лотар Мейер»

104.

Лаптута Валерія Василівна

Дитяча школа мистецтв м. Волочиська Хмельницької області (творча майстерня «Первоцвіт»)

«Геніальна

неосяжність людських знань у творчості Леонардо да Вінчі»

105.

Бистров Олександр Володимирович

Городоцька гімназія Хмельницької області

«Г еній сучасності»

106.

Мельник Вікторія Миколаївна

Волочиська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 Волочиської районної ради Хмельницької області

«Не дивись на обличчя - заглянь в очі!»

107.

Мевша Олена Юріївна

Шепетівська дитяча художня школа Хмельницької області

«Чарльз Дарвін. Погляд крізь віки»

108.

Хорунжа Анастасія Анатоліївна

Черкаський художньо-технічний коледж

«Кравчук М.П.»

109.

Битяк Роман Ігорович

Черкаський художньо-технічний коледж

«Нікола Тесла»

110.

Ганненко Ірина Олександрівна

Черкаський художньо-технічний коледж

«Карл Лінней»

111.

Чайковський- Вамуш Пилип Антонович

Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж» (гурток «Творчі новації»)

«Всемогутність

майбутнього»

112.

Давиденко Дарина Олександрівна

Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка

«Евклід»

113.

Кулик Софія Олегівна

Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка

«Стівен Хокінг»

114.

Матюшко Наталія Володимирівна

Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка

«Теорія еволюції»

115.

Семененко Анастасія Сергіївна

Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва

«Ейнштейн»

116.

Петрик Ірина Василівна

Дитяча художня школа № 3 Оболонського району м. Києва

«Портрет Галілео Галілея»

 


 

Номінація «Місто майбутнього»

п/п

ПІБ

Назва навчального закладу

Назва роботи

1.

Мацюк Марія Іванівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Happy city» (Щасливе місто)

2.

Марчук Катерина Михайлівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Незабутній пейзаж»

3.

Білецька Валентина Леонідівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Екологічні

хмарочоси»

4.

Клец Анастасія Олександрівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Луцьк у майбутньому»

5.

Бортнік Юлія Петрівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Місто Х»

6.

Хомич Олександра Олександрівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Дрім-тім Малібу»

7.

Бурмакіна Софія Петрівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Місто мого майбутнього»

8.

Булавук Анна Анатоліївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Dream town» (Місто мрії)

9.

Кочубей Єлизавета Андріївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Ковчег»

10.

Кратік Ангеліна Володимирівна

Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишина Луцького району Волинської області

«Місто моєї мрії»

11.

Загоруйко Вікторія Віталіївна

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» м. Горохова Волинської області

«Місто моїх дитячих мрій»

12.

Грінчук Вікторія Андріївна

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 - гімназія ім. Героя Радянського Союзу В.Газіна» смт. Ратного Волинської області

«Місто майбутнього»

13.

Грицюк Вікторія Олегівна Новосад Оксана Віталіївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. І.Я.Франка м. Горохова Волинської області

«Українське місто майбутнього»

14.

Підберезна Карина Олександрівна

Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Літаючі таксі»

15.

Шаповал Анна Володимирівна

Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Оптимус»

16.

Мороз Ірина Леонідівна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 61 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

«Місто майбутнього»

17.

Завацький

Олександр

Володимирович

Дніпропетровська дитяча художня школа № 1

«Дніпропетровськ - майбутнє України»

18.

Михайлова Богдана Андріївна

Комунальний заклад «Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області»

«Мої мрії»

 


 

19.

Цисельська

Олександра

Юріївна

Комунальний заклад «Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області»

«Міський

калейдоскоп»

20.

Соколовська Олена Ігорівна

Комунальний навчальний заклад «Хіміко- екологічний ліцей» Дніпропетровської міської ради

«Місто майбутнього без людини»

21.

Огневюк Анна Іванівна

Житомирський коледж культури і мистецтв ім. І.Огієнка

«Місто, де збуваються мрії»

22.

Бабич Ірина Володимирівна

Центр позашкільної освіти м. Коростеня Житомирської області (гурток «Студія образотворчого мистецтва»)

«Екологічне диво»

23.

Дібров Дмитро Петрович

Строківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Попільнянської районної ради Житомирської області

«New-Stadt-DDP »

24.

Баранчик Альона Юріївна

Комунальний заклад «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» Запорізької обласної ради

«У цьому місті я хочу жити»

25.

Ляшенко Карина Геннадіївна

Комунальний заклад «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» Запорізької обласної ради

«Фантастичний світ»

26.

Апостолова Марина Вікторівна

Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 38 Запорізької міської ради Запорізької області

«Пейзаж на місто з вікна»

27.

Гайдай Ірина Ігорівна

Білоцерківський коледж сервісу та дизайну Київської області (студія «Штрих»)

«Енергічна екологія»

28.

Кузьомко Віта Олексіївна

Білоцерківський коледж сервісу та дизайну Київської області (студія «Штрих»)

«Краще майбутнє»

29.

Панченко Ігор Олександрович

Технолого-економічний коледж Білоцерківського Національного аграрного університету

«Крок у майбутнє»

30.

Сабардіна Яна Олегівна

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка Полтавської області (гурток образотворчого мистецтва «Палітра»)

«Відображення»

31.

Кропивка Світлана Володимирівна

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка Полтавської області

«Місто майбутнього»

32.

Яценко Руслан Анатолійович

Миргородський художньо-промисловий коледж ім. М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка

«Мій Миргород»

33.

Земцова Валерія Олександрівна

Зіньківська районна станція юних техніків Полтавської області

«Мій рідний Зіньків - 3000»

34.

Кісільова Ілона Костянтинівна

Позашкільний навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді»

«Два світи»

35.

Ведяніна Юлія Юріївна

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

«Світ розпочинається з тебе»

36.

Романова Тетяна Іванівна

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

«Місто щастя»

37.

Матяш Карина Олегівна

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Дивовижне місто»

 


 

38.

Усик Неля Миколаївна

Липоводолинський районний Будинок для дітей та юнацтва Сумської області (образотворчий гурток)

«Моє місто майбутнього»

39.

Огієнко Іван Романович

Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумська обласна гімназія - інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей" (гурток «Промінь»)

«Крізь віки»

40.

Симоненко Ілля Сергійович

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

«Нова ера»

41.

Тюльпа Дар’я Олександрівна

Будівельнівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад "Зернятко" Глухівської районної ради Сумської області

«Моє місто»

42.

Пономаренко Анна Романівна

Комунальний позашкільний навчальний заклад Білопільської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості» Сумської області (художня студія «Палітра»)

«Місто майбутнього»

43.

Козлова Юлія Миколаївна

Красноградський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради

«Майбутнє

Краснограда»

44.

Булгакова Катерина Сергіївна

Красноградський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради

«Красноград

майбутнього»

45.

Кутинський Юрій Олегович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Літаюче місто»

46.

Черевань Юлія Олександрівна

Комунальний заклад охорони здоров’я Харківський медичний коледж № 2

«Крок у майбутнє»

47.

Ситницька

Кристина

В’ячеславівна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Місто у майбутнє місто»

48.

Курятник Дмитро Олександрович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Схід майбутнього»

49.

Фурманенко

Валентин

Володимирович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Небесне місто»

50.

Білінська Юлія Валеріївна Мазурчак Діана Володимирівна

Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кам'янець-Подільської районної ради Хмельницької області

«Міська ратуша»

51.

Савельєва Анна Дмитрівна

Кам'янець-Подільської міська дитяча художня школа Хмельницької області

«Моє місто майбутнього»

52.

Вітюк Валентина Олексіївна

Староостропільська дитяча музична школа Хмельницької області (гурток образотворчого мистецтва)

«Місячне місто»

53.

Плінський

Олександр

Володимирович

Шепетівська спеціалізована школа - інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Хмельницької області (гурток «Г ончарик»)

«Місто моєї мрії»

54.

Феськова Мілана Олегівна

Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» Хмельницької області

«Кольоровий світ»

 


 

55.

Огороднік Івана Андріївна

Шепетівський навчально-виховний комплекс № 1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» Хмельницької області

«Дивовижне, рідне, кохане...»

56.

Бондарчук Тетяна Сергіївна

Іршиківський навчально-виховний комплекс "Іршиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Старокостянтинівського району Хмельницької області

«Місто моєї мрії»

57.

Розумовський Ілля Дмитрович

Кам'янець-Подільська районна дитяча школа мистецтв Хмельницької області

«Погляд у майбутнє»

58.

Блажкова Ульяна Андріївна

Центр дитячої та юнацької творчості Хмельницької районної ради

«Місто майбутнього»

59.

Хоцька Катерина Олегівна

Мар'янівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів відділу освіти, молоді та спорту Теофіпольської районної ради Хмельницької області

«Лілея»

60.

Михайлюк Ганна Миколаївна

Ізяславська школа мистецтв Ізяславського району Хмельницької області

«Місто майбутнього»

61.

Битяк Роман Ігорович

Черкаський художньо-технічний коледж

«Яскраве майбутнє»

62.

Кацапова Катерина Романівна

Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж» (гурток «Творчі новації»)

«Обрій вічності»

63.

Гнатчук Анастасія Владиславівна

Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж» (гурток «Творчі новації»)

«Динаміка простору»

64.

Семененко Анастасія Сергіївна

Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва

«Андріївська церква»

 


 

 

Додаток 3

до наказу Національного центру «Мала академія наук України» від 26.05.2015 р. № 26

Список учасників, рекомендованих до участі у виставковій експозиції
Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Наукова палітра»

Вікова категорія: 6-9 років

п/п

ПІБ

Назва навчального закладу

Назва роботи

Номінація «Наукові світи»

1.

Крюк Самуїл Віталійович

Люблинецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей" Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Поселення Червоної планети»

(гуаш, фломастери)

2.

Губчик Оксана Віталіївна

Камінь-Каширський районний будинок дитячої та юнацької творчості Волинської області (студія образотворчого мистецтва «Кольоровий водограй»)

«Всесвіт»

(гуаш)

3.

Біляк Андріана Андріївна

Комунальний заклад «Іваничівський будинок дитячої та юнацької творчості» смт. Іваничів Волинської області

«Наукові світи» (гуаш)

4.

Скалеба Євген

Володимирович

(09.03.2008)

Комунальний заклад освіти "Жданівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"

«Спалах на зірці» (гуаш)

5.

Татарчук Нікіта

Андрійович

(10.04.2008)

Комунальний заклад освіти "Жданівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"

«Найгарячіша планета» (гуаш)

6.

Лисюк Софія Сергіївна

Житомирський Центр творчості дітей і молоді (Народна студія «Юний художник»)

«Я і моя шиншила подорожуємо світом» (гуаш)

7.

Волківський

Даніл

Володимирович

Центр позашкільної освіти м. Коростеня Житомирської області (гурток «Студія Пізнайко»)

«Стихія природи» (акварель, гуаш)

8.

Коваленко Софія Павлівна

Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

«Дивовижний птах» (гуаш)

9.

Крижановська Дар’я Сергіївна

Омельницький навчально-виховний комплекс "Ліцей - інтернат - дошкільний навчальний заклад" Кременчуцького району Полтавської області (гурток образотворчого мистецтва)

«Фантастика підводного царства» (гуаш, фломастери)

10.

Горбань

Маріанна

Юріївна

Комсомольська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 1 з поглибленим вивченням економіки та права Комсомольської міської ради Полтавської області

«Планети» (кольорові олівці, фломастери)

11.

Богдановська

Катерина

Юріївна

Комсомольська дитяча художня школа Полтавської області

«Квіти океану» (акварель)

12.

Гайдиш Ольга Анатоліївна

Козельщинський Будинок дитячої творчості Полтавської області (гурток «Вернісаж»)

«Вихор»

(гуаш)

13.

Данько Анна Олександрівна

Козельщинський Будинок дитячої творчості Полтавської області (гурток «Вернісаж»)

«Скарби Всесвіту» (гуаш)

 

 

 

14.

Тесля Анна Андріївна

Козельщинський Будинок дитячої творчості Полтавської області (гурток «Вернісаж»)

«Вічний спокій» (гуаш)

15.

Скрипніченко

Діана

Станіславівна

Великобагачинський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Полтавської області (гурток «Юний художник»)

«Космічний дослідник» (гуаш)

16.

Розуменко

Артем

Геннадійович

Комсомольська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 1 з поглибленим вивченням економіки та права Комсомольської міської ради Полтавської області

«Сестричка Землі - планета Ялмез» (акварель)

17.

Бабчанік Даниїл Васильович

Центр розвитку дитини «Бедрик» м. Рівного

«Сонячний день під водою»

(гуаш)

18.

Бордюк

Світлана

Петрівна

Центр розвитку дитини «Бедрик» м. Рівного

«Жителі підводного світу»

(гуаш)

19.

Ткаченко

Максим

Віталійович

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи 1-111 ступенів

«Я їх дуже люблю» (фломастери)

20.

Темченко

Анастасія

Віталіївна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа 1-111 ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка

«Космічна галактика» (кольорові олівці)

21.

Холод Євгенія Валентинівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа 1-111 ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка

«Далекий Всесвіт» (гуаш)

22.

Морозов Юрій Романович

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Ера динозаврів» (акварель, гуаш, фломастери)

23.

Губченко

Варвара

Станіславівна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Веселі звірята» (акварель, гуаш)

24.

Латко Марія Михайлівна

Харківський Палац дитячої та юнацької творчості (гурток астрономії)

«Створення Всесвіту» (масляна пастель)

25.

Радзивілюк

Вероніка

Андріївна

Славутський районний Будинок дитячої та юнацької творчості на базі Г аннопільського навчально- виховного комплексу Хмельницької області (гурток образотворчого мистецтва Ізостудія «Художник»)

«Мир і дружба між планетами»

(гуаш)

26.

Яцюк Сніжана Сергіївна

Немиринецька загальноосвітня школа 1-111 ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області

«Космічний будинок» (кольорові олівці)

27.

Кухар Вероніка Юріївна

Приватна загальноосвітня школа "Гармонія" 1-111 ступенів м. Хмельницького (гурток образотворчого мистецтва)

«Подорож у майбутнє» (акварель)

28.

Боборикін

Андрій

Михайлович

Приватна загальноосвітня школа "Гармонія" 1-111 ступенів м. Хмельницького (гурток образотворчого мистецтва)

«Нехай слон відпочине» (кольорові олівці, акварель)

 

 

 

29.

Радовинчик

Віталій

Юрійович

Радовинчик

Оксана Юріївна

Троцюк

Анастасія

Василівна

Позашкільний навчальний заклад «Будинок дитячої творчості» м. Хмельницького (гурток «Образотворче мистецтво»)

«Незвідана планета Інтереснікс» (кольорові олівці)

30.

Присяга Софія Олександрівна

Хмельницький Палац творчості дітей та юнацтва

«Космічний всесвіт» (гуаш)

31.

Євіка Діана Валентинівна

Хмельницький Палац творчості дітей та юнацтва

«Планета дивовижних створінь»

(гуаш)

32.

Лісова Дарина Сергіївна

Хмельницький Палац творчості дітей та юнацтва (студія образотворчого мистецтва)

«У космосі» (гуаш)

33.

Бех Юлія Василівна

Хмельницький Палац творчості дітей та юнацтва

«Паралельний світ» (гуаш)

34.

Морозова

Мар’яна

Францівна

Шепетівська дитяча художня школа Хмельницької області

«Чорний лебідь» (пастель)

35.

Гаврилюк

Ангеліна

Сергіївна

Шепетівська дитяча художня школа Хмельницької області

«Загадковий світ Сонячної системи» (кольорові олівці)

36.

Юр Микита Геннадійович

Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району м. Києва (студія образотворчого мистецтва «Мальви»)

«Різнобарвна

галактика»

(гуаш)

Номінація «Калейдоскоп відкриттів»

1.

Корнієнко

Катерина

Олександрівна

Люблинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей» Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Вартові планети Земля»

(гуаш, маркер)

2.

Гісь Діана Ігорівна

Комунальний заклад «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області» (студія образотворчого мистецтва «Сонях»)

«Покотилось колесо по світу»

(кольорові олівці, фломастери)

3.

Сегеда

Володимир

Олександрович

Художня школа Галини Шевцової м. Дніпропетровська

«Автомобіль-літак»

(акварель)

4.

Пінчук Дмитро Сергійович

Комунальний заклад "Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області"

«Три яблука, які змінили світ» (кольорові олівці, фломастери)

5.

Жуков Едуард Сергійович

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Межівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Дніпропетровської області

«Леонардо да Вінчі працює над ескізом вертольота»

(гуаш)

6.

Замула Софія Андріївна

Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

«Райдужний купол» (кольорові олівці)

7.

Єршова

Єлизавета

Михайлівна

Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 49 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

«Інкубатор для динозавриків» (кольорові олівці)

 

 

 

8.

Грайжевська Фаня Фредівна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Літаючий автомобіль» (гуаш)

9.

Островський

Олександр

Олександрович

Рибачок Дмитро

Вікторович

Шадюк

Христина

Олександрівна

Вовківецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Шепетівської районної ради, Хмельницької області

«Винаходи Архімеда» (кольорові олівці)

10.

Белозьоров

Владислав

Вікторович

Немиринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області

«Г елікоптер - геніальний винахід земляка Сікорського» (кольорові олівці)

11.

Сторожук

Катерина

Миколаївна

Немиринецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області

«Перший автомобіль» (кольорові олівці)

12.

Пальченко Дарія Богданівна

Летичівський навчально-виховний комплекс № 2 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Хмельницької області (гурток «Юний художник»)

«Геніально чи смертельно?» (кольорові олівці)

13.

Лисак Даніела Сергіївна

Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням інформатики Хмельницької області

«Електромобіль»

(олівець)

14.

Анастасов

Володимир

Володимирович

Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням інформатики Хмельницької області (студія образотворчого мистецтва «Колорит»)

«Світло - це життя» (акварель)

15.

Цяцько

Єлизавета

Олексіївна

Старокостянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області

«ПортаЛІЗАтор»

(гуаш)

Номінація «Портрет вченого»

1.

Ковальчук

Дарина

Олександрівна

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" (студія образотворчого мистецтва «Сонях»)

«Нові ідеї вченого» (кольорові олівці, фломастери)

2.

Куліш Аліна Сергіївна

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" (студія образотворчого мистецтва «Сонях»)

«Мрії вченого» (кольорові олівці, фломастери)

3.

Ткачук Аліна Антонівна

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" (студія образотворчого мистецтва «Сонях»)

«Шалені досліди» (кольорові олівці, масляні олівці, фломастери)

4.

Івашко Валерія Сергіївна

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" (студія образотворчого мистецтва «Сонях»)

«На порозі нових

відкриттів»

(гуаш)

5.

Лук’янюк

Анастасія

Анатоліївна

Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області" (студія образотворчого мистецтва «Сонях»)

«Створення нових світів»

(гуаш)

 

 

 

6.

Лукашук Дарина Ігорівна

Комунальний заклад «Іваничівський Будинок дитячої та юнацької творчості» смт. Іваничі Волинської області

«Альберт Ейнштейн» (олівець)

7.

Негреско

Віталіна

Віталіївна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Еврика!» (масляна пастель, акварель)

8.

Калиніна Марія Олегівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Портрет вченого

Флемінга»

(олівець)

9.

Приц Стефанія Максимівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Леонардо да Вінчі» (гуаш)

10.

Пінчук Дмитро Сергійович

Комунальний заклад "Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області

«Портрет Ейнштейна» (кольорові олівці)

11.

Подповідний

Олексій

Михайлович

Комунальний позашкільний заклад "Міський Палац дитячо-юнацької творчості "Горицвіт" м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (Народний художній колектив - студія образотворчих мистецтв “Журавочка”)

«Брати Монгольф’є» (акварель, фломастери)

12.

Кульчицький

Даниїл

Олександрович

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Божевільний вчений» (гуаш)

13.

Ліщенко

Кристина

Олексіївна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Вчена»

(гуаш)

14.

Сахарова

Світлана

Юріївна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Кандидат математичних наук» (гуаш)

15.

Юрдік Анастасія Юріївна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Кіт в бібліотеці» (гуаш)

16.

Розуменко

Артем

Геннадійович

Комсомольська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 1 з поглибленим вивченням економіки та права Комсомольської міської ради Полтавської області

«Юний науковець» (кольорові олівці)

17.

Кравцов Кирил Вадимович

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Портрет вченого» (гуаш)

18.

Ткаченко Ілля Вікторович

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Не зупинятись на

досягнутому»

(гуаш)

19.

Ткаченко

Максим

Віталійович

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Наука повинна йти вперед»

(кольорові олівці, фломастери)

20.

Гапонова Кіра Русланівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

«Моя матуся - біолог» (гуаш)

21.

Савченко Настя Олександрівна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Космічний простір» (акварель, фломастери)

22.

Литвиненко

Евеліна

Володимирівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка

«Мої відкриття» (акварель)

 

 

 

23.

Рула Наталія Михайлівна

Шепетівська спеціалізована загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області

«Мрії Гіпатії

Олександрійської»

(гуаш)

24.

Кшевінська Оксана Олегівна

Хмельницька районна дитяча музична школа (відділення образотворчого мистецтва)

«Моя матуся - мій взірець науковця» (кольорові олівці, кулькова ручка)

25.

Конфедерат

Катерина

Олександрівна

Летичівський районний Центр творчості дітей та юнацтва Хмельницької області

«Портрет Тсаака

Ньютона»

(олівець)

26

Горкун Олена Миколаївна

Тзяславський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Хмельницької області

«Вчений мислитель» (гуаш)

Номінація «Місто майбутнього»

1.

Гапонюк Тетяна Миколаївна Рихлюк Артем Сергійович Стоянович Ернест Іванович

Торчинська загальноосвітня школа Торчинської селищної ради Луцького району Волинської області

«Через минуле у майбутнє» (гелева ручка)

2.

Маточкіна Єлизавета Олександрівна Пуревич Марія Леонідівна

Ковельський Палац учнівської молоді імені Т.Я.Франка Волинської області (Зразкова студія «Чарівний пензлик»)

«Майбутня школа» (гуаш)

3.

Моружко

Ангеліна

Петрівна

Ковельський Палац учнівської молоді імені Т.Я.Франка Волинської області (Зразкова студія «Чарівний пензлик»)

«Мій Палац у

майбутньому»

(гуаш)

4.

Пилипчук Анна Володимирівна

Камінь-Каширський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Волинської області (студія образотворчого мистецтва «Кольоровий водограй»)

«Сузір’я міст» (гуаш)

5.

Поліжак

Соломія

Сергіївна

Комунальний заклад «Тваничівський Будинок дитячої та юнацької творчості» смт. Тваничів Волинської області

«Моє дивовижне місто» (гуаш)

6.

Утверт Тетяна Олександрівна

Загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 1 ім. Т. Я.Франка м. Горохова Волинської області

«Місто миру» (кольорові олівці)

7.

Новосад

Єлизавета

Віталіївна

Загальноосвітня школа Т-ТТТ ступеня №1 ім. Т. Я.Франка м. Горохова Волинської області

«Космос майбутнього» (кольорові олівці)

8.

Казімірова Іванна Іванівна

Загальноосвітня школа Т-ТТТ ступеня № 1 ім. Т. Я.Франка м. Горохова Волинської області

«Українське місто майбутнього» (кольорові олівці)

9.

Бондар Мар’яна Валеріївна

Загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 1 ім. Т. Я.Франка м. Горохова Волинської області

«Казкові будинки» (кольорові олівці)

10

Бабійчук Ілона Сергіївна

Загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 1 ім. Т. Я.Франка м. Горохова Волинської області

«Літаюче місто» (гуаш)

11.

Бабійчук Богдан Сергійович

Загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 1 ім. Т. Я.Франка м. Горохова Волинської області

«Небесне місто» (гуаш)

12.

Конон Марія Василівна

Загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 1 ім. Т. Я.Франка м. Горохова Волинської області

«Місто мого майбутнього» (кольорові олівці)

 

 

 

13.

Проценко Аліка Віталіївна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Місто - радість» (гуаш)

14.

Івасенко

Максим

Сергійович

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Літаючі будинки» (кольорові олівці)

15.

Чернова Софія Романівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Місто янголів» (кольорові олівці)

16.

Приц Амелія Максимівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Весняний настрій» (масляна пастель)

17.

Попова Марія Дмитрівна

Центр дитячої творчості м. Жовті Води Дніпропетровської області (гурток «Юний художник»)

«Будинок тепла та радості»

(гуаш)

18.

Калиніна Марія Олегівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Казкове місто щастя» (кольорові олівці фломастери)

19.

Орел Єлизавета Юріївна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Наша земля» (гуаш)

20.

Вергуленко Гліб Сергійович

Центр дитячої творчості м. Жовті Води Дніпропетровської області (гурток «Юний художник»)

«Там на незвіданій планеті»

(гуаш)

21.

Малик

Олександра

Олександрівна

Вільногірська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Місто під водою» (акварель)

22.

Мазур Валерія Русланівна

Вільногірська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Дитинства світ» (кольорові олівці, фломастер)

23.

Гаркуша

Ростислав

Віталійович

Комунальний заклад освіти "Жданівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"

«Дитяча мрія - спортивний комплекс в с. Жданове»

(акварель, гуаш)

24.

Копильченко

Вікторія

Владиславівна

Комунальний заклад освіти "Жданівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"

«Спортивний комплекс в Дніпропетровську» (кольорові олівці)

25.

Медвєдєва

Євгенія

Віталіївна

Комунальний заклад освіти "Жданівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"

«Екологічно чисте село»

(акварель, гуаш)

26.

Кравчук Ольга Сергіївна

Новоград-Волинський навчально-виховний комплекс "Гімназія імені Лесі Українки - школа І ступеня" Житомирської області

«Містограй» (воскові олівці)

27.

Болдиш Юлія Сергіївна

Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

«Чайне місто»

(воскові олівці, гелева ручка)

28.

Ковтун Вікторія Миколаївна

Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

«Солодке королівство» (кольорові олівці)

29.

Кушнарьова

Анастасія

Олексіївна

Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

«Новітня архітектура» (воскові олівці, гелева ручка)

30.

Радіонов Єгор Олександрович

Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

«Фіолетова автострада» (кольорові олівці, фломастери)

 

 

 

31.

Коваленко Софія Павлівна

Комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області

«Місто сонця, місто - сад, рідний Єлисаветград»

(гуаш)

32.

Мельниченко

Олександр

Віталійович

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Моє місто» (гуаш)

33.

Овчинікова Марія Корівна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Кришталеве місто» (гуаш)

34.

Єргієва

Анастасія

Олегівна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Смачне місто» (кольорові олівці, фломастери)

35.

Булах Еліна Сергіївна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Моє місто» (кольорові олівці)

36.

Катюжанський

Андрій

Віталійович

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Місто майбутнього» (гуаш)

37.

Степановська

Владислава

Валеріївна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Місто - сад» (гуаш)

38.

Михайленко

Софія

Геннадіївна

Великобагачинський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Полтавської області (гурток «Умілі руки»)

«Місто майбутнього» (кольорові олівці, гуаш)

39.

Розуменко

Артем

Геннадійович

Комсомольська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 1 з поглибленим вивченням економіки та права Комсомольської міської ради Полтавської області

«Дивовижне місто Комсомольск» (кольорові олівці)

40.

Філоненко

Антон

Андрійович

Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості (Народний художній колектив - студія образотворчого мистецтва «Соняшник»)

«Дивовижне місто» (гуаш)

41.

Білоконь Денис Геннадійович

Комсомольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням економіки та права Комсомольської міської ради Полтавської області

«Комсомольськ в майбутньому» (гуаш, фломастери)

42.

Кравченко

Анастасія

Федорівна

Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області

«Музикальний фонтан» (кольорові олівці)

43.

Олексенко

Світлана

Сергіївна

Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області

«Рідне місто» (кольорові олівці)

44.

Хропач Анна Олександрівна

Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області

«Диво-місто» (кольорові олівці)

45.

Ківшик Анна Олегівна

Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області

«Чарівний замок» (кольорові олівці, фломастери)

46.

Трикоз Злата Володимирівна

Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області

«Дитяче містечко» (кольорові олівці, гелеві ручки)

47.

Василинка Поліна Сергіївна

Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області

«Моє місто» (кольорові олівці)

48.

Самойлик Ліна Євгеніївна

Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області

«Співоче поле» (кольорові олівці)

 

 

 

49.

Савченко

Ангеліна

Анатоліївна

Зіньківський Будинок дитячої та юнацької творчості Полтавської області (Зразкова творча майстерня «Струмочок»)

«Екомісто»

(гуаш)

50.

Прокопенко Ілля Віталіївна

Комсомольська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 1 з поглибленим вивченням економіки та права Комсомольської міської ради Полтавської області

«Космічне місто» (кольорові олівці)

51.

Плісецький

Денис

Сергійович

Центр розвитку дитини «Бедрик» м. Рівного

«Життя у космосі» (гуаш)

52.

Голованюк Марія Ігорівна

Конотопська дитяча художня школа Сумської області

«Місто третього

тисячоліття»

(акварель)

53.

Пономарьов Нікіта Юрійович

Конотопська дитяча художня школа Сумської області

«Місто майбутнього» (акварель)

54.

Мещишена

Вероніка

Богданівна

Конотопська дитяча художня школа Сумської області

«Майбутнє місто - екологічно безпечне» (акварель)

55.

Петрушенко

Марія

Геннадіївна

Конотопська дитяча художня школа Сумської області

«Казковий світ майбутнього» (кольорові олівці)

56.

Аленін Ілля Костянтинович

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 імені Олексія Братушки Сумської міської ради

«Місто майбутнього» (акварель, кольорові олівці)

57.

Бондаренко

Кіріл

Олександрович

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Незвичайне місто» (гуаш)

58.

Кравцова

Єлизавета

Вадимівна

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Ми потрапили у місто майбутнього»

(гуаш)

59.

Буряс Дмитро Васильович

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Місто блакитних веж» (гуаш)

60.

Зацаренко

Ангеліна

Андріївна

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Місто моєї мрії» (гуаш)

61.

Стеценко Марія Олексіївна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Чудо міста» (акварель)

62.

Ємельяненко

Марія

Олексіївна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Зимове місто» (гуаш)

63.

Губа

Олександра

Олександрівна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Казкове містечко країни мрій» (гуаш)

64.

Морозова Діана Романівна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Місто метрополіс» (гуаш, фломастери)

65.

Приходько Анна Віталіївна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Казкове місто» (акварель)

 

 

 

66.

Яценко Вероніка Ігорівна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Смачне місто» (гуаш, акварель)

67.

Петренко

Ярослав

Ігорович

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Улюблене місто» (гуаш)

68.

Муха Сніжана Ігорівна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Моє місто» (гуаш)

69.

Рула Наталія Михайлівна

Шепетівська спеціалізована загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області

«Вулиця майбутнього міста»

(акварель, гуаш)

70.

Миронюк

Валерій

Олександрович

Навчально-виховне об’єднання Дошкільний заклад - початкова школа Т ступеня м. Славути Хмельницької області

«Парк міста майбутнього» (кольорові олівці)

71.

Трончук

Олександра

Вікторівна

Навчально-виховне об’єднання Дошкільний заклад - початкова школа Т ступеня м. Славути Хмельницької області

«Екологічно чисте місто»

(кольорові олівці)

72.

Цикалюк Софія Олегівна

Навчально-виховне об’єднання Дошкільний заклад - початкова школа Т ступеня м. Славути Хмельницької області

«Маленьке місто

галактики»

(акварель)

73.

Шостак

Святослав

Анатолійович

Нетішинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа Т-ТТ ступенів та ліцей" Нетішинської міської ради Хмельницької області

«Фантастичне місто» (кольорові олівці)

74.

Ніколайчук Арсен Олегович

Навчально-виховне об’єднання Дошкільний заклад - початкова школа Т ступеня м. Славути Хмельницької області

«Місто моєї мрії» (акварель)

75.

Канарська Анна Сергіївна

Кам'янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 17 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи Т-ТТТ ступенів з поглибленим вивченням інформатики та ліцею Хмельницької області

«Місто мрій» (акварель)

76.

Олексюк

Олександра

Анатоліївна

Шепетівська загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 3 Шепетівської міської ради Хмельницької області

«Моє місто у

майбутньому»

(акварель)

77.

Горбовцова

Софія

Олександрівна

Хмельницький ліцей № 17

«Сонячне місто» (кольорові олівці)

78.

Фурман Софія Олегівна

Хмельницький ліцей № 17

«Майбутнє Хмельницька» (кольорові олівці)

79.

Кшевінська Оксана Олегівна

Хмельницька районна дитяча музична школа (відділення образотворчого мистецтва)

«Моє квітуче веселкове село»

(гуаш)

80.

Бізюра

Олександра

Володимирівна

Летичівський навчально-виховний комплекс № 2 "Загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів - гімназія" Хмельницької області

«Моє фантастичне місто»

(кольорові олівці)

81.

Белозьорова

Марія

Вікторівна

Немиринецька загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області

«Тдеальне майбутнє» (кольорові олівці)

 

 

 

Вікова категорія: 10-13 років

п/п

ПІБ

Назва навчального закладу

Назва роботи

Номінація «Наукові світи»

1.

Непийвода

Анна

Олександрівна

Заклад «Вінницька дитяча художня школа»

«Барви Галактики» (акрил, фломастери, гуаш, кольорові олівці)

2.

Кондратюк

Віктор

Валерійович

Люблинецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей" Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Нове сонце» (гуаш, маркери)

3.

Сало Дарина Сергіївна

Люблинецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей" Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Поселення в кольоровій галактиці» (гуаш, фломастери)

4.

Корнелюк

Дмитро

Олексійович

Люблинецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей" Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«До нових світів» (гуаш, маркери)

5.

Цехош Сергій Михайлович

Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія " м. Горохова Волинської області

«Загадкова планета» (пастель)

6.

Савчук Вікторія Віталіївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Брани Горохівського району Волинської області

«Моя неповторна земля»

(кольорові олівці)

7.

Савчук Галина Віталіївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Брани Горохівського району Волинської області

«Мій дикий друг» (кольорові олівці)

8.

Качанюк

Катерина

Павлівна

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Гаразджи Луцького району Волинської області

«На лісовій галявині» (акрил)

9.

Глущук

Анастасія

Вікторівна

Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21" Дніпропетровської області

«Космічна одіссея» (гуаш)

10.

Мамінюк Софія Юріївна

Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21" Дніпропетровської області

«Ми відкриваємо всесвіт»

(воскові олівці)

11.

Новохатько Анна Сергіївна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

«Паралельний всесвіт» (гуаш)

12.

Чемерис Юлія Русланівна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

«У світі науки» (акварель, гелева ручка)

13.

Каратушина

Катерина

Андріївна

Комунальний заклад "Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області"

«Незвідані планети. Чарівна країна» (акварель)

 

 

 

 

14.

Савицька

Катерина

Сергіївна

Комунальний позашкільний заклад "Міський Палац дитячо-юнацької творчості "Горицвіт" м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (Народний художній колектив студія образотворчих мистецтв “Журавочка”)

«Квітковий Едем» (акварель, гелева ручка)

15.

Александрова Дар’я Юріївна

Комунальний навчальний заклад "Хіміко- екологічний ліцей" Дніпропетровської міської ради

«Екологія - зберегти життя власними руками»

(гуаш)

16.

Омельченко

Руслана

Олександрівна

Дружбівський навчально-виховний комплекс Олевського району Житомирської області

«Космічна соната» (гуаш)

17.

Єфанова

Анастасія

Вікторівна

Житомирський Центр творчості дітей і молоді (Народна студія «Юний художник»)

«Очі Всесвіту» (гуаш)

18.

Янчев

Олександр

Олександрович

Комунальний заклад «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» Запорізької обласної ради

«Світ навколо мене» (акварель)

19.

Котовенко

Юлія

Олександрівна

Куйбишевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Куйбишевської районної ради Запорізької області (гурток декоративно-прикладного мистецтва)

«Парад планет» (гуаш)

20.

Лихва Максим Юрійович

Студія культури та мистецтв “Спірограф” Центру культурно-мистецьких ініціатив м. Львова

«Народження смерчу» (пастель)

21.

Трушевська

Ярослава

Сергіївна

Омельницький навчально-виховний комплекс «Ліцей - інтернат - дошкільний навчальний заклад» Кременчуцького району Полтавської області (гурток образотворчого мистецтва)

«Великий всесвіт для маленьких дослідників» (олівець, фломастер)

22.

Ясінська Анна Олександрівна

Омельницький навчально-виховний комплекс "Ліцей - інтернат - дошкільний навчальний заклад" Кременчуцького району Полтавської області (гурток образотворчого мистецтва)

«Жителі мирного космосу»

(гуаш)

23.

Сіренко Діана Віталіївна Сіренко Каріна Віталіївна

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Полтавської міської ради Полтавської області

«Чарівна планета» (кольорові олівці)

24.

Крюкова

Анастасія

Олександрівна

Комсомольська дитяча художня школа Полтавської області

«Збережемо цей чудовий світ» (акварель)

25.

Тихонова

Анастасія

Ігорівна

Полтавська гімназія № 13

«Незвідана планета «Мрія»

(гуаш)

26.

Панченко

Олександра

Олександрівна

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Полтавської міської ради Полтавської області

«Планета сірих

інопланетян»

(гуаш)

27.

Крутько

Маргарита

Анатоліївна

Хорольський районний Центр дитячої та юнацької творчості Полтавської області (гурток народної іграшки «Вернісаж»)

«Космічне місто

майбутнього»

(гуаш)

28.

Червона Юлія Вадимівна

Козельщинський навчально-виховний комплекс Козельщинської районної ради Полтавської області

«Планета. Новий Едем» (кольорові олівці, гелева ручка, маркер)

 

 

 

29.

Онищенко Іван Тарасович

Комсомольська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 1 з поглибленим вивченням економіки та права Комсомольської міської ради Полтавської області

«Політ у космос» (акварель, гелева ручка)

30.

Юхно Софія Максимівна

Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості (Народний художній колектив - студія образотворчого мистецтва «Соняшник»)

«Хімія - цікава наука!» (гуаш)

31.

Тинник

Анастасія

Дмитрівна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Наука Біологія» (гуаш)

32.

Захарченко Анна Ігорівна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Незвідані планети» (кольорові олівці, фломастери, гуаш)

33.

Плюхина

Анастасія

Сергіївна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Око науки» (гуаш)

34.

Тищенко

Дмитро

В олодимирович

Комунальний заклад «Районний Будинок творчості школярів» Глухівської районної ради Сумської області (гурток «Витинанка»)

«Зерна життя нової планети»

(акварель, гуаш)

35.

Клишкін

Микита

Андрійович

Будівельнівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Зернятко» Глухівської районної ради Сумської області

«Веселка» (кольорові олівці)

36.

Мірошниченко

Дмитро

Ігорович

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9

«Космічні простори» (гуаш)

37.

Харченко Марія Дмитрівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 9

«Підводний світ» (акварель)

38.

Зубатова Дарина Юріївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Охтирський міський центр позашкільної освіти - Мала академія наук учнівської молоді» Сумської області

«Такий близький та далекий Всесвіт» (гуаш)

39.

Пороскун Ольга Віталіївна

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Створення Всесвіту» (гуаш)

40.

Карпенко

Дарина

Віталіївна

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«На квітучій планеті Земля»

(гуаш)

41.

Радов Андрій Андрійович

Славутський районний Будинок дитячої та юнацької творчості на базі Ганнопільського навчально- виховного комплексу Славутського району Хмельницької області (гурток образотворчого мистецтва - Ізостудія «Художник»)

«Пташиний світ» (гуаш)

42.

Петрик

Анастасія

Денисівна

Новоушицький районний Будинок дитячої творчості Хмельницької області (гурток «Барви Поділля»)

«Далека планета» (гуаш)

43.

Сущик Дарія Олександрівна Шостак Ольга Олександрівна

Великокаленицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полонського району Хмельницької області

«Зоряними шляхами» (кольорові олівці)

44.

Залатухін

Дмитро

Сергійович

Ізяславська навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2, ліцей» імені М.Островського Хмельницької області

«В пошуках нових галактик»

(гуаш)

 

 

 

45.

Грабарчук

Антон

Павлович

Ізяславська навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2, ліцей» імені М.Островського Хмельницької області

«Салют галактиці» (акварель, гелева ручка)

46.

Горобець

Сергій

Сергійович

Михиринецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів відділу освіти, молоді і спорту Теофіпольської районної ради Хмельницької області

«Де лелека водиться - там щастя родиться» (кольорові олівці)

47.

Козлюк Тетяна Андріївна

Михнівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Теофіпольського району Хмельницької області

«Візерунки матінки - природи. Північне сяйво»

(гуаш)

48.

Коровецька

Тамара

Василівна

Хмельницький Палац творчості дітей та юнацтва (гурток «Юний художник»)

«Казковий підводний світ»

(гуаш)

49.

Федик Інна Петрівна

Центр дитячої та юнацької творчості Хмельницької районної ради Хмельницької області (гурток «Пролісок»)

«Астрономія - наука мрійників»

(гуаш)

50.

Тебляшкіна

Валерія

Володимирівна

Хмельницький ліцей № 17

«Незвідані світи» (кольорові олівці)

51.

Мусієнко

Олександр

Вадимович

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. М.Островського Хмельницької області

«Гірська гроза» (акварель)

52.

Єрзак Михайло В олодимирович

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. М.Островського Хмельницької області

«Парад планет» (кольорові олівці)

53.

Савчук Марина Анатоліївна

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. М.Островського Хмельницької області

«Г алактика» (гуаш)

54.

Хурс Анна Ігдіївна

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. М.Островського Хмельницької області

«Веселкове диво» (акварель)

55.

Биковський Тарас Юрійович

Городнявський навчально-виховний комплекс "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" Шепетівської районної ради Хмельницької області

«Мешканці лісу» (кольорові олівці)

56.

Гнатюк Віталій Олександрович

Ізяславський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Хмельницької області

«МАН - світ

відкриттів»

(гуаш)

57.

Луцюк

Анастасія

Олександрівна

Ізяславський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Хмельницької області

«Загадковий світ космосу»

(гуаш)

58.

Наумова

Маргарита

Володимирівна

Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району м. Києва (студія образотворчого мистецтва «Мальви»)

«Чарівний сон» (пастель)

Номінація «Калейдоскоп відкриттів»

1.

Мартинюк

Богдана

Юріївна

Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості Нововолинської міської ради Волинської області (гурток образотворчого мистецтва)

«Досягнення Леонардо да Вінчі»

(акварель, кулькова ручка)

2.

Корнелюк

Дмитро

Олексійович

Люблинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей» Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Міжгалактичний

зв’язок»

(гуаш)

 

 

 

3.

Сало Дарина Сергіївна

Люблинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей» Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Український політ» (гуаш, маркер)

4.

Дорошук Юлія Олександрівна

Люблинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей» Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Енергія життя» (гуаш, маркер)

5.

Корнієнко

Дмитро

Олександрович

Люблинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей» Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Народження зірки» (гуаш)

6.

Кревська Алла Олександрівна

Районний Будинок школяра смт. Торчина Луцького району Волинської області (студія образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик»)

«Комп’ютерна

лихоманка»

(акварель, гелева ручка)

7.

Кудлач Діана Вадимівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Інопланетянин»

(гуаш)

8.

Брунеллі

Роберто

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Годинники, які миють»

(гуаш)

9.

Лосєва Ольга Сергіївна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

«Фабрика майбутнього» (кольорові олівці, гелева ручка)

10.

Жукова

Анастасія

Сергіївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Межівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Дніпропетровської області

«Перший політ на повітряній кулі» (гуаш)

11.

Кладкін

Олександр

Павлович

Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Чужа планета «Сандр» (гуаш)

12.

Головко

Олексій

Леонідович

Комунальний заклад освіти «Незабудинська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області»

«Мов птахи, ми прагнули злетіти...» (гуаш)

13.

Мисочка Дар’я Віталіївна

Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Генетика, ГМО» (акварель)

14.

Антонюк Сергій Олександрович

Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Винищувач МіГ-29» (акварель, гуаш)

15.

Скляр Софія Вадимівна

Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Супутник» (акварель, гуаш)

16.

Овчаренко

Владислава

Вікторівна

Горб Данило

Сергійович

Пальцун Софія

Андріївна

Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Акваланг»

(акварель, фломастери)

 

 

 

17.

Ваховська Віра Євгеніївна

Центр позашкільної освіти м. Коростеня Житомирської області (гурток «Малювання»)

«Великий винахід - Колесо»

(акварель, гуаш)

18.

Протасова

Анастасія

Феліксівна

Комунальний заклад «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» Запорізької обласної ради

«У світі цікавого» (кольорові олівці)

19.

Гладун Данило Сергійович

Запорізька дитяча художня школа № 3

«Машина часу» (кольорові олівці)

20.

Пономарьова

Катерина

Сергіївна

Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

«Шлях у майбутнє» (гуаш)

21.

Крищук Софія Олександрівна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Кімната вченого» (гуаш)

22.

Кат Минь Нгат

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Літаючий захищений портфель»

(гуаш)

23.

Д’ячихин Захар Олегович

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-III ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка

«Надзвичайні

винаходи»

(олівець)

24.

Буренков Олег Сергійович

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-III ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка

«Земне тяжіння» (кольорові олівці)

25.

Власюк Юлія Володимирівна

Шепетівська спеціалізована загальноосвітня школа Т-ТТТ ступенів № 2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області

«Калейдоскоп супервідкриттів» (кольорові олівці)

26.

Кшевінська Тетяна Олегівна

Хмельницька районна дитяча музична школа (відділення образотворчого мистецтва)

«Богиня світла

електрика»

(гуаш)

27.

Невенчан

Володимир

Геннадійович

Кам'янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 8 в складі гімназії та загальноосвітньої школи ЫН ступенів з українською та російською мовою навчання Хмельницької області

«Помічник

мандрівника»

(гуаш)

28.

Коваль

Христина

Володимирівна

Кам'янець-Подільська загальноосвітня школа I-III ступенів № 5 з поглибленим вивченням інформатики Хмельницької області (гурток образотворчого мистецтва «Олівець»)

«Відкриття космосу. Юрій Гагарін - перший у світі»

(кольорові олівці)

29.

Адамчук Роман Олександрович

Кам'янець-Подільська загальноосвітня школа I-III ступенів № 5 з поглибленим вивченням інформатики Хмельницької області (гурток образотворчого мистецтва «Колорит»)

«Піднебесні відкриття» (кольорові олівці)

30.

Протченко

Валерія

Сергіївна

Ьяславський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Хмельницької області

«Загадка магнітних хвиль»

(гуаш)

31.

Овчаренко

Анна

Володимирівна

Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району м. Києва (студія образотворчого мистецтва «Мальви»)

«Підводний мольберт

майбутнього»

(пастель)

32.

Данилова Оксана Юріївна

Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району м. Києва (студія образотворчого мистецтва «Мальви»)

«Клонування людини» (олівець)

 

 

 

33.

Кулеш Аліса Германівна

Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району м. Києва (арт-майстерня «Намалюй щастя»)

«Від мрії до реальності» (акварель, акварельні олівці)

Номінація «Портрет вченого»

1.

Мехмед Вілдан Раіф

Заклад «Вінницька дитяча художня школа»

«Майбутнє вдосконалюється» (гелеві ручки, кольорові олівці)

2.

Богун Анастасія Віталіївна

Нововолинський Центр дитячої та юнацької творчості Нововолинської міської ради Волинської області (гурток образотворчого мистецтва)

«Леонардо да Вінчі» (олівець)

3.

Цехош Сергій Михайлович

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» м. Горохова Волинської області

«Феномен Патона» (олівець)

4.

Заєць

Владислав

Юрійович

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» м. Горохова Волинської області

«Ось вам!» (олівець)

5.

Бірук Олексій Олександрович

Камінь-Каширський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Волинської області (студія образотворчого мистецтва «Кольоровий водограй»)

«Леонардо да Вінчі» (гуаш)

6.

Вакулюк Анна Тарасівна

Комунальний заклад «Іваничівський Будинок дитячої та юнацької творчості» смт. Іваничів Волинської області

«Науковець

майбутнього»

(акварель)

7.

Голярчук

Микола

Миколайович

Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс» загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 - колегіум» м. Ковеля» Волинської області (гурток «Юний художник»)

«Вільгельм Він» (олівець)

8.

Качанюк

Катерина

Павлівна

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Гаразджи Луцького району Волинської області

«Юний винахідник: народження ідеї. (гуаш, гелева ручка)

9.

Клименко

Софія

Олександрівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Портрет вченого» (гуаш)

10.

Кондратенко

Олена

Костянтинівна

Комунальний заклад «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21» Дніпропетровської області

«Михайло Грушевський - видатний діяч та вчений»

(кольорові олівці)

11.

Ребедайло

Катерина

Віталіївна

Жовтнева філія Комунального закладу «Міський дитячо-молодіжний центр» Дніпропетровської міської ради (гурток образотворчого мистецтва)

«Портрет Ісаака

Ньютона»

(олівець)

12.

Санін Тимофій Ігорович

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Портрет А.Ейнштейна» (кольорові олівці)

13.

Горяна Ольга Станіславівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Іван Павлович Пулюй»

(гуаш)

 

 

 

15.

Менчук Арина Ігорівна

Комунальний заклад «Спеціалізована природничо- математична школа І-ІІІ ступенів при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара» м. Нікополя Дніпропетровської області (ізостудія «Палітра»)

«Портрет відомого археолога-вченого Мозалевського Б.Н.» (акварель, гуаш)

16.

Неклюдова

Лада

Олександрівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Миколай Коперник» (гуаш)

17.

Гончаренко

Марія

Євгеніївна

Дитяча художня школа ім. І.Г.Першудчева м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області

«Леонардо да Вінчі - нерозгаданий геній» (акварель)

18.

Беркута Любов Анатоліївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва м. Орджонікідзе Дніпропетровської області»

«Томсон Уільям» (гуаш)

19.

Кожемякіна

Вікторія

Миколаївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва м. Орджонікідзе Дніпропетровської області»

«Хімік-дослідник»

(гуаш)

20.

Федько Юлія Олександрівна

Комунальний заклад освіти «Миропільська неповна середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області»

«Д.І.Менделєєв - вчений хімічної науки, промисловості, підтримував тісні зв’язки з Україною» (олівець)

21.

Терновський

Єгор

В олодимирович

Комунальний позашкільний заклад «Міський Палац дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (Народний художній колектив студія образотворчих мистецтв “Журавочка”)

«Джордж Стефенсон» (гелева ручка)

22.

Парака

Анастасія

Дмитрівна

Комунальний заклад «Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області

«Портрет Іллі Мечнікова» (гуаш, акварель)

23.

Козаченко

Марія

Дмитрівна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

«Дослід № 25» (акварель, гелева ручка)

24.

Малинська Любов Олегівна

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Межівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Дніпропетровської області

«Рене Декарт і його Декартова система координат»

(гуаш)

25.

Рябець Віталіна Ігорівна

Строківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Попільнянської районної ради Житомирської області

«Вчений Ейнштейн» (олівець)

26.

Хапуліна Соня Сергіївна

Комунальний заклад «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» Запорізької обласної ради

«Філософські роздуми» (акварель)

27.

Живогляд

Анастасія

Сергіївна

Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

«Бутлеров - великий

вчений-хімік»

(олівець)

28.

Єззакані Карім Абдеррахімович

Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

«Ігор Євгенович Тамм» (гуаш)

29.

Саніна Лариса Олександрівна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Життя науковця» (пастель)

 

 

 

30.

Жлобницька

Ганна

Володимирівна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Ньютон»

(кольорові олівці, гуаш)

31.

Халютіна Марія Сергіївна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Ейнштейн»

(гуаш)

32.

Атия Аміра Хамидівна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Остроградський Михайло Васильович» (гуаш)

33.

Чубарова

Дарина

Сергіївна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Кіт вчений» (гуаш)

34.

Ситник Анна Миколаївна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Вчена майбутнього» (гуаш)

35.

Скутельник Євген Олегович

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Юний хімік» (гуаш)

36.

Бродовська

Мілана

Віталіївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитяча художня школа № 2» Одеської міської ради

«Маленька винахідниця» (туш, фарби природного виготовлення)

37.

Михайленко Віра Петрівна

Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості (Народний художній колектив - студія образотворчого мистецтва «Соняшник»)

«Вчений недалекого майбутнього»

(гуаш)

38.

Посторонка

Валерія

Миколаївна

Рокитненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Кременчуцької районної ради Полтавської області (гурток декоративно-прикладного мистецтва)

«Відомий фізик Ом Георг Сімон» (пастель)

39.

Калнусенко Ірина Сергіївна

Диканський Будинок дитячої та юнацької творчості Полтавської області

«Вчений хімік» (гуаш)

40.

Фьодорова

Анна

Олександрівна

Комсомольська гімназія імені В.О. Нижниченка Комсомольської міської ради Полтавської області

«Винахідник містер Лівсберг» (кольорові олівці)

41.

Деревянко

Світлана

Сергіївна

Лубенська дитяча художня школа Полтавської області

«Портрет Марії Складовської-Кюрі» (акварель, туш)

42.

Мицик

Владислава

Федорівна

Зіньківська спеціалізована школа І-Ш ступенів № 1 Полтавської області (гурток «Едельвейс»)

«Вчений майбутнього» (гуаш, капілярні ручки)

43.

Норка Яна Дмитрівна

Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Лубенської міської ради Полтавської області

«Ейнштейн» (акварель, гуаш, кольорові олівці)

44.

Панасюк Ірина Степанівна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Вчений чарівник» (кольорові олівці, фломастери)

45.

Симонюк

Оксана

Олександрівна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Леді вчена» (кольорові олівці, фломастери)

46.

Білий Микола В олодимирович

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Евріка»

(кольорові олівці, гуаш, фломастери)

47.

Лащук Дар’я Сергіївна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Ньютон-неймовірний

вчений»

(гуаш)

 

 

 

48.

Кондратюк

Антон

Олександрович

Рівненська Мала академія наук учнівської молоді (гурток «Мистецтвознавство»)

«І оживає добра слава, Слава Україні!» (масляна пастель)

49.

Волкова Анна Миколаївна

Комунальний заклад «Районний Будинок творчості школярів» Глухівської районної ради Сумської області (художньо-естетичний гурток «Палітра»)

«Гіпатія

Александрійська»

(олівець)

50.

Бут Олексій Миколайович

Будівельнівський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад "Зернятко" Глухівської районної ради Сумської області

«Архімед»

(олівець)

51.

Петрушенко

Ярослава

Ігорівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа Т-ТТТ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка

«Вчений Іван Павлович Пулюй»

(олівець)

52.

ЗаяцІнна Олександрівна

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області

«Звичайний геній» (кольорові олівці)

53.

Мовчан Валерія Василівна

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 імені Олексія Братушки Сумської міської ради

«Ейнштейн»

(олівець)

54.

Зозуля Іван Ігорович

Красноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.І.Копиленка Красноградської районної державної адміністрації Харківської області

«Селекціонер озимої пшениці»

(гуаш)

55.

Кіт Єлизавета Андріївна

Полонський навчально-виховний комплекс № 2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 — колегіум» Хмельницької області

«Майбутній геній

медицини»

(олівець)

56.

Лагута Вікторія Сергіївна

Шепетівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області

«Г еній - фізик» (олівець)

57.

Стратович

Оксана

Олександрівна

Шепетівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області

«Портрет Христофора Колумба»

(олівець)

58.

Гонтар Рада Павлівна

Городоцька гімназія Хмельницької області

«Видатний фізіолог» (акварель, гуаш)

59.

Мельник Діана Володимирівна

Кадиєвецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кам'янець-Подільської районної ради Хмельницької області

«Нікола Тесла» (гуаш, гелева ручка)

60.

Петросян

Венера

Сергіївна

Хмельницький Палац творчості дітей та юнацтва

«Майкл Фарадей - великий англійський фізик»

(гуаш)

61.

Білан

Олександра

Федорівна

Хмельницький Палац творчості дітей та юнацтва

«Архімед (287 - 212 рр. до н.е.)»

(пастель, кольорові олівці)

62.

Боборикіна

Анастасія

Михайлівна

Приватна загальноосвітня школа «Гармонія» І-ІІІ ступенів м. Хмельницького (гурток образотворчого мистецтва)

«Час...»

(акварель, лінер)

63.

Сніховська Ольга Сергіївна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Шалений вчений» (кольорові олівці)

64.

Шестопалова

Дар’я

Валеріївна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Англійський вчений Джон Дальтон» (олівець)

 

 

 

65.

Фещина Софія Ігорівна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Портрет Джона

Дальтона»

(олівець)

66.

Конончук Ольга Миколаївна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Портрет Ньютона» (кольорові олівці)

67.

Романюк Ілона Миколаївна

Шаровечківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хмельницької районної ради Хмельницької області (гурток декоративно-прикладного мистецтва «Творці прекрасного»)

«М .В.Ломоносов» (олівець)

68.

Пруська Ольга Іванівна

Навчально-виховний комплекс № 3 у складі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н.Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою" Шепетівської міської ради Хмельницької області

«Г алілео Галілей і його винаходи»

(гуаш)

69.

Кучерук

Марина

Олександрівна

Старокостянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області

«Евріка»

(гуаш)

70.

Петелько Анна Анатоліївна

Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 9 імені А.М.Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Хмельницької області

«Мудрий винахідник» (олівець)

71.

Сузанська

Аліна

Валеріївна

Кам'янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Хмельницької області

«Великий Ейнштейн» (гелева ручка)

72.

Гоков

Володимир

Едуардович

Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області

«Нікола Тесла» (олівець)

73.

Сироткіна Юлія Максимівна

Нетішинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» Нетішинської міської ради Хмельницької області (гурток «Живопис»)

«Ейнштейн» (кольорові олівці)

74.

Дехтярук

Єлізавета

Євгенівна

Нетішинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» Нетішинської міської ради Хмельницької області (гурток «Живопис»)

«Галілео Галілей» (гуаш)

75.

Уштик Валерія Василівна

Нетішинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І- ІІ ступенів та ліцей» Нетішинської міської ради Хмельницької області (гурток «Живопис»)

«Портрет Ейнштейна» (гуаш)

76.

Мольдван Іван Миколайович

Нетішинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» Нетішинської міської ради Хмельницької області (гурток «Живопис»)

«Ейнштейн - видатний вчений»

(олівець)

77.

Одріховський

Серафим

Віталійович

Летичівський навчально-виховний комплекс № 2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» Хмельницької області

«Михайло Ломоносов» (кольорові олівці, фломастери)

 

 

 

78.

Гайдамаченко

Марія

Дмитрівна

Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району м. Києва (арт-майстерня «Намалюй щастя»)

«Вчений хімік» (акварель, гуаш)

79.

Обливач

Катерина

Андріївна

Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району м. Києва (арт-майстерня «Намалюй щастя»)

«Ньютон»

(гуаш)

80.

Курінська

Анастасія

Валеріївна

Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району м. Києва (арт-майстерня «Намалюй щастя»)

«Йозеф Кеплер» (акварель, гуаш)

Номінація «Місто майбутнього»

1.

Дичинська

Марія

Миколаївна

Люблинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей» Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Столиця галактики» або «Сонце добра» (гуаш, маркери)

2.

Кондратюк

Віктор

Валерійович

Люблинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей» Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Цікаві будинки» (гуаш, маркери)

3.

Білинська

Катерина

Леонідівна

Люблинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей» Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Невагома столиця» (гуаш, маркери)

4.

Семенюк

Андрій

Олександрович

Люблинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа - інтернат І-ІІІ ступенів - ліцей» Волинської обласної ради (гурток графіки та декоративного живопису)

«Життя на сферах» (гуаш, маркери)

5.

Дехтяр Анна Романівна

Ковельський Палац учнівської молоді імені І.Я.Франка (Зразкова студія «Чарівний пензлик»)

«Яскраве завтра»

(суха пастель, сангіна)

6.

Кравчук Ірина Олексіївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Годомичів Маневицького району Волинської області (гурток образотворчого мистецтва «Юний художник»)

«Місто моєї мрії» (гуаш)

7.

Марчук Софія Романівна

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Гаразджи Луцького району Волинської області

«Мрія»

(акварель)

8.

Карплюк

Богдана

Іванівна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Озерців Горохівського району Волинської області

«Так було, так є, так буде!»

(кольорові олівці, фломастери)

9.

Чикалюк Віра Зорянівна

Ковельська дитяча художня школа 74м.. Андроника Лазарчука Волинської області

«Трояндовий мегаполіс» (акварель, коректор)

10.

Івченко

Крістіна

Олексіївна

Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс» загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 - колегіум» м. Ковеля» Волинської області (гурток «Юний художник»)

«Ковель у

майбутньому»

(акварель)

11.

Здробілко

Катерина

Валеріївна

Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс" загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 - колегіум" м. Ковеля" Волинської області (гурток «Юний художник»)

«Місто на Марсі» (гуаш)

12.

Сільчук

Анастасія

Іванівна

Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс" загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 - колегіум" м. Ковеля" Волинської області (гурток «Юний художник»)

«Квітуче місто» (олівець)

 

 

 

13.

Шешко

Валентин

Миколайович

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. І. Я.Франка м. Горохова Волинської області

«Моя рожева мрія» (кольорові олівці)

14.

Вовчук Ірина Олегівна

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 - гімназія» смт. Іваничів Волинської області

«Місто моїх мрій» (акварель)

15.

Вайчекаускас

Вікторія

Костянтинівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Місто майбутнього» (гуаш)

16.

Чернова

Валерія

Дмитрівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Місто веселунчиків» (гуаш)

17.

Наумова Діана Сергіївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр дитячої творчості "Дивосвіт" м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (гуртки «Спадщина», «Веселка»)

«Канцелярське місто» (гелева ручка)

18.

Ткачова

Богдана

Олександрівна

Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21" Дніпропетровської області

«Подорож до майбутнього» (кольорові олівці)

19.

Рева Поліна Дмитрівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Яскраве місто» (акварель)

20.

Брюховецький

Артем

Дмитрович

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Літаючі будинки» (гуаш)

21.

Ширяєва Марія Сергіївна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Місто майбутнього» (гуаш)

22.

Полив’яний

Олександр

Олександрович

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Мегаполіс»

«акварель,

фломастери»

23.

Сапай Аліса Ігорівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Місто яскраве» (гуаш)

24.

Федосова Іванна Павлівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Місто домашніх улюбленців» (кольорові олівці, фломастери)

25.

Зіненко

Катерина

Романівна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Дорога у небо» (акварель)

26.

Кабанов Павло Павлович

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Фантазія» (кольорові олівці)

27.

Вербенець

Ірина

Олександрівна

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр дитячої творчості "Дивосвіт" м. Кривого Рогу Дніпропетровської області

«Солодке місто майбутнього» (гелеві ручки)

28.

Король

Єлизавета

Сергіївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр дитячої творчості "Дивосвіт" м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (художня студія «Палітра»)

«Місто равлика» (кольорові олівці, гелеві ручки, акварель)

29.

Зборовська Аліна Ігорівна

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр дитячої творчості "Дивосвіт" м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (гурток

«Чарівне місто солодкого» (гелева ручка)

 

 

 

 

 

«Спадщина»)

 

30.

Грабчук

Вероніка

Сергіївна

Комунальний заклад "Спеціалізована природничо- математична школа І-ІІІ ступенів при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара" м. Нікополя Дніпропетровської області (ізостудія «Палітра»)

«Нікополь - місто

майбутнього»

(гуаш)

31.

Гончаренко

Дарина

Євгеніївна

Комунальний заклад «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня - колегіум № 16 м. Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради Дніпропетровської області (студія образотворчого мистецтва «Фарт»)

«Мій казковий Дніпродзержинськ» (акварель, туш)

32.

Калабіна

Вероніка

Олексіївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва м. Орджонікідзе Дніпропетровської області»

«Екомісто»

(гуаш)

33.

Корталова Юлія Володимирівна

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва м. Орджонікідзе Дніпропетровської області»

«Місто творчих ідей» (гуаш)

34.

Пушкарчук

Ярослав

Андрійович

Комунальний позашкільний заклад "Міський Палац дитячо-юнацької творчості "Горицвіт" м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (Народний художній колектив студія образотворчих мистецтв “Журавочка”)

«Місто здійснення бажань»

(кольорові олівці, гелева ручка)

35.

Нечпай

Єлизавета

Романівна

Комунальний заклад "Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області"

«Місто ангелів» (кольорові олівці)

36.

Дмитренко

Микита

Сергійович

Комунальний заклад «Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області»

«Тернівка в

майбутньому»

(акварель)

37.

Мироненко

Дарина

Олександрівна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 61 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

«Майбутнє стирає межі»

(акварель, фломастери, гелеві ручки)

38.

Риженкова

Тетяна

Дмитрівна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

«Майбутнє України» (акварель)

39.

Данилейко

Вікторія

Сергіївна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

«Я хочу жити в такому місті»

(акварель)

40.

Жовтяк Ярослав Ігорович

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

«А ми з сусідами на відпочинок до моря» (гуаш)

41.

Берлізева Анна Олександрівна

Комунальний заклад освіти "Незабудинська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області"

«Космічний мегаполіс» (гуаш)

42.

Щербина Аліна Володимирівна

Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Мій світ» (акварель, кольорові олівці, гелева ручка)

43.

Цуркан Анна Олександрівна

Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Вулиця дитинства» (акварель, гелева ручка)

 

 

 

44.

Міщенко

Анастасія

Сергіївна

Дніпропетровська школа української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара

«Місто веселки» (гуаш)

45.

Трачук Лев Едуардович

Комунальний заклад «Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області

«Місто трьох сонць» (гуаш)

46.

Крякіна Ніна Миколаївна

Липківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені. М.І.Шпака Попільнянської районної ради Житомирської області

«Моє рідне село» (кольорові олівці)

47.

Кравець

Анастасія

Сергіївна

Липківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені. М.І.Шпака Попільнянської районної ради Житомирської області

«Мій рідний край в майбутньому» (кольорові олівці)

48.

Бойко Ольга Олегівна

Новоград-Волинська міська художня школа Житомирської області

«Дивосвіт»

(гуаш)

49.

Буріна

Владислава

Денисівна

Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

«Веселкове місто» (кольорові олівці, гелева ручка)

50.

Лихва Максим Юрійович

Студія культури та мистецтв “Спірограф” Центру культурно-мистецьких ініціатив м. Львова

«Кристалічні хмародери» (масляна пастель)

51.

Тванчрелідзе

Вікторія

Тимурівна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Живописне місто» (гуаш)

52.

Прокопенко Карена Юріївна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Казкове місто» (гуаш)

53.

Сизова Софія Сергіївна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Місто Сонця» (гуаш)

54.

Саніна Лариса Олександрівна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Місто вчених» (гуаш)

55.

Жлобницька

Ганна

Володимирівна

Центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» м. Одеси (ізостудія «Світанок»)

«Місто майбутнього» (воскові олівці)

56.

Ярмоленко

Діана

Русланівна

Дитяча школа мистецтв № 6 м. Одеси

«Відпочинок у парку» (гуаш)

57.

Безперстов

Роман

Сергійович

Комсомольська гімназія імені В.О.Нижниченка Комсомольської міської ради Полтавської області

«Космомісто»

(гуаш)

58.

Куценко

Єлизавета

Петрівна

Кременчуцький ліцей № 4 Кременчуцької міської ради Полтавської області

«Місто - абетка» (гуаш)

59.

Посторонка

Валерія

Миколаївна

Рокитненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кременчуцької районної ради Полтавської області (гурток декоративно-прикладного мистецтва)

«Надія на світле

майбутнє»

(гуаш)

60.

Мороз

Олександр

Станіславович

Машівська спеціалізована школа І-Ш ступенів Машівської районної ради Полтавської області

«Науковий центр» (акварель, гуаш)

61.

Холоша

Руслана

Юріївна

Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Полтавської області (гурток «Едельвейс»)

«Місто Зіньків у майбутньому» (гуаш, акрил, гелеві ручки)

 

 

 

62.

Скрипников

Микола

Петрович

Полтавська дитяча художня школа

«Майбутнє України» (гуаш)

63.

Степанишина

Катерина

Олександрівна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Квітка життя» (кольорові олівці)

64.

Якубович Ірина Юріївна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Майбутнє моїми очима»

(кольорові олівці, фломастери, гелева ручка)

65.

Кушнарьова

Олена

Вадимівна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Після нашої ери» (гуаш)

66.

Желязко Аліна Валеріївна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Котосіті» (кольорові олівці, фломастери)

67.

Піддубний

Давид

Русланович

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Майбутнє України» (гуаш)

68.

Данилюк Діана Юріївна

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«Місто на загадковій планеті»

(гуаш)

69.

Плесін Артем Романович

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«Місто на іншій планеті»

(гуаш, кулькова ручка)

70.

Корнієнко

Єлизавета

В’ячеславівна

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«Рідне місто в майбутньому» (гуаш, гелева ручка)

71.

Цвєткова

Ангеліна

Євгенівна

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«Округле місто» (гуаш)

72.

Науменко Валерія Ігорівна

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«Нова космічна батьківщина»

(гуаш, гелева ручка)

73.

Міхайліченко Софія Ігорівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-Ш ступенів № 9

«Майбуття»

(гуаш)

74.

Івашина

Катерина

Володимирівна

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«Місто майбутнього» (гуаш)

75.

Столяренко

Руслана

Віталіївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» Сумської області (гурток образотворчого мистецтва)

«Місто майбутнього у мріях»

(гуаш)

76.

Кунцевич

Маргарита

Владиславівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

«Місто майбутнього» (акварель, гуаш, фломастери)

77.

Карпенко

Маргарита

Валеріївна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

«Тихі фонтани» (акварель, гуаш)

 

 

 

78.

Віннікова

Олександра

Олександрівна

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка

«Моє місто» (гуаш)

79.

Скороход Злата Сергіївна Черниш Юлія Володимирівна

Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.Бутка

«Космічне місто» (акварель, туш)

80.

Чернов Федір

Олександрович

(02.08.2002)

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Охтирський міський Центр позашкільної освіти - Мала академія наук учнівської молоді»

«Охтирка у майбутньому» (кольорові олівці)

81.

Чернишова Яна Олегівна

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Загадкове містечко» (гуаш)

82.

Мазур Глафіра Русланівна

Комунальна установа Сумська гімназія № 1

«Мить прозріння» (акрил)

83.

Кудрик

Катерина

Сергіївна

Шепетівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства Хмельницької області

«Місто Шепетівка моєї мрії»

(акварель, гуаш)

84.

Добронравов

Дмитро

Валерійович

Старокостянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області

«Місто майбутнього» (кольорові олівці)

85.

Федосєєва

Катерина

Вікторівна

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. М.Островського Хмельницької області

«People»

(гуаш)

86.

Кіраконян

Маргарита

Варданівна

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. М.Островського Хмельницької області

«Свобода»

(акварель)

87.

Середницька

Поліна

Петрівна

Старокостянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області

«Екологічно чисте місто»

(гуаш)

88.

Гизлик

Анастасія

Володимирівна

Городоцька гімназія Хмельницької області

«Місто майбутнього» (акварель, гуаш, гелева ручка)

89.

Негляд

Маргарита

Олександрівна

Городоцька гімназія Хмельницької області

«Місто майбутнього» (акварель, гуаш)

90.

Шостак Діана Анатоліївна

Нетішинська художня школа Хмельницької області

«Фантастичне місто» (кольорові олівці)

91.

Хвойна

Вікторія

Володимирівна

Нетішинська художня школа Хмельницької області

«Фантастичне місто» (гуаш)

92.

Ігнатеску Аліна Миколаївна

Нетішинська художня школа Хмельницької області

«Повітряне місто» (кольорові олівці)

93.

Ігнатеску Юлія Миколаївна

Нетішинська художня школа Хмельницької області

«Фантастичне місто» (кольорові олівці)

94.

Заремська Юлія Валентинівна

Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області

«Кольорове майбутнє» (кольорові олівці)

 

 

 

95.

Конончук Ольга Миколаївна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Місто-крапелька» (акварель, кольорові олівці)

96.

Фещина Софія Ігорівна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Літаюче місто» (кольорові олівці)

97.

Шестопалова

ДаР’я

Валеріївна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Яскравий кольоровий світ»

(кольорові олівці)

98.

Сніховська Ольга Сергіївна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Веселкове місто» (кольорові олівці)

99.

Пострибайло

Аліна

Олександрівна

Судилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради Хмельницької області (гурток «Акварель»)

«Місто літаючих крил» (кольорові олівці, фломастери)

100.

Лисенко Костянтин В олодимирович

Іршиківський навчально-виховний комплекс "Іршиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Старокостянтинівського району Хмельницької області

«Все в наших руках» (кольорові олівці)

101.

Щур Оксана Валеріївна

Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. М.Островського Хмельницької області

«Воля птаха» (акварель)

102.

Правицька

Дарина

Сергіївна

Хмельницький ліцей № 17

«Моє місто майбутнього» (кольорові олівці, фломастери)

103.

Кондратюк

Роман

Вікторович

Центр дитячої та юнацької творчості Хмельницької районної ради Хмельницької області (гурток «Пролісок»)

«Місто майбутнього» (гуаш)

104.

Левчук Тетяна Володимирівна

Михиринецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів відділу освіти, молоді і спорту Теофіпольської районної ради Хмельницької області

«Планета дружби» (гуаш)

105.

ГрубаІванна Володимирівна

Михиринецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів відділу освіти, молоді і спорту Теофіпольської районної ради Хмельницької області

«Місто на воді» (кольорові олівці)

106.

Ніверовська

Карина

Сергіївна

Летичівський навчально-виховний комплекс № 2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» Хмельницької області

«Моя мрія» (кольорові олівці)

107.

Остапчук Іванна Олегівна

Київська гімназія № 287 Святошинського району м. Києва

«Air Town» (Повітряне місто)

(гуаш)

108.

Охрицька Діана Дмитрівна

Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва

«Місто моєї мрії» (кольорові олівці, акварель, гелева ручка)

109.

Семенова Марія Володимирівна

Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району м. Києва (арт-майстерня «Намалюй щастя»)

«Веселкове місто» (акварель, кольорові олівці)

110.

Давидюк Іванна Денисівна

Центр дитячої та юнацької творчості Дніпровського району м. Києва (арт-майстерня «Намалюй щастя»)

«Космічні друзі» (гуаш)

 

 

 

Вікова категорія: 14-17 років

п/п

ПІБ

Назва навчального закладу

Назва роботи

Номінація «Наукові світи»

1.

Левенець Юлія Миколаївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Наука майбутнього» (акварель, гуаш)

2.

Гаталюк Олена Вікторівна

Камінь-Каширський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Волинської області (студія образотворчого мистецтва «Кольоровий водограй»)

«Африканські велетні» (гуаш)

3.

Сидоров Євген Андрійович

Дніпропетровський монтажний технікум

«Яскравий світ фауни: Сови»

(кольорові олівці)

4.

Собко Віра Миколаївна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Яскравий світ фауни» (акварель, гуаш)

5.

Кісельова Віра Віталіївна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Яскравий світ флори» (акварель, туш)

6.

Дембрівський

Дмитро

Едуардович

Дніпропетровський монтажний технікум

«Бачення створення всесвіту, загибель динозаврів» (пастель)

7.

Гаврилов

Максим

Валентинович

Дніпропетровський монтажний технікум

«Хімія - серед нас» (гуаш)

8.

Бондаренко

Тетяна

Вікторівна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Незвідані планети «Політ на Марс - політ в один кінець» (балончикові фарби)

9.

Скірко

Владислав

Сергійович

Дніпропетровський монтажний технікум

«Полярне сяйво» (гуаш)

10.

Стеценко Богдан Максимович

Дніпропетровський монтажний технікум

«Крізь терни до зірок» (акварель)

11.

Гант Владлена Олегівна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Мандаринка»

(акварель)

12.

Степаренко

Анастасія

Віталіївна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Яскравий світ флори та фауни. Колібрі» (акварель)

13.

Чешикос Тамара Валентинівна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Дракула Сіміа» (гуаш, пастель)

14.

Валєєв Павло Андрійович

Дніпропетровський монтажний технікум

«Наукові процеси» (олівець, гелева ручка)

15.

Крюкова

Маргарита

Сергіївна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Яскравий світ флори» (гуаш)

16.

Сашодан

Анастасія

Олегівна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Подорож у часі» (акварель)

17

Маркіна Альона Юріївна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Яскравий світ фауни» (гуаш)

 

 

 

 

18.

Паригіна Дар’я Олександрівна

Комунальний заклад освіти «Незабудинська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області»

«Понад світом - дивосвітом веселка іскриться»

(гуаш)

19.

Іванова

Анастасія

Дмитрівна

Комунальний позашкільний заклад «Міський Палац дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (Народний художній колектив студія образотворчих мистецтв “Журавочка”)

«Міжгалактична

подорож»

(акварель, кольорові олівці)

20.

Веселко Леся Русланівна

Баранівський міський Будинок дитячої творчості Житомирської області

«Туман в гірській долині»

(гуаш)

21.

Мельник

Наталія

Вікторівна

Олевська гімназія Житомирської області (гурток «Ми малюємо світ»)

«Незвідана планета» (гуаш)

22.

Чередниченко Ірина Вадимівна

Комунальний заклад «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» Запорізької обласної ради

«Дерево відкриттів» (гуаш)

23.

Винярська Софія Зіновіївна

Студія культури та мистецтв “Спірограф” Центру культурно-мистецьких ініціатив м. Львова

«Ентомологічний

етюд»

(пастель)

24.

Мудра Марина Костянтинівна

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка Полтавської області (гурток образотворчого мистецтва «Палітра»)

«Флора»

(олівці)

25.

Боровко Римма Олександрівна

Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Лубенської міської ради Полтавської області

«Всесвіт моїми очима» (кольорові олівці)

26.

Конєв

Володимир

Миколайович

Миргородський художньо-промисловий коледж ім. М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка

«Доброго ранку, Боровик!»

(гуаш, гелева ручка)

27.

Виплавень Дар’я Олегівна

Миргородський художньо-промисловий коледж ім. М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка

«Яскравий світ фауни і флори»

(гуаш, гелева ручка)

28.

Новак Катерина Петрівна

Миргородський художньо-промисловий коледж ім. М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка

«Дерево мистецтва» (гелева ручка)

29.

Їжаченко Юлія Вікторівна

Зіньківська районна станція юних техніків Полтавської області

«Космічний урожай» (гуаш)

30.

Юрчик Ярослава Сергіївна

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

«Разом посеред

буденності»

(гуаш)

31.

Мельник Юлія Ігорівна

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

«Життя за межами світів»

(акрил, акварель)

32.

Гнатюк Яна Русланівна

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

«Планета чужинців» (гуаш)

33.

Джигалюк Аліна Вікторівна

Рівненська Мала академія наук учнівської молоді (гурток «Мистецтвознавство»)

«Казковий світ гідрології» (масляна пастель)

34.

Барановська Євгенія Юріївна

Бобрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області

«Захоплюючий всесвіт генетики»

(акварель)

 

 

 

35.

Люта Аліна Віталіївна

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Верхньосироватської спеціалізованої школи І- ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області

«Екзотичні птахи» (гуаш)

36.

Дейнека Марина Олександрівна

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Народження Всесвіту» (гуаш)

37.

Муштай Оксана Миколаївна

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Зародження нового світу»

(гуаш)

38.

Тищенко

Вероніка

Олександрівна

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Охтирської міської ради Сумської області

«Відкриття в сфері ботаніки (хижі рослини)» (кольорові олівці)

39.

Матяш Карина Олегівна

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Незвідані планети» (гуаш)

40.

Євсюкова

Єлизавета

Віталіївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» Сумської області (гурток образотворчого мистецтва)

«Науковий світ археології»

(гуаш, гелева ручка)

41.

Лазарько Дар’я Артемівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-Ш ступенів № 9

«Науковий світ» (гуаш)

42.

Олійник Марина Валеріївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад Білопільської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості» Сумської області (художня студія «Палітра»)

«Плід уяви, науки та фантазії»

(гуаш, кулькова ручка, лінер)

43.

Гетманова Діана Валентинівна

Шалигинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глухівської районної ради Сумської області

«Народження

Галактики»

(гуаш)

44.

Татченко Олена Анатоліївна

Красноградський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради

«Народження планет. Створення Сонячної системи»

(гуаш)

45.

Левошич Олена Григорівна

Красноградський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради

«Всесвіт. Планети Сонячної системи» (акварель)

46.

Ткаченко Ольга Ігорівна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Олень»

(акварель, гелева ручка)

47.

Харченко

Анастасія

Валеріївна

Харківський коледж текстилю та дизайну (гурток живопису)

«Людина - Всесвіт» (пастель, гуаш)

48.

Усенко

Анастасія

Костянтинівна

Комунальний заклад охорони здоров’я Харківський медичний коледж № 2

«Неприборкана гармонія руху» (гуаш)

49.

Пірич Іван Вадимович

Великокаленицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полонського району Хмельницької області

«До незвіданих світів» (кольорові олівці)

50.

Плисюк Вікторія Юріївна

Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волочиської районної ради Хмельницької області

«Блискавка у грозову ніч»

(пастель)

 

 

 

51.

Норкіна

Анастасія

Володимирівна

Ходоровецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кам’янець-Подільського району Хмельницького району

«Початок Всесвіту» (гуаш)

52.

Вартанян Каріна Арменівна

Летичівський районний Центр творчості дітей та юнацтва Хмельницької області

«Посланець світла» (гуаш)

53.

Лаптута Валерія Василівна

Дитяча школа мистецтв м. Волочиська Хмельницької області (творча майстерня «Первоцвіт»)

«Дослідження та збереження флори та фауни»

(олівець)

54.

Шкраблюк

Єлизавета

Володимирівна

Кам’янець-Подільський ліцей Хмельницької області

«Підкорення

незвіданого»

(гуаш)

55.

Мендерецька Юлія Олегівна

Кам’янець-Подільська міська художня школа Хмельницької області

«Наша прекрасна планета»

(гуаш)

56.

Дем’янчук Анна Русланівна

Ізяславський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Хмельницької області

«Знай, люби, бережи» (масляна пастель, фломастери)

57.

Козоріз Лілія Олександрівна

Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г.Шевченка Черкаської області

«На межі свідомості» (гуаш)

58.

Шарагова

Олександра

Юріївна

Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж» (гурток «Творчі новації»)

«Сутність гармонії» (пастель, кольорові олівці)

59.

Драб Світлана Степанівна

Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж» (гурток «Творчі новації»)

«Метаморфози

всесвіту»

(пастель)

60.

Міненко Ірина Олегівна

Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка

«Куди приводять мрії про невідоме?» (акварель)

61.

Петрик Ірина Василівна

Дитяча художня школа № 3 Оболонського району м. Києва

«Дивовижний світ флори і фауни» (гуаш)

Номінація «Калейдоскоп відкриттів»

1.

Мартинюк Вікторія Іванівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Корабель»

(гуаш)

2.

Довжик Наталія Володимирівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Лабораторія»

(олівець)

3.

Поторась Марія Василівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Найкращий винахід людства»

(акварель, кольорові олівці)

4.

Кістенюк Віта Леонідівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Найкращий винахід людства - Інтернет» (кольорові олівці)

5.

Приходько Анна Олександрівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Виникнення

світлосприйняття»

(гуаш)

6.

Власюк

Катерина

Анатоліївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Метром у майбутнє» (акварель)

 

 

 

7.

Гапонюк Анна Станіславівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Космічна математика» (акварель, гуаш)

8.

Журавко Олена Сергіївна

Комунальний позашкільний заклад «Міський Палац дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (Народний художній колектив студія образотворчих мистецтв “Журавочка”)

«Забір енергії футболу» (кольорові олівці, гуаш)

9.

Доценко Анна Олександрівна

Комунальний позашкільний заклад «Міський Палац дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (Народний художній колектив студія образотворчих мистецтв “Журавочка”)

«Політ до зірок» (гелева ручка)

10.

Нейбург Валерія Едуардівна

Дніпропетровський обласний медичний ліцей - інтернат «Дніпро»

«Еволюція наукових відкриттів»

(гуаш)

11.

Карпова Тетяна В олодимирі вна

Дніпропетровський монтажний технікум

«Робот-помічник»

(гуаш)

12.

Качан Артем Андрійович

Дніпропетровський монтажний технікум

«Катушка Тесла. Плазматична сфера» (гуаш)

13.

Скрипник

Анастасія

Русланівна

Вільногірська загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 3 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Квіти майбутнього» (акварель)

14.

Апостолова

Марина

Вікторівна

Запорізька загальноосвітня школа 1-111 ступенів № 38 Запорізької міської ради Запорізької області

«Механічний жук» (кольорові олівці, гелева ручка)

15.

Межерицька

Любов

Олександрівна

Комунальний заклад «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» Запорізької обласної ради

«У світі фізики» (кольорові олівці)

16.

Петренко

Катерина

Миколаївна

Запорізька дитяча школа мистецтв № 3

«Еволюція розвитку науки»

(гуаш)

17.

Константінова Тетяна Юріївна

Запорізький електротехнічний коледж Запорізького національного технічного університету

«Гібсон Лес Пол» (пастель)

18.

Казимірко Назар В олодимирович

Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету (гурток образотворчого мистецтва)

«ет-я 35» (олівець)

19.

Приходько Ольга Сергіївна

Новосілківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області

«Піна - чудовий і корисний винахід» (кольорові олівці)

20.

Олійник Марина Валеріївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад Білопільської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості» Сумської області (художня студія «Палітра»)

«Наука, як наукова абстракція» (кольорові олівці)

21.

Литвин

Антоніна

Олександрівна

Красноградський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради

«Еволюція лампи» (акварель, фломастери)

22.

Коленко

Анастасія

Дмитрівна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Вперед до

майбутнього»

(пастель)

 

 

 

23.

Березовенко

Ольга

Миколаївна

Наркевицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волочиської районної ради Хмельницької області

«Охолоджувачі гарячих страв»

(кольорові олівці)

24.

Г урник Яна Володимирівна

Кам'янець-Подільський Центр дитячої творчості Хмельницької області (студія образотворчого мистецтва «Колорит»)

«Наукові відкриття» (кольорові олівці, фломастери)

25.

Зелінська Анастасія Олегівна Шидловська Іванна Юріївна

Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Хмельницької області

«Подорож у часі» (кольорові олівці, гуаш)

26.

Павлюк Богдан В олодимирович

Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Хмельницької області

«Т анковедення

людиною»

(акварель)

27.

Півторак Каріна Сергіївна Оріх Юлія Борисівна

Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Хмельницької області

«Еволюція годинників» (акварель, гуаш)

28.

Карвацька Діана Борисівна

Ізяславський районний Будинок творчості дітей та юнацтва Хмельницької області

«Промені Рентгена» (гуаш)

29.

Татаренко Вікторія Юріївна Нечипоренко Аліна Петрівна

Черкаський художньо-технічний коледж

«Універсальна плойка для волосся «Vita» (гуаш, олівець)

30.

Горбенко Вікторія Сергіївна Дяченко Анжела Тарасівна

Черкаський художньо-технічний коледж

«Фен для укладання волосся»

(олівець, гуаш, рапідограф)

31.

Майборода Анна Олександрівна Житнич Віталіна Сергіївна

Черкаський художньо-технічний коледж

«Утюжок «Chess beauty»

(олівець, гуаш)

32.

Гарматюк Юлія Анатоліївна

Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г.Шевченка Черкаської області

«Потяг»

(кулькова ручка)

33.

Данилова Надія Юріївна

Центр дитячої та юнацької творчості Деснянського району м. Києва (студія декоративно-прикладного мистецтва «Мальви»)

«Підводний

автовокзал»

(акварель, гелева ручка)

Номінація «Портрет вченого»

1.

Щекало Вікторія Володимирівна

Заклад «Вінницька дитяча художня школа»

«Альберт Ейнштейн» (кольорові олівці)

2.

Самійленко

Олена

Олександрівна

Заклад «Вінницька дитяча художня школа»

«Знання - найвища цінність на землі» (гуаш, лінер)

3.

Гваранія Софія Лерівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Розалінд Франклін: забута леді ДНК» (олівець, кулькова ручка)

4.

Свистун Ірина Анатоліївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Олександр Флемінг» (олівець)

 

 

 

5.

Мельничук Інна Юріївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Тарас Шевченко» (олівець)

6.

Дядишина Марія Василівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Я не маю ніякого таланту, тільки допитливість» (акварель)

7.

Савчук Марія Леонідівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Сальвадор Далі» (олівець)

8.

Заборнюк

Микола

Юрійович

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Портрет Ісаака

Ньютона»

(олівець)

9.

Яренчук

Валентина

Василівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Портрет Нікола Тесла, винайшов змінний струм»

(олівець)

10.

Приймак Ірина Анатоліївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Портрет Вільгельма Шикарда»

(олівець)

11.

Брикайло Галина Сергіївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Портрет Ісаака

Ньютона»

(олівець)

12.

Торчинюк Тетяна Сергіївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Дмитрієв Олександр Петрович»

(олівець)

13.

Антонюк Неля Григорівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Найкращий

винахідник»

(олівець)

14.

Гнатюк Оксана Анатоліївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Конрад Цузе» (олівець)

15.

Мацюк Алла Валентинівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Агатангел

Кримський»

(акварель)

16.

Глушко Мар’яна Петрівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Найкращий

винахідник»

(олівець)

17.

Денейчук Іванна Володимирівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Найкращий

винахідник»

(олівець)

18.

Гурик Юлія Юріївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Найкращий

винахідник»

(олівець)

19.

Філюк Іванна Сергіївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Рощепій Яків

Устимович»

(олівець)

20.

Шворак Вікторія Василівна

Ковельський Палац учнівської молоді імені І.Я.Франка (Зразкова студія «Чарівний пензлик»)

«Великий Леонардо да Вінчі»

(гуаш, пастель, сангіна)

21.

Кирийчук

Катерина

Вікторівна

Ковельський Палац учнівської молоді імені І.Я.Франка (Зразкова студія «Чарівний пензлик»)

«Графиня Лавлейс» (гуаш)

 

 

 

22.

Василевська Віта Сергіївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Перемиля, Горохівського району Волинської області

«Вчений Річард

Докінз»

(олівець)

23.

Нам’ясенко

Анна

Анатоліївна

Оніщук

Катерина

Володимирівна

Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 - ліцей м. Ковеля» Ковельської міської ради Волинської області

«Великий український патріот»

(туш, віск)

24.

Кварцяний

Станіслав

Олександрович

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Гаразджи Луцького району Волинської області

«Евклід»

(олівець)

25.

Чмишук

Катерина

Володимирівна

Дніпропетровська дитяча художня школа № 1

«Леонардо да Вінчі» (гуаш)

26.

Жук Діана Василівна

Комунальний заклад освіти Шевченківська середня загальноосвітня школа Синельниківського району Дніпропетровської області

«Портрет Мстислава Келдиша»

(олівець)

27.

Нагорний Артем Ярославович

Комунальний заклад «Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області»

«Роздуми вченого» (кулькова ручка)

28.

П’ятниця

Валентина

Іванівна

Дніпропетровський обласний медичний ліцей - інтернат «Дніпро»

«Амосов Микола Михайлович» (кольорові олівці, туш, олівець)

29.

Заяць Валерія Андріївна

Дніпропетровський обласний медичний ліцей - інтернат «Дніпро»

«Людина, яка винайшла ХХ століття» (олівець, гелева ручка)

30.

Зимовець Надія Євгенівна

Комунальний навчальний заклад «Хіміко- екологічний ліцей» Дніпропетровської міської ради

«Портрет Ніколи Тесла у вигляді блискавок» (гуаш)

31.

Лакізюк Ольга Олександрівна

Житомирський коледж культури і мистецтв ім. І.Огієнка

«Буденна краса» (акварель, гуаш, контурні фарби)

32.

Голуб Дар’я Григорівна

Житомирський коледж культури і мистецтв ім. І.Огієнка

«Да буде світло!» (гуаш)

33.

Мельниченко

Сніжана

Раджуєвна

Центр позашкільної освіти м. Коростеня Житомирської області (гурток «Студія образотворчого мистецтва»)

«Іван Петрович

Павлов»

(олівець)

34.

Халімовський

Святослав

Анатолійович

Корнинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Попільнянської районної ради Житомирської області (гурток декоративно прикладного мистецтва)

«Ісаак Ньютон» (гуаш)

35.

Скулінець

Микита

Олегович

Запорізький електротехнічний коледж Запорізького національного технічного університету

«Н.Тесла» (простий олівець)

36.

Сафронов

Максим

Сергійович

Комунальний заклад «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» Запорізької обласної ради

«Роздуми про оточуючий світ» (акварель)

 

 

 

37.

Рісков Єгор Васильович

Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету (гурток образотворчого мистецтва)

«Молодий талант» (олівець)

38.

Короленко

Сергій

Сергійович

Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету

«Мрії і думки

Менделя»

(олівець)

39.

Семенюк Анна Андріївна

Білоцерківський коледж сервісу та дизайну Київської області (студія «Штрих»)

«В.І.Вернадський»

(олівець)

40.

Онопрійчук

Богдана

Олегівна

Білоцерківський коледж сервісу та дизайну Київської області (студія «Штрих»)

«М.М.Амосов»

(олівець)

41.

Гаркуша Іван Романович

Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості (Народний художній колектив - студія образотворчого мистецтва «Соняшник»)

«Нікола Тесла» (гуаш)

42.

Івасюк Катерина Василівна

Миргородський художньо-промисловий коледж ім. М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка

«Світло Ніколи Тесла» (гуаш)

43.

Недождій Тетяна Володимирівна

Нижньоланнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Карлівської районної ради Полтавської області

«Портрет Альберта

Ейнштейна»

(пастель)

44.

Карпенко Марія Сергіївна

Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Полтавської міської ради Полтавської області (гурток «Образотворче мистецтво»)

«Нікола Тесла - геній, що випередив час» (гелеві ручки)

45.

Пекова Катерина Вадимівна

Рівненська Мала академія наук учнівської молоді (гурток «Мистецтвознавство»)

«Аристотель»

(олівець)

46.

Лугова

Анастасія

Андріївна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського

«За межею вчення» (олівець, лінер)

47.

Дахкільгова

Крістіна

Русланівна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського

«Наука слова» (туш)

48.

Волинкіна Олена Юріївна

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«Стівен Хокінг» (гуаш)

49.

Заєць

Олександра

Олександрівна

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«Резерфорд Ернест» (кольорові олівці)

50.

Кузіна Анна Сергіївна

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«П’єр Кюрі» (гуаш)

51.

Лященко

Олексій

В олодимирович

Конотопська дитяча художня школа Сумської області

«Шлях до зірок» (вугіль, акварель)

52.

Кобрись Карина Ігорівна

Ямпільський районний центр дитячої та юнацької творчості Сумської області (Народна студія образотворчого мистецтва «Полісяночка»)

«Юрій Васильович Кондратюк»

(гуаш)

53.

Ільченко

Владислав

Сергійович

Ямпільський районний центр дитячої та юнацької творчості Сумської області (Народна студія образотворчого мистецтва «Полісяночка»)

«Євген Оскарович Патон»

(гуаш)

54.

Шатровенко

Вікторія

Русланівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

«Мій Ейнштейн» (олівець)

 

 

 

55.

Вацко Василь Сергійович

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-Ш ступенів № 9

«Альберт Ейнштейн та його теорія відносності»

(гуаш)

56.

Моша Ярослава Андріївна

Сумська дитяча художня школа ім. М.Г.Лисенка

«Портрет вченого Юрія

Васильовича

Кондратюка»

(пастель)

57.

Самсоненко

Катерина

Вадимівна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського (студія образотворчого мистецтва)

«Фанатичний науковець» (гуаш, лінери)

58.

Шевченко Анна Вікторівна

Комунальний позашкільний навчальний заклад Білопільської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості» Сумської області (художня студія «Палітра»)

«Піфагор Самоський (VI 90т.. до н.е.)» (кольорові олівці, олівець)

59.

Петько Ірина Віталіївна

Харківський коледж текстилю та дизайну (гурток декоративно-прикладного мистецтва)

«Леся Українка» (віск, туш)

60.

Зубань Максим Сергійович

Красноградський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради

«Портрет Леонардо да Вінчі»

(олівець)

61.

Нечаєв Артур Владиславович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Микола Тесла» (олівець)

62.

Гайдамака

Наталія

Андріївна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Альберт Ейнштейн» (олівець)

63.

Григорьєва

Марина

Володимирівна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Портрет Ніколи Тесли»

(олівець)

64.

Євтушенко

Кирило

Миколайович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Джонатан Айв» (туш)

65.

Івасенко Ганна Ігорівна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Стівен Хокінг» (акварель)

66.

Звєрєва Дарина Валеріївна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Джеймс Уотсон» (кольорові олівці)

67.

Євтушенко

Артем

Миколайович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Стів Джобс» (туш)

68.

Бутиліна Валерія Олександрівна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Портрет Софії Василівни Ковалевської» (олівець)

69.

Брунець Руслан Владиславович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Портрет Ейнштейна» (олівець)

70.

Васіна Анна Андріївна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Альберт Ейнштейн» (кольорові олівці, гуаш)

71.

Колодезний

Андрій

Вадимович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Мить просвітління» (олівець)

72.

Мудрак

Харківський коледж будівництва, архітектури та

«Портрет Зігмунда

 

 

 

 

Олександр

Миколайович

дизайну

Фрейда»

(туш)

73.

Грицак Дарина Олександрівна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Академік Столєтов А.Г.»

(акварель)

74.

Варон Яліна Валеріївна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Вчений Іоганн Кеплер»

(туш, гуаш)

75.

Анастасьєва

Ганна

В’ячеславівна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Винахідник Сікорський О.» (гуаш)

76.

Рибалко Віталій Андрійович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Нікола Тесла» (туш)

77.

Олійник Микита Олександрович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Клятва Гіппократа» (олівець)

78.

Тесло Ліана Валеріївна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Вчений-винахідник Нікола Тесла» (кольорові олівці)

79.

Кадиркова

Карина

Валеріївна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Вчений Ломоносов М.В. (1711 - 1765)» (туш)

80.

Баришева

Вероніка

Сергіївна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«П’єр та Марія Кюрі» (акварель, туш)

81.

Рензяєва

Вікторія

Сергіївна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Вернадський В.І.» (акварель)

82.

Грінвальд

Олександра

Дмитрівна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Вчений Альберт

Ейнштейн»

(акварель)

83.

Шахін Ралезі Адібович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Світило науки» (пастель)

84.

Джигало Сергій Олегович

Славутський районний Будинок дитячої та юнацької творчості на базі Г аннопільського навчально- виховного комплексу Славутського району Хмельницької області (гурток образотворчого мистецтва Ізостудія «Художник»)

«Франсуа Вієт» (олівець)

85.

Калинушка

Анжела

Петрівна

Новоушицька загальноосвітня школа І—ІІІ ступенів № 2 Новоушицького району Хмельницької області

«Менделєєв»

(олівець)

86.

Третяк Яна Вадимівна

Правдівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів Ярмолинецького району Хмельницької області

«Портрет

Т.Г.Шевченка»

(пастель)

87.

Приян Вікторія Олегівна

Соколівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ярмолинецького району Хмельницької області

«Портрет Енштейна» (олівець)

88.

Чудо Богдан Ігорович

Шарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ярмолинецького району Хмельницької області

«Йоффе Абрам

Федорович»

(олівець)

89.

Нищун Ілона Павлівна

Богданівська Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волочиської районної ради Хмельницької області

«Портрет генія Леонардо да Вінчі» (сангіна)

90.

Висоцька Ірина

Ізяславський навчально-виховний комплекс

«Альберт Ейнштейн»

 

 

 

 

Сергіївна

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2, ліцей» імені М.Островського Хмельницької області

(олівець)

91.

Шалан Олександр В олодимирович

Дитяча художня школа смт. Теофіполя Хмельницької області

«Володимир Філатов - вчений офтальмолог» (олівець)

92.

Реп’яхова Карина Олегівна

Центр дитячої та юнацької творчості Хмельницької районної ради (гурток «Пролісок»)

«Піфагор»

(туш)

93.

Хоманець

Наталія

Валеріївна

Центр дитячої та юнацької творчості Хмельницької районної ради (гурток «Пролісок»)

«Білл Гейтс» (пастель)

94.

Косич Дар’я Сергіївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 м. Славути Хмельницької області

«Великий хімік» (гуаш)

95.

Богославець

Руслана

Андріївна

Кам’янець-Подільська районна дитяча школа мистецтв Хмельницької області

«Михайло Старицький» (олівець)

96.

Шуляк Юлія Василівна

Хмельницький базовий медичний коледж

«Гіппократ - Батько медицини»

(олівець)

97.

Ольхова Інна Едуардівна

Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 імені Любомира Дмитерка Хмельницької області

«Юліус Лотар Мейер» (олівець)

98.

Лаптута Валерія Василівна

Дитяча школа мистецтв м. Волочиська Хмельницької області (творча майстерня «Первоцвіт»)

«Г еніальна неосяжність людських знань у творчості Леонардо да Вінчі»

(олівець)

99.

Бистров

Олександр

Володимирович

Городоцька гімназія Хмельницької області

«Геній сучасності» (олівець)

100.

Мевша Олена Юріївна

Шепетівська дитяча художня школа Хмельницької області

«Чарльз Дарвін. Погляд крізь віки»

(олівець)

101.

Хорунжа

Анастасія

Анатоліївна

Черкаський художньо-технічний коледж

«Кравчук М.П.» (олівець)

102.

Битяк Роман Ігорович

Черкаський художньо-технічний коледж

«Нікола Тесла» (акварель)

103.

ГанненкоІрина Олександрівна

Черкаський художньо-технічний коледж

«Карл Лінней» (лінер)

104.

Чайковський- Вамуш Пилип Антонович

Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж» (гурток «Творчі новації»)

«Всемогутність

майбутнього»

(акварель)

105.

Кулик Софія Олегівна

Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка

«Стівен Хокінг» (акварель)

106.

Матюшко

Наталія

Володимирівна

Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка

«Теорія еволюції» (олівець, гелева ручка)

107.

Семененко

Навчально-виховний комплекс допрофесійної

«Ейнштейн»

 

 

 

 

Анастасія

Сергіївна

підготовки та технічної творчості молоді м. Києва

(кольорові олівці, лінер)

108.

Петрик Ірина Василівна

Дитяча художня школа № 3 Оболонського району м. Києва

«Портрет Галілео

Галілея»

(акварель)

Номінація «Місто майбутнього»

1.

Мацюк Марія Іванівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Happy city» (Щасливе місто)

(акварель, кольорові олівці)

2.

Марчук

Катерина

Михайлівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Незабутній пейзаж» (акварель, гуаш)

3.

Білецька

Валентина

Леонідівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Екологічні

хмарочоси»

(гуаш)

4.

Клец Анастасія Олександрівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Луцьк у майбутньому» (акварель, гелева ручка)

5.

Бортнік Юлія Петрівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Місто Х» (кольорові олівці)

6.

Хомич

Олександра

Олександрівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Дрім-тім Малібу» (гуаш)

7.

Бурмакіна Софія Петрівна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Місто мого майбутнього» (акварель, гуаш)

8.

Булавук Анна Анатоліївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Dream town» (Місто мрії)

(кольорові олівці)

9.

Кочубей

Єлизавета

Андріївна

Луцький педагогічний коледж Волинської області

«Ковчег»

(гуаш)

10.

Кратік Ангеліна Володимирівна

Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишина Луцького району Волинської області

«Місто моєї мрії» (гуаш)

11.

Загоруйко

Вікторія

Віталіївна

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» м. Горохова Волинської області

«Місто моїх дитячих мрій»

(кольорові олівці гуаш)

12.

Грицюк Вікторія Олегівна Новосад Оксана Віталіївна

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. І.Я.Франка м. Горохова Волинської області

«Українське місто майбутнього» (кольорові олівці)

13.

Чмишук

Катерина

Володимирівна

Дніпропетровська дитяча художня школа № 1

«Останнє місто» (гуаш)

14.

Підберезна

Карина

Олександрівна

Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Літаючі таксі» (гуаш)

15.

Шаповал Анна Володимирівна

Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області

«Оптимус» (кольорові олівці)

16.

Мороз Ірина

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №

«Місто майбутнього»

 

 

 

 

Леонідівна

61 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

(акварель, фломастери)

17.

Завацький Олександр В олодимирович

Дніпропетровська дитяча художня школа № 1

«Дніпропетровськ - майбутнє України» (акварель, гелева ручка)

18.

Михайлова

Богдана

Андріївна

Комунальний заклад «Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області»

«Мої мрії»

(акварель, гелева ручка)

19.

Цисельська

Олександра

Юріївна

Комунальний заклад «Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з класами вечірньої форми навчання № 4 Тернівської міської ради Дніпропетровської області»

«Міський калейдоскоп» (акварель)

20.

Соколовська Олена Ігорівна

Комунальний навчальний заклад «Хіміко- екологічний ліцей» Дніпропетровської міської ради

«Місто майбутнього без людини»

(гуаш)

21.

Захаров

Олександр

Сергійович

Житомирський коледж культури і мистецтв ім. І.Огієнка

«Найкраще місто у Всесвіті»

(гуаш)

22.

Огневюк Анна Іванівна

Житомирський коледж культури і мистецтв ім. І.Огієнка

«Місто, де збуваються мрії»

(гуаш)

23.

Бабич Ірина Володимирівна

Центр позашкільної освіти м. Коростеня Житомирської області (гурток «Студія образотворчого мистецтва»)

«Екологічне диво» (акварель)

24.

Дібров Дмитро Петрович

Строківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Попільнянської районної ради Житомирської області

«New-Stadt-DDP » (кольорові олівці, кулькова ручка)

25.

Баранчик Альона Юріївна

Комунальний заклад «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» Запорізької обласної ради

«У цьому місті я хочу жити»

(акварель)

26.

Ляшенко Карина Геннадіївна

Комунальний заклад «Хортицький національний навчально-реабілітаційний багатопрофільний центр» Запорізької обласної ради

«Фантастичний світ» (кольорові олівці, гелева ручка)

27.

Апостолова

Марина

Вікторівна

Мала академія управління бізнесом,

Комунарський районний Центр молоді та школяра м. Запоріжжя, «Школа дизайну»

«Пейзаж на місто з вікна»

(кольорові олівці, гелева ручка)

28.

Гайдай Ірина Ігорівна

Білоцерківський коледж сервісу та дизайну Київської області (студія «Штрих»)

«Енергічна екологія» (акварель, гелева ручка)

29.

Кузьомко Віта Олексіївна

Білоцерківський коледж сервісу та дизайну Київської області (студія «Штрих»)

«Краще майбутнє» (акварель, гелева ручка)

30.

Сабардіна Яна Олегівна

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка Полтавської області (гурток образотворчого мистецтва «Палітра»)

«Відображення»

(акварель)

31.

Кропивка

Світлана

Володимирівна

Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С.Макаренка Полтавської області

«Місто майбутнього» (гуаш)

32.

Яценко Руслан Анатолійович

Миргородський художньо-промисловий коледж ім. М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка

«Мій Миргород» (гуаш, гелева ручка)

33.

Земцова Валерія

Зіньківська районна станція юних техніків

«Мій рідний Зіньків -

 

 

 

 

Олександрівна

Полтавської області

3000»

(гуаш)

34.

Кісільова Ілона Костянтинівна

Позашкільний навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді»

«Два світи» (гуаш)

35.

Ведяніна Юлія Юріївна

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

«Світ розпочинається з тебе»

(олівець)

36.

Романова Тетяна Іванівна

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

«Місто щастя» (акварель, кулькова ручка)

37.

Чокан Софія Романівна

Комунальний заклад «Рівненська державна дитяча художня школа»

«Місто майбутнього» (гуаш)

38.

Пекова Катерина Вадимівна

Рівненська Мала академія наук учнівської молоді (гурток «Мистецтвознавство»)

«Чорний квадрат» (туш, віск)

39.

Черненко Альона Юріївна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського

«Весняний дзвін» (гуаш)

40.

Лопар Євгенія В’ячеславівна

Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського

«Пташиний спів» (гуаш)

41.

Матяш Карина Олегівна

Сумський районний Будинок дітей та юнацтва на базі Токарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сумського району Сумської області

«Дивовижне місто» (гуаш)

42.

Симоненко Ілля Сергійович

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

«Нова ера» (кольорові олівці, фломастери)

43.

Пономаренко Анна Романівна

Комунальний позашкільний навчальний заклад Білопільської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості» Сумської області (художня студія «Палітра»)

«Місто майбутнього» (акварель, фломастери)

44.

Булгакова

Катерина

Сергіївна

Красноградський коледж Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради

«Красноград

майбутнього»

(гуаш)

45.

Кутинський Юрій Олегович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Літаюче місто» (олівець, акварель)

46.

Черевань Юлія Олександрівна

Комунальний заклад охорони здоров’я Харківський медичний коледж № 2

«Крок у майбутнє» (акварель)

47.

Печериця Олена Віталіївна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Космічні сади» (туш)

48.

Ситницька

Кристина

В’ячеславівна

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Місто у майбутнє місто»

(акварель, туш)

49.

Курятник

Дмитро

Олександрович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Схід майбутнього» (гуаш)

50.

Фурманенко Валентин В олодимирович

Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

«Небесне місто» (лінер, акварель, кольорові олівці)

51.

Грабовська Яна Сергіївна

Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Хмельницької області

«Місто майбутнього» (гелева ручка)

52.

Савельєва Анна

Кам'янець-Подільської міська дитяча художня

«Моє місто

 

 

 

 

Дмитрівна

школа Хмельницької області

майбутнього» (кольорові олівці, гелева ручка)

53.

Вітюк

Валентина

Олексіївна

Староостропільська дитяча музична школа Хмельницької області (гурток образотворчого мистецтва)

«Місячне місто» (акварель)

54.

Плінський Олександр В олодимирович

Шепетівська спеціалізована школа - інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів Хмельницької області (гурток «Гончарик»)

«Місто моєї мрії» (пастель)

55.

Бондарчук Тетяна Сергіївна

Іршиківський навчально-виховний комплекс "Іршиківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Старокостянтинівського району Хмельницької області

«Місто моєї мрії» (акрил)

56.

Блажкова

Ульяна

Андріївна

Центр дитячої та юнацької творчості Хмельницької районної ради

«Місто майбутнього» (кольорові олівці, фломастер)

57.

Хоцька

Катерина

Олегівна

Мар'янівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів відділу освіти, молоді та спорту Теофіпольської районної ради Хмельницької області

«Лілея»

(гуаш)

58.

Михайлюк

Ганна

Миколаївна

Ізяславська школа мистецтв Ізяславського району Хмельницької області

«Місто майбутнього» (олівець)

59.

Битяк Роман Ігорович

Черкаський художньо-технічний коледж

«Яскраве майбутнє» (акварель, гелева ручка)

60.

Кацапова

Катерина

Романівна

Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж» (гурток «Творчі новації»)

«Обрій вічності» (воскові олівці, пастель)

61.

Гнатчук

Анастасія

Владиславівна

Державний вищий навчальний заклад «Чернівецький політехнічний коледж» (гурток «Творчі новації»)

«Динаміка простору» (гуаш)

62.

Семененко

Анастасія

Сергіївна

Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва

«Андріївська церква» (акрил, маркери, фломастери, яєчне шкаралупиння)

63.

Антонова

Владислава

Олександрівна

Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка

«Місто майбутнього» (гелева ручка)

 

Звіт про роботу міжшкільного експериментального факультативу з історії України за 2014 – 2015 н.р.

 

У 2013 – 2014 н.р. слухачами міжшкільного експериментального факультативу з історії України було 15 учнів:

- Межівська СЗШ І-ІІІ ст.№1 – 9 учнів,

- Межівська СЗШ І-ІІІ ст.№2 – 4 учні,

- МАЛІ                                      - 2 учні.

Курс історії України спрямований був на повторення та засвоєння матеріалу, необхідного для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Його структура відповідала розділам програми ЗНО та мала такі напрямки: виклад основних подій (факти і дати), засвоєння понять і термінів, характеристика визначних історичних діячів.

Центральне місце у викладанні та засвоєнні матеріалу займала робота зі структурно – логічними схемами, що сприяє розвитку абстрактного мислення, удосконалює вміння встановлювати причинно – наслідкові зв’язки.

Крім цього, працювали над виробленням таких умінь, як: конкретизація, виділення головного, групування за вказаною ознакою, робота з історичними джерелами та документами, встановлення послідовності подій у часі.

Практична частина курсу передбачала закріплення теоретичного матеріалу виконанням апробованих, авторських тренувальних тестів, що за формою та змістом відповідали тестам з історії України для ЗНО і включали завдання: на встановлення послідовності подій; з вибором однієї правильної відповіді; на встановлення відповідності та на встановлення правильної послідовності.

Пропонувала учням методичні поради з виконання тестових завдань різних форм, а також алгоритми виконання завдань із застосуванням історичного документа, карти, картосхеми, ілюстрації, фотографії, карикатури тощо. Також для більш детального аналізу історичних подій, фактів запропоновано слухачам список літератури, посилання на інтернет – ресурси. Враховуючи те, що під час роботи з тестами певні затрудення викликали завдання щодо розпізнавання пам’яток культури та образотворчого мистецтва, і взагалі питання що стосуються культури України, представлена була презентація із зображеннями пам’яток.

  Слухачі міжшкільного експериментального факультативу з історії України були учасниками І та ІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з історії.

 

 

 

                           Керівник міжшкільного факультативу,

                                                                вчитель історії                     Т.О.Кошарна

Звіт про роботу відділення інтегрований курси «Розв’язування задач підвищеної складності з хімії та біології» Межівського освітнього округу

 за 2014 – 2015 н/р

На факультативі навчалося 19 учнів 10- 11 класів :

Межівська СЗШ №1   10 учнів (52,6%),

МАЛІ                           6 учнів (32,0%),

Межівська СЗШ №2    3 учнів   (15,4%),

 

          Слухачі були ознайомлені з методикою розв’язування всіх типів задач передбачених  шкільною програмою з біології та хімії ( з поглибленим її змістом), а також з додатковим матеріалом того спрямування, який необхідний учням для успішного проходження тестування ЗНО та засвоєння фундаментальних біологічних та хімічних знань.

               Для забезпечення учнів довідковим, інформаційним матеріалом та матеріалами для практичної роботи їм пропонується цілий ряд посібників,  збірників практичних і тренувальних завдань, записаних на електронних носіях. Це великий об`єм тренувальних вправ для підготовки до ЗНО та ДПА, збірники задач підвищеної складності.

     На заняттях учні навчилися основним способам розв'язування нестандар­тних хімічних  та біологічних вправ, що допомогло учням підготуватися до олімпіад різних рівнів, а також до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежно­го оцінювання, сприяти свідомому вибору професії.

6 учнів (32%)- 11 класу навчалися в МАН на секціях сільське господарство, психологія, медицина, екологія. Під час захисту робіт всі впоралися з контрольною роботою – профіль біологія. Гаджарова Сайдат, Костиря Олександра, Коваленко Марина стали призерами обласного етапу, посівши ІІ місця.

         6 учнів (32%)- 10 класу навчалися на 1 курсі МАН.  Учні успішно виконували залікові роботи згідно встановленого графіка з усіх тем, що вивчалися.

          6 учнів (32%) обрали на ЗНО предмет біологію найвищий бал 183,5 набрав 1 учень (5%)   та 162-172,5 – 5 учнів (25%).  5 учнів (25%) обрали на ЗНО хімію. 173-183 бали набрав 1 учень (5%), 162-172 – 1 учень (5%), 150-151- 3 учні (15%).

         5 учнів (25%) 11 класу стали студентами вищих учбових закладів з профільними предметами біологія та хімія.

 

Керівник відділення біології та хімії

Межівського освітнього округу

Козак Ю.В.

 

 

Звіт про роботу відділення математики Межівського освітнього округу за 2014 – 2015 н/р

 

 

                      В 11 класі навчався 21 учень:

Межівська СЗШ №1   6 учнів (28,6%),

МАЛІ                              6 учнів (28,6%),

Межівська СЗШ №2      5 учнів   (23,8%),

Слав`янська СЗШ           2 учні (9,5%)

Новопідгороднянська СЗШ 1 учень (4,8%),

Володимирівська СЗШ   1 учень (4,8%)

                        В 10 класі навчались 20 учнів:

МАЛІ                              3 учні (15%),

Межівська СЗШ №1       15 учнів (75%),

Новопідгороднянська СЗШ 2 учні (10%).

 

          Слухачі були ознайомлені з матеріалом по всіх темах шкільної програми з математики ( з поглибленим її змістом), а також з додатковим матеріалом того спрямування, який необхідний учням для успішного проходження тестування ЗНО та засвоєння фундаментальних математичних знань.

           Продовжився експеримент по вивченню тем, які будуть обов`язковими на перших курсах вищих навчальних закладів (особливо технічних вишів) : «Визначники та дії над ними», «Матриці та їх використання», «Знаходження границь функцій», «Елементи аналітичної геометрії». Досвід показує, що початок навчання у вищій школі характерний появою у першокурсників певних затруднень при вивченні вищезгаданих тем. Це підтверджують наші випускники попередніх років.

            Значну увагу  приділялось параметричним задачам, які є обов`язковими при проходженні ЗНО з математики, але майже відсутні у шкільній програмі. Цей напрямок математичних вправ є найскладнішим елементом при проходженні програми ЕФМ, так як потребує аналізу та синтезу знань з усіх розділів програми з математики.

             Увагу учнів було зосереджено на вивченні теми «Функції та їх графіки, яка є стрижневою в усіх завданнях ЗНО з математики. З цієї теми слухачами було виконано великий об`єм практичної роботи з використанням оригінальних завдань ЗНО попередніх років, а також матеріалів з різних практичних посібників.

 

 

            Особливу увагу було приділено завданням на відповідність, темам «Функції та їх графіки», «Логарифми», «Тригонометрія», «Системи рівнянь і нерівностей», «Комбінації геометричних тіл». 

               Для забезпечення учнів довідковим, інформаційним матеріалом та матеріалами для практичної роботи їм пропонується цілий ряд посібників, методичок та збірників практичних і тренувальних завдань, записаних на електронних носіях. Це великий об`єм тренувальних вправ для підготовки до ЗНО та ДПА, збірники задач підвищеної складності, міні – конспекти лекцій з математики, збірник завдань з математики для залікових та самостійних робіт для слухачів ЕФМ (розраховані на 10 варіантів у кожній темі).

                Для активного повторення всього матеріалу для учнів було підготовлено та розповсюджено довідник з математики на електронних носіях.

                Учні обох класів виконували залікові роботи згідно встановленого графіка з усіх тем, що вивчалися.

                 Вступні та підсумкові зрізи знань слухачів дали такі результати ( за кількістю учнів):

 

                          11 клас                                              10 клас

             Вступні        підсумкові                              Вступні         підсумкові

1 – 3             1                    0                           1 – 3           0                      0

4 – 6            11                    5                           4 – 6           9                      2

7 – 9             7                     12                          7 – 9            9                    13

10-12              2                    4                         10-12            2                      5

 

                  Було б бажаним, щоб всі слухачі були присутніми на якомога більшій кількості занять. Поки що не вдалося добитися високого відсотку регулярного відвідування занять  слухачами як через об`єктивні причини (зайнятість слухачів на предметних олімпіадах, негода), так і через суб`єктивні фактори (хвороба і т.і.).

 

 

Керівник відділення  математики Межівського освітнього округу

Максименко М.І.

 

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

МЕЖІВСЬКА РАЙОННА РАДА ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Районний комунальний заклад освіти Межівський аграрний ліцей-інтернат

 

НАКАЗ

 

01.09.2015 р.                                       смт. Межова                       №  278

 

Про роботу на базі ліцею-інтернату

відділень освітніх округів

 

НАКАЗУЮ:

1. Адміністрації ліцею-інтернату:

         1.1 створити умови для функціонування протягом 2015-2016 н. р. роботу відділень освітніх

 округів з математики, української мови для обдарованих дітей.

         1.2 відвести навчальні кабінети для проведення занять з математики, української мови, історії.

 

2. Розпочати роботу відділень освітніх округів з 01 вересня 2015 року.

 

3. Заняття факультативів проводити щосуботи – математика, українська мова і література, біологія.

4. Відповідальність за якісне проведення занять відділень освітніх округів покласти:

         -    відділення математики – на вчителя ІІ категорії Ресько Ірину Валеріївну . з тижневим     навантаженням – 6 годин.

         з української мови та літератури– на вчителя-методиста, вчителя вищої

 кваліфікаційної категорії Лаврут Валентину Володимирівну  з тижневим навантаженням 6 годин.

            - відділення біології – на вчителя вищої кваліфікаційної категорії Козак Юлію Володимирівну з тижневим навантаженням 6 годин.

 

5. Керівникам відділень освітніх округів Ресько І. В., Лаврут В. В. Козак Ю. В.:

         5.1 створити умови для успішного проведення занять і здійснювати загальне керівництво

 роботою факультативів;

         5.2 забезпечити безумовне виконання санітарно-гігієнічних вимог в навчальних кабінетах;

         5.3 нести персональну відповідальність за організацію роботи і дотримання правил охорони

праці в ліцеї-інтернаті.

 

6. Координацію роботи за виконанням даного наказу покласти на заступника директора

з НВР Бондарь В. І., контроль – залишаю за собою.

 

Директор РКЗО  Межівський

аграрний ліцей-інтернат                                                             О. О. Зарудняк 

 

 

Із наказом ознайомлені:                   В. І. Бондарь 

                                                           І. В. Ресько

                                                           В. В. Лаврут  

                                                           Ю. В. Козак              

 

Відділ освіти Межівської районної державної адміністрації

Межівський районний освітній округ

з поглибленим вивченням історії України

 



Обновлен 23 июл 2017. Создан 18 июн 2017



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
«Автошкола Константа ГС» на Яндекс.Картах
Пользовательского поиска
AVTOINDEX.COM Автомагазин Автогарант
Просмотреть Автошкола Константа-ГС на карте большего размера

автоматический обменный пункт производит обмен Webmoney и E-Gold


Пожалуйста выберите электронные деньги для обмена:

Отдаете:
Получаете:

www.superchange.ru

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами белый каталог сайтов Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев
ERA.COM.UA
интернет портал
Размещено на Start.Crimea.UA Украинский портАл МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Directrix.ru - рейтинг, каталог сайтов AVTOINDEX.COM Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев - Каталог компаний, фирм и веб-сайтов Украины, Киев. Добавить сайт в каталог Автошколы, Автомобили, Киев. Каталог сайтов femina.com.ua Украинский портАл Автошкола Спойлер Сайты недвижимости. Каталог недвижимости Бест Риэлти. Добавить сайт, ссылку, ресурс, URL. Обмен ссылками Аренда квартиры в Киеве Агентство недвижимости в Киеве Kiev apartments for rent Снять квартиру в Киеве. Сдам квартиру в Киеве. Долгосрочная аренда квартир Киев. Договор аренды, типовой образец. Квартиры в Киеве посуточно Гостиницы Киева белый каталог сайтов - рейтинг Каталог лучших сайтов, добавить свой сайт. только интересные сайты! > Украинский каталог сайтов Каталог сайтов OpenLinks.RU Украина онлайнСамый большой каталог сайтовАвтошкола Спойлер в Киеве ДДО Украины Каталог сайтов на http://www.globalmarket.com.ua/
Каталог сайтов GOOGLEРабота и бизнес в Интернете с компанией ФИНАНСОВАЯ ЛИНИЯAutoMotoTruck - легковые авто, грузовые, специальные средства передвижения, а также авиа, водная и железнодорожная техника AVTOINDEX.COMКаталог компаний и предприятий УкраиныКаталог компаний Украины КОНСТАНТА-ГС, АВТОШКОЛА, ООО