Соколов Ігор Анатолійович

 

Соколов Ігор Анатолійович
СОКОЛОВ

ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ

ЧЛЕН НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ АРХІТЕКТОРІВ УКРАЇНИ ЧЛЕН-КОРЕСПОНДЕНТ АКАДЕМІЇ АРХІТЕКТУРИ УКРАЇНИ

Народився Ігор Анатолійович 7 березня 1958 року у Дніпропетровську. Вищу освіту здобув у Дніпропетровському інженерно-будівельному інституті (нині Придніпровська державна академія будівництва та архітектури), який закінчив у 1984 р. за фахом архітектора-містобудівника. За розподілом був направлений на роботу в групу районного архітектора Межівського району Дніпропетровської області, де обіймав посади техніка, старшого інженера виробничої групи (1984—1985). З 1985 по 1987 рр. І.А. Соколов працює головним архітектором Межівського району. Далі обіймає посаду заступника головного архітектора Павлоградського міськвиконкому (1987—1988). Незабаром завдяки високому професіоналізму Ігор Анатолійович стає головним архітектором міста Павлоград. Отримавши неоціненний досвід та професійне визнання, в 1995 р. Ігор Анатолійович займає посаду директора КП «Архпроект» Спілки архітекторів України (м. Павлоград Дніпропетровської обл.) .

Невдовзі з 1998р. по 2000р. очолює приватну фірму «Архпроект Стиль». У період 2000—2001 рр. І.А. Соколов начальник відділу містобудування та архітектури Управління містобудування та архітектури Дніпропетровської обласної державної адміністрації — головний архітектор Дніпропетровської області. У 2001—2007 роках начальник управління містобудування та архітектури Головного управління будівництва та архітектури Дніпропетровської ОДА,головний архітектор області. Ефективна робота на всіх попередніх посадах була належно оцінена Українським урядом і у 2007 р. Ігор Анатолійович Соколов призначений заступником міністра регіонального розвитку та будівництва України. З 2008— 2010 рр. генеральний директор проектної організації в Дніпропетровську. У 2010 р. повернувся до урядової роботи на посаду заступника міністра регіонального розвитку та будівництва України . 
Крім того, І.А. Соколов веде активну громадську та науково-педагогічну роботу. Він член Національної спілки архітекторів України, член-кореспондент Академії архітектури України (2008), викладає на посаді професора Придніпровської Академії будівництва та архітектури (2008), дійсний член Українського національного комітету Міжнародної ради з питань пам’яток і визначних місць (ІСОМОS) (2009). Має 4 ранг державного службовця. Творча і сумлінна праця Ігоря Анатолійовича відмічена почесними грамотами Держбуду України (2003), Міністерства регіонального розвитку та будівництва України (2007), відзнакою голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації «За розвиток регіону» (2005).

Керівникам обласних, районних та міських органів містобудування і архітектури, управлінь капітального будівництва, керівникам організацій-замовників, будівельних і проектних організацій

Шановні колеги!

З метою сприяння підвищенню якості проектування і будівництва, поширення досвіду із впровадження нових прогресивних технологій, будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, вдалих конструктивно-планувальних та архітектурних рішень, популяризації кращих об'єктів житлово-цивільного та промислового призначення, збудованих та прийнятих в експлуатацію у 2013 році в Україні, запрошуємо вас взяти участь у конкурсі на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2013 році, за 9-ма номінаціями:

1. житлове будівництво;

2. інженерні споруди та об’єкти транспортної інфраструктури;

3. об’єкти соціально-культурної та оздоровчої сфери;

4. промислові підприємства та об’єкти виробничого призначення;

5. адміністративно-офісне та готельне будівництво;

6. об’єкти освіти, виховання та підготовки кадрів;

7. об’єкти сільського будівництва;

8. культові споруди;

9. об’єкти дозвілля та відпочинку.

Переможцям номінацій конкурсу будуть присуджені призові місця (перше, друге, третє) із врученням дипломів першого, другого та третього ступенів. Пам’ятний приз за перше місце вручається тільки ЗАМОВНИКУ.

Матеріали щодо об’єктів, визнаних журі кращими, будуть представлені на виставці в Мінрегіоні, в офіційних виданнях Мінрегіону, на офіційних сайтах Мінрегіону та Держархбудінспекції України, а також можуть бути опубліковані у засобах масової інформації.

Конкурс проводиться відповідно до наказу Мінрегіону від 25.03.2014 № 91 «Про проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2013 році» у порядку, визначеному Положенням про проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України, затвердженим наказом Державного комітету України з будівництва та архітектури від 30.03.2004 № 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 24.05.2004 за № 649/9248.

Рекомендації щодо оформлення матеріалів, які подаються на конкурс на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2013році, додаються.

Організаційно-технічне забезпечення проведення конкурсу покладається на Державну архітектурно-будівельну інспекцію України (01133, м. Київ-133, бульвар Лесі Українки, 26, 5-й поверх,

тел./факс (044) 291-69-25, 291-69-04).

Терміни подачі заявок на участь в конкурсі до 01.06.2014.

Додаток: на 4 арк. у 1 прим.

З повагою

Голова М.П. Мартинюк

Макаров А.Б

291-69-25

Додаток

до листа Держархбудінспекції України

від «07» квітня 2014 №40-17-1282

Рекомендації щодо оформлення матеріалів, які подаються на конкурс на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2013 році

Матеріали оформляються та подаються учасниками конкурсу (юридичні, або фізичні особи незалежно від форми власності, зокрема будівельні, проектні організації, замовники-забудовники) у двох примірниках (кожний в окремій папці) в такому обсязі:

1. РЕКОМЕНДАЦІЯ Міністерства регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Автономної Республіки Крим, відповідних управлінь містобудування та архітектури обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

2. ТЕХНІЧНИЙ ЗВІТ ПРО БУДІВНИЦТВО, який повинен бути стислим і містити:

2.1. Пояснювальну записку, у якій вказано відомості про проектувальників та будівельників об’єкта; які нові технології та матеріали були використані при його будівництві; особливості проектування та будівництва.

2.2. Характеристику об'єкта, у якій необхідно зазначити:

 • його специфіку та позитивні якості;

 • прогресивні принципи функціональної організації забудови комплексу, окремого будинку чи споруди;

 • новаторські конструктивні та архітектурні рішення;

 • вдалі композиції об'єктів, а також орієнтацію та органічне включення в рельєф;

 • екологічну чистоту виробництва та захист навколишнього середовища (для об'єктів промислового призначення).

2.3. Відомості про об'єкт.

У відомостях про об'єкт необхідно зазначити:

 • назву об'єкта (житловий будинок на _______квартир, дитячий садок-ясла на ______ місць, школа на _______учнів, поліклініка на _______відвідувань за зміну тощо) ;

 • адресу будівництва (область, район, населений пункт, жилий чи промисловий район або квартал, поштова адреса будинку чи споруди);

 • найменування, поштову адресу, телефон будівельної організації, замовника (забудовника);

 • найменування, поштову адресу, телефон проектної організації;

 • вид проекту:

  • індивідуальний (автори);

  • типовий (автори прив'язки);

- повторного застосування (автори прив'язки);

 • тривалість будівництва за нормами, договором (контрактом) і фактично ________(місяців) (за бажанням заявника);

 • вартість будівництва: кошторисну (базисну) _____________________, договірну______________ і фактичну _______________ (за бажанням заявника).

Технічний звіт підписується керівниками генпідрядних організацій та начальниками інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

Підписи засвідчуються відповідними печатками.

3. КАРТКА ОБ’ЄКТА (два примірники – УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ) за підписом керівника організації, яка подає матеріали на конкурс та її контактні телефони. Залежно від функціонального призначення об’єкта заповнюється форма № 1 або № 2 (додаються).

4. ОСНОВНІ КРЕСЛЕННЯ (бажано в електронному вигляді), за якими здійснено будівництво, в розмірах, зручних для перегляду (типові проекти – викопіювання із генерального плану ділянки, кварталу, комплексу забудови, при будівництві за індивідуальним проектом – крім генплану, плани першого і типових поверхів, фасади - в одному примірнику).

5. ФОТОКАРТКИ (ОБОВ’ЯЗКОВО в електронному вигляді на 300 dpi) та кольорові фото розміром 18х24 см (15х22 см) загального вигляду будинків (будівель), панорами комплексів, фотознімки інтер'єрів, які розкривають виконавчу майстерність робітників, знімки фрагментів фасадів будинків і елементів благоустрою. Кожний об'єкт, що подано на конкурс, повинен мати два примірники фотокарток (не менше трьох). На зворотній стороні фотокартки зазначається назва об'єкта і зображеного елемента або деталі. Не слід подавати фото, на яких не зображено будівлю чи її елементи.

6. ДОКУМЕНТ (сертифікат або декларація) про готовність об’єкта до експлуатації.

7. ВІДГУК організації, яка експлуатує об'єкт.

Матеріали надсилаються на адресу:

01133, м. Київ-133, бульвар Лесі Українки, 26, 5-й поверх

Державна архітектурно-будівельна інспекція України.

Контактні телефони: (044) 291-69-25, 291-69-04

Форма № 1

КАРТА ОБ’ЄКТА

(для житлових комплексів та будинків)

№ п/п

Найменування параметрів

Показники

Прим.

1

Назва об’єкта, його місцезнаходження.

   

2

Замовник будівництва

   

3

Проектувальник

   

4

Генеральний підрядник

   

5

Техніко-економічні показники

   

6

Основні позитивні якості (характеристики) об’єкта

   

7

Тривалість будівництва

(місяців):

за договором (контрактом)

фактично

   

8

Вартість (за згодою) (грн.):

(базисна) кошторисна

договірна

фактична

   

9

Вартість 1кв.м (за згодою) (грн.):

(базисна) кошторисна

договірна

фактична

   

10

Інші характеристики об’єкта

   

Підпис

Форма № 2

КАРТА ОБ’ЄКТА

(для нежитлових будинків)

№ п/п

Найменування параметрів

Показники

Прим.

1

Назва об’єкта, його місцезнаходження.

   

2

Замовник будівництва

   

3

Проектувальник

   

4

Генеральний підрядник

   

5

Техніко-економічні показники

   

6

Основні позитивні якості (характеристики) об’єкта

   

7

Тривалість будівництва

(місяців):

за договором (контрактом)

фактично

   

8

Вартість (за згодою) (грн.):

(базисна) кошторисна

договірна

фактична

   

9

Вартість 1куб.м (за згодою)(грн.):

(базисна) кошторисна

договірна

фактична

   

10

Інші характеристики об’єкта

   

Підпис

gerb

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ,

БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО

ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

ДКУД_________

НАКАЗ

25.03.2014

Київ

№ 91

Про проведення конкурсу на кращі

будинки і споруди, збудовані та прийняті 
в експлуатацію в Україні у 2013 році

Згідно з Положенням про проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України, затвердженим наказом Державного комітету України з будівництва та архітектури від 30 березня 2004 р. № 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 24 травня 2004 р. за № 649/9248, та з метою сприяння підвищенню якості проектування будівництва, поширення досвіду із впровадження нових прогресивних технологій, будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, вдалих конструктивно-планувальних та архітектурних рішень, популяризації кращих об’єктів житлово-цивільного та промислового призначення, збудованих та прийнятих в експлуатацію у 2013 році в Україні,

НАКАЗУЮ:

1. Провести до 10 серпня 2014 року конкурс на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2013 році (далі – конкурс) у 9 номінаціях, а саме:

житлове будівництво;

інженерні споруди та об’єкти транспортної інфраструктури;

об’єкти соціально-культурної та оздоровчої сфери;

промислові підприємства та об’єкти виробничого призначення;

адміністративно-офісне та готельне будівництво;

об’єкти освіти, виховання та підготовки кадрів;

об’єкти сільського будівництва;

культові споруди;

об’єкти дозвілля та відпочинку.

2

2. Установити термін подання матеріалів на конкурс до 1 червня 
2014 року.

3. Для проведення конкурсу утворити журі конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2013 році (далі – журі конкурсу) у складі згідно з додатком 1.

4. Для попереднього розгляду матеріалів конкурсу, безпосереднього ознайомлення з об’єктами та підготовки пропозицій журі конкурсу утворити експертну комісію конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2013 році (далі – експертна комісія) у складі згідно з додатком 2.

5. Експертній комісії до 1 липня 2014 року внести пропозиції журі конкурсу щодо присудження претендентам призових місць за відповідними номінаціями.

6. Журі конкурсу підбити підсумки конкурсу до 10 липня 2014 року і подати до Мінрегіону України на затвердження пропозиції щодо присудження призових місць за відповідними номінаціями.

7. Установити, що переможці конкурсу (перше місце), окрім відзначення дипломами першого ступеня, нагороджуються пам’ятними призами.

8. Державній архітектурно-будівельній інспекції України (Мартинюк М.П.) до 15 квітня 2014 року:

підготувати рекомендації щодо проведення конкурсу та вимоги до матеріалів, що подаються на конкурс;

надати пропозиції щодо мотивації (заохочення) учасників конкурсу;

розмістити в засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу;

підготувати та забезпечити направлення відповідних звернень до керівників організацій-замовників, будівельних і проектних організацій, структурних підрозділів з питань архітектури і містобудування Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій.

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ісаєнка Д.В.

Перший заступник Міністра Г.М. СЕМЧУК

Додаток 1

до наказу Міністерства регіонального

розвитку, будівництва та житлово -

комунального господарства України

25.03.2014 № 91

СКЛАД ЖУРІ

конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2013 році

ІСАЄНКО

Дмитро Валерійович

заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голова журі

МАРТИНЮК

Максим Петрович

Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України, заступник голови журі

Члени журі:

 

АДРІАНОВ

Володимир Павлович

віце-президент Академії будівництва України (за згодою)

АНТОНЮК

Павло Дмитрович

голова правління ЗАТ «Інститут «ГІПроцивільпромбуд», голова ради Українського об’єднання проектних організацій (за згодою)

ВИСОЧИН

Володимир Миколайович

заступник директора Департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіону України

ГЛУХОВ

Вадим Олексійович

директор Департаменту нормативно-методичного забезпечення промислового і цивільного будівництва, будіндустрії та виробництва будівельних матеріалів Мінрегіону України

ГРАБАР

Сергій Володимирович

виконавчий директор Української будівельної асоціації (за згодою)

ГУСАКОВ

Володимир Миколайович

Президент Національної спілки архітекторів України (за згодою)

ДУДУРИЧ

Василь Михайлович

віце-президент Публічного акціонерного

товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд» (за згодою)

КОВАЛЬСЬКИЙ

Леонід Миколайович

професор кафедри архітектурного проектування Київського національного університету будівництва і архітектури (за згодою)

СОКОЛОВ

Ігор Анатолійович

директор Департаменту містобудування, архітектури та планування територій Мінрегіону України

ЧИЖЕВСЬКИЙ

Олександр Павлович

директор Державного підприємства «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва» «УкрНДПІцивільбуд»

ШПИЛЕВСЬКИЙ

Іван Іванович

директор Державного підприємства «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» ім. Ю.М. Білоконя

Заступник директора Департаменту

державних програм та розвитку

житлового будівництва В.М. Височин

Додаток 2

до наказу Міністерства регіонального

розвитку, будівництва та житлово -

комунального господарства України

25.03.2014 № 91

(у редакції наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

від 16.06.2014 № 169

СКЛАД ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ

конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2013 році

ДРАЧ

Сергій Васильович

Перший заступник Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України, голова експертної комісії

РОМАНЕНКО

Євген Олександрович

начальник Управління державного архітектурно-будівельного контролю і нагляду Державної архітектурно-будівельної інспекції України, заступник голови експертної комісії (за згодою)

СОБКО

Віктор Іванович

заступник начальника Управління методології і контролю планових перевірок – начальник відділу методології планування перевірок Державної архітектуро-будівельної інспекції України, секретар експертної комісії 
(за згодою)

Члени експертної комісії:

 

ГОЛУБНИЧИЙ

Михайло Михайлович

голова Громадської ради при Державній архітектурно-будівельній інспекції України (за згодою)

МЕЛЬНИК

Світлана Тимофіївна

перший заступник начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області (за згодою)

НІКОЛАЙЧУК 

Олександр Володимирович

перший заступник начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Рівненській області (за згодою)

СЕРГІЄНКО

Олександр Васильович

начальник Управління дозвільних процедур Державної архітектурно-будівельної інспекції України (за згодою)

ФЕДОРОВИЧ

Віта Ігорівна

перший заступник начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області (за згодою)

Директора Департаменту

державних програм та розвитку

житлового будівництва О.М. Непомнящий                     

gerb

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ,

БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО

ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

ДКУД_________

НАКАЗ

22.07.2013 р.

Київ

№ 329

Про підсумки конкурсу «Кращі будинки

і споруди, збудовані та прийняті 
в експлуатацію в Україні у 201
2 році»

Згідно з Положенням про проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України, затвердженим наказом Державного комітету України з будівництва та архітектури від 30 березня 2004 р. № 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 24 травня 2004 р. за № 649/9248, відповідно до наказу Мінрегіону 
від 27 березня 2013 р. № 109 «Про проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2012 році» та на підставі рішення журі конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2012 році (далі – конкурс) 
від 09 липня 2013 р.

Н А К А З У Ю :

 1. Затвердити Перелік переможців конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2012 році, та нагородити переможців конкурсу дипломами відповідного ступеня та пам’ятними призами згідно з додатком.

 1. Державній архітектурно-будівельній інспекції України (Рибак О.В.):

забезпечити доведення підсумків конкурсу до відома інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі;

інформацію про результати конкурсу розмістити на офіційному веб-сайті Держархбудінспекції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ісаєнка Д.В.

Міністр Г.П. ТЕМНИК

Додаток

до наказу Міністерства регіонального
розвитку, будівництва та житлово-
комунального господарства України

22.07.2013 № 329

Перелік переможців конкурсу на кращі будинки і споруди,

збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2012 році

1. У номінації 1 «Промислові підприємства та об’єкти виробничого призначення» переможцями визначаються об’єкти:

1 місце – «Реконструкція цеху регенерації сірковуглецю з добудовою під підприємство обробки металоконструкцій (І черга) по просп. Хіміків, 74 у м. Черкаси».

Замовник: ТОВ «Компанія «МЕТАЛ ІНВЕСТ» (м. Черкаси, 
просп. Хіміків, 74);

Генеральний проектувальник: ТОВ «ФЕСТ» (м. Черкаси, вул. Леніна, 5);

Генеральний підрядник: ЗАТ «Промбуд» (м. Черкаси, вул. Енгельса, 267).

2 місце – «Реконструкція помольного відділення з установкою сепаратора на цементні млини № 4 та № 9 на ПАТ «Волинь-Цемент» по 
вул. Шевченка, 1 у м. Здолбунові Рівненської області»

Замовник: ПАТ «Волинь-Цемент» (м. Здолбунів, вул. Шевченка, 1);

Генеральний проектувальник: ТО СПКБ «Цемент» (м. Харків, 
вул. Артема, 43);

Генеральний підрядник: ТОВ «Промбуд-8» (м. Здолбунів, 
вул. Шевченка, 1).

3 місце – «Закінчення незавершеного будівництва хлібозаводу під виробництво кондитерських виробів по вул. Герцена, 22 у м. Новоград-Волинському (І черга будівництва)».

Замовник: ТОВ «НОВІ ЛАСОЩІ - ЖИТОМИР» (м. Житомир, 
вул. Перемоги, 49);

Генеральний проектувальник: ПП    «ВИГОВ» (м. Житомир, вул. Черняховського, 96/15);

Генеральний підрядник: ТОВ «СОЮЗ АГРОРЕСУРС» (м. Київ, вул. Прилужна, 14/а, к. 80).

2. У номінації 2 «Житлове будівництво» переможцями визначаються об’єкти:

1 місце - «Два зблокованих 18-ти поверхових житлових будинки з технічним поверхом, із вбудовано-прибудованими приміщеннями у цокольному поверсі та паркінгом у двох рівнях по пр. Визволення Донбасу 
м. Донецька».

Замовник: ТОВ «Соціальна перспектива» (м. Донецьк, вул. Артема, 130);

Генеральний проектувальник: ТОВ «Среда» (м. Донецьк, 
бульв. Шкільний, 24-в);

Генеральний підрядник: ТОВ «Будівельна компанія «Віра» 
(м. Донецьк, вул. Шахтна, 89).

2 місце – «П’ятиповерховий трьохсекційний житловий будинок № 5 на ж/м «Лівобережний – 3» по просп. Миру, 25 у м. Дніпропетровську (загальнодержавна програма «Доступне житло»).

Замовник: Комунальне підприємство «Агентство регіонального розвитку «Регіон-Лідер» Дніпропетровської обласної ради 
(м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 56, оф. 504);

Генеральний проектувальник: Державне підприємство «Дніпропетровський державний проектний інститут житлового і цивільного будівництва «Дніпроцивільпроект» (м. Дніпропетровськ, вул. Набережна, В.І. Леніна, 29);

Генеральний підрядник: ПП «Багатопрофільна приватна фірма «Південьбуд» (м. Дніпропетровськ, шосе Запорізьке, 19, кв. 77).

3 місце – «Комплекс малоповерхової житлової забудови «Бородіно» з дитячим закладом по вул. Дніпровські пороги, 15 у м. Запоріжжі».

Замовник: ТОВ «Арсенал-резерв» (м. Запоріжжя, вул. Правди, 53);

Генеральний проектувальник: Приватне архітектурне ательє 
«С. Васіл’єв» (м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 50-б, оф. 24);

Генеральний підрядник: ТОВ «Рубікон-трейдінг» (м. Дніпропетровськ, 
вул. Дзержинського, 19/21, прим. №2).

3. У номінації 3 «Адміністративно-офісне та готельне будівництво» переможцями визначаються об’єкти:

1 місце – «Готель та ресторан по вул. Панфілова, 86-а у м. Донецьку».

Замовник: ТОВ «Інтербіс» (м. Донецьк, вул. Хірургічна, 22-а);

Генеральний проектувальник: ПП «Творча майстерня «Капітель» 
(м. Донецьк, вул. Жарикова, 25/31);

Генеральний підрядник: ВАТ «Стромацемент» (м. Амвросіївка, вул. Заводська, 2).

2 місце – «Реконструкція будівель та споруд під торговельно-розважальний центр з офісними приміщеннями (І черга будівництва) по 
вул. Залаегерсег, 18 у м. Херсоні».

Замовник: ТОВ «ТРЦ ФАБРИКА» (м. Херсон, вул. Залаегерсег, 18);

Генеральний проектувальник: Приватна науково-проектна фірма «ХЕРСОНПРОЕКТ» (м. Херсон, вул. Леніна, 8, оф. 9);

Генеральний підрядник: ТОВ «АКМЕбуд» (м. Київ, вул. Куренівська, 5/7).

3 місце – «Торгово-офісний комплекс з улаштуванням кафе (І черга) по вул. Чернишевського, 3 у м. Чернігові».

Замовник: ТОВ «Десна-ФК» (м. Чернігів, просп. Перемоги, 127);

Генеральний проектувальник: 
ДП «Чернігівцивільпроектреконструкція» (м. Чернігів, просп. Миру, 21-а);

Генеральний підрядник: ТОВ «Молодіжний житловий комплекс» 
(м. Чернігів, просп. Перемоги, 145).

4. У номінації 4 «Об’єкти освіти, виховання та підготовки кадрів» переможцями визначаються об’єкти:

1 місце – «Забудова житлового району «Поділля» у м. Вінниці. 7-ма черга забудови (квартал №7). Дитячий садок на 280 місць по бульвару Свободи, 3 ум. Вінниці».

Замовник: ТОВ «Будівельно-монтажне управління № 3» (м. Вінниця, 
вул. Зодчих, 24);

Генеральний проектувальник: ТОВ «Вінницький головний проектний інститут» (м. Вінниця, вул. Київська, 14);

Генеральний підрядник: ТОВ «Будівельно-монтажне управління № 3» 
(м. Вінниця, вул. Зодчих, 24).

2 місце – «Книгосховище з підземним переходом до існуючої будівлі учбового корпусу по вул. Фрунзе, 21 у м. Харкові».

Замовник: Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків, вул. Фрунзе, 21);

Генеральний проектувальник: Науково-проектно-будівельна фірма «ТОВ «Дедал» (м. Харків, вул. Новгородська, 3);

Генеральний підрядник: Приватна фірма «Майстер» (м. Харків, 
вул. Архітекторів, 22, к. 119).

3 місце – «Реконструкція середньої школи № 106 по 
вул. Некрасовській, 4 у м. Києві».

Замовник: КП «Житлоінвестбуд-УКБ» (м. Київ, 
вул. Володимирська, 42);

Генеральний проектувальник: ПАТ «Медінвестпроект» (м. Київ, 
вул. Мечникова, 3);

Генеральний підрядник: ТОВ «Укрцентрпостач» (м. Київ, 
вул. Бориспільська, 9).

5. У номінації 5 «Об’єкти соціально-культурної та оздоровчої сфери» переможцями визначаються об’єкти:

1 місце – «Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького по вул. Дворцовій, 4 у м. Кіровограді».

Замовник: Управління капітального будівництва Кіровоградської облдержадміністрації (м. Кіровоград, пл. Кірова, 1, будинок рад);

Генеральний проектувальник: ПрАТ «Кіровоградський інститут «МІСЬКБУДПРОЕКТ» (м. Кіровоград, вул. 50 років Жовтня, 4);

Генеральний підрядник: Товариство з додатковою відповідальністю «ІНТЕРРЕСУРСИ» (м. Кіровоград, вул. Дарвіна, 50).

2 місце – «Спортивно-оздоровчий комплекс зі стадіоном 
ТОВ «Футбольний клуб «ЗОРЯ» по вул. Леніна, 241 у с. Білозір’я Черкаського району Черкаської області».

Замовник: ТОВ «Футбольний клуб «ЗОРЯ» Білозір’я» (Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Білозір’я, вул. Леніна, 168);

Генеральний проектувальник:ТОВ «Черкасархпроект» (м. Черкаси, 
вул. Гоголя, 319);

Генеральний підрядник: ПП «МІЧ» (м. Черкаси, 
вул. Добровольського, 54, к. 80).

3 місце - «Реставрація з реабілітацією (добудова) лікувального корпусу дитячої лікарні по вул. Буковинській, 4 у м. Чернівцях».

Замовник: Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради (м. Чернівці, вул. Б. Хмельницького, 
64-а);

Генеральний проектувальник: ТОВ «Проектно-вишукувальний інститут «Чернівціагропроект» (м. Чернівці, вул. Червоноармійська, 194-а);

Генеральний підрядник: ТОВ «Проектно-будівельна фірма «РІКА» (м. Чернівці, вул. І. Стасюка, 14-а).

6. У номінації 6 «Культові споруди» переможцями визначаються об’єкти:

1 місце - «Будівництво Храму УГКЦ парафії Зіслання Святого Духа по вул.Січових Стрільців у смт. Івано-Франкове Яворівського району Львівської області».

Замовник: Релігійна громада УГКЦ парафії Святого Духа смт. Івано-Франкове Яворівського району Львівської області (смт. Івано-Франкове, 
вул. Шухевича, 25);

Генеральний проектувальник: ФОП Сулик Роман Володимирович 
(м. Львів, вул. Кищинівська, 12/1);

Генеральний підрядник: ПАТ «Холдингова компанія «Еко-Дім» 
(м. Львів, вул.Бескидська, 44).

2 місце – «Художньо-монументальний ансамбль «Білий ангел Славутича» на Центральній площі м. Славутича Київської області».

Замовник: КП «Фонд комунального майна» (Київська обл., м. Славутич, Центральна площа, 5);

Генеральний проектувальник: ПП «Будівельна компанія «Славутич» (Київська обл., м. Славутич, Київський квартал, 27);

Генеральний підрядник: ПП «Будівельна компанія «Славутич» (Київська обл., м. Славутич, Київський квартал, 27).

7. У номінації 7 «Об’єкти сільського будівництва» переможцями визначаються об’єкти:

1 місце – «Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів ЗАТ «Зернопродукт МХП» у Вінницькій області, розташований на землях Ладижинської міської ради за межами м. Ладижин, ІІІ черга (І пусковий)».

Замовник: ПрАТ «Зернопродукт МХП» (Вінницька обл., м. Ладижин, 
вул. Слобода, 141);

Генеральний проектувальник: ПАТ «Миронівський хлібопродукт 
ВП Спектр» (м. Київ, вул. В. Василевської, 7);

Генеральний підрядник: ПАТ «Миронівський хлібопродукт МХП» 
ВП «Комбікормовий комплекс «Ладижинський» (Вінницька обл., 
м. Ладижин, вул. Слобода, 141).

2 місце – «Реконструкція майнового комплексу під елеваторний комплекс по вул. Парковій, 28 у м. Радивилів Рівненської області».

Замовник: ТОВ «Радивилівський елеватор» (м. Радивилів, 
вул. Паркова, 28);

Генеральний проектувальник: ТОВ «Транс Строй Комплекс» 
(м. Харків, просп. Леніна, 28/61);

Генеральний підрядник: ТОВ «Фірма «Скорпіон - РП» (м. Харків, 
вул. Велозаводська, 4).

3 місце – «Будівництво виробничого комплексу будівель та споруд з підготовки насіннєвого матеріалу зернових культур до товарних кондицій продуктивністю до 200 тон на добу з відповідною заводською і елеваторною інфраструктурами ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ» І черга, І пусковий комплекс по вул.Шопена, 28 у с. Рівному Красноармійського району Донецької області».

Замовник: ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ» (м. Донецьк, пр. Ілліча, 89);

Генеральний проектувальник: ТОВ «РСІ» (м. Донецьк, 
вул. Герцена, 40);

Генеральний підрядник: ТОВ «РСІ» (м. Донецьк, вул. Герцена, 40).

8. У номінації 8 «Інженерні споруди та об’єкти транспортної інфраструктури» переможцями визначаються об’єкти:

1 місце – «Будівництво термінального комплексу Державного Міжнародного Аеропорту «Бориспіль». Термінальний комплекс «D».

Замовник: Державне підприємство «Міжнародний Аеропорт «Бориспіль» (Київська обл., м. Бориспіль);

Генеральний проектувальник: Компанія «Japan Airport Consultants Inc.»;

Генеральний підрядник: «Догуш Іншаат ве Тіджарет Анонім Шіркеті»
(м. Київ, вул. Саксаганського, 36-в).

2 місце - «Ботієвська ВЕС потужністю 200 МВт, РЕК (ремонтно-експлуатаційний комплекс) та АПК з ДП (адміністративно-побутовий комплекс з диспетчерським пунктом) по вул. Шевченка, 61 у с. Приморський Посад у Приазовському районі Запорізької області».

Замовник: ТОВ «ВІНД ПАУЕР» (м. Донецьк, вул. Артема, 129-в);

Генеральний проектувальник: ТОВ торговельно-промислова фірма «Донтехпром» (м. Донецьк, вул. Шаповалова, 3-а);

Генеральний підрядник: ТОВ «Будівельна компанія «Віра» (м. Донецьк, вул. Р. Люксембург, 33).

3 місце – «Будівництво демонстраційно-торгівельного центру з комплексом супутніх послуг, АЗС (демонстраційний зал СТО-1 – ІІ черга будівництва) по просп. Московському, 22 у м. Києві».

Замовник: ПАТ «УКРАЇНСЬКА АВТОМОБІЛЬНА КОРПОРАЦІЯ» 
(м. Київ, вул. Червоноармійська, 15/2);

Генеральний проектувальник: ТОВ «Бюро інвестиційних проектів – проектний менеджмент» (м. Київ, вул. Народного Ополчення, 5-а);

Генеральний підрядник: ТОВ «ЖОК» (м. Київ, вул. Професора Підвисоцького/Драгомирова, 10/10).

9. У номінації 9 «Об’єкти дозвілля та відпочинку» переможцями визначаються об’єкти:

1 місце – «Комплекс критого аквапарку по вул. Стадіонній, 1-я у м. Донецьку».

Замовник: ТОВ «АКВАДОНІНВЕСТ» (м. Донецьк, пр. Київський, 
20-а);

Генеральний проектувальник: ТОВ «Проектно-будівельна компанія «АРХБУДПРОЕКТ» (м. Донецьк, вул. Щорса, 24);

Генеральний підрядник: ТОВ «АКВАДОНІНВЕСТ» (м. Донецьк, 
пр. Київський, 20-а).

2 місце – «Торгово-розважальний центр з даховою котельнею по вул. Б. Хмельницького, 214 у м. Львові».

Замовник: ТОВ «Пам’ять» (м. Львів, вул. Виговського, 10);

Генеральний проектувальник: ТОВ «Інститут проектування «Комфортбуд» (м. Львів, вул. Зелена, 186);

Генеральний підрядник: ТОВ «Гурон Груп» (м. Миколаїв, 
вул. Лисенка, 38).

3 місце - «Заклад ресторанного господарства кафе по вул. Живова, 5-а у м. Тернополі».

Замовник: Гросуляк Михайло Васильович (м. Тернопіль, вул. Є. Коновальця, 16/75);

Генеральний проектувальник: СПД ФО Третяк Олег Богданович 
(м. Тернопіль, вул. Бережанська, 47/3);

Генеральний підрядник: ТОВ «Добробуд» (м. Тернопіль, 
вул. Тролейбусна, 11-д).

Директор Департаменту

державних програм та розвитку

житлового будівництва О.М. Непомнящий

gerb

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ,

БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО

ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

ДКУД_________

НАКАЗ

27.03.2013

Київ

№ 109 

Про проведення конкурсу на кращі

будинки і споруди, збудовані та прийняті 
в експлуатацію в Україні у 201
2 році

Згідно з Положенням про проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України, затвердженим наказом Державного комітету України з будівництва та архітектури від 30 березня 2004 р. № 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 24 травня 2004 р. за № 649/9248, та з метою сприяння підвищенню якості проектування будівництва, поширення досвіду із впровадження нових прогресивних технологій, будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, вдалих конструктивно-планувальних та архітектурних рішень, популяризації кращих об’єктів житлово-цивільного та промислового призначення, збудованих та прийнятих в експлуатацію у 2012 році в Україні,

НАКАЗУЮ:

1. Провести до 11 серпня 2013 року конкурс на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2012 році (далі – конкурс) у 9 номінаціях, а саме:

промислові підприємства та об’єкти виробничого призначення;

житлове будівництво;

адміністративно-офісне та готельне будівництво;

об’єкти освіти, виховання та підготовки кадрів;

об’єкти соціально-культурної та оздоровчої сфери;

культові споруди;

об’єкти сільського будівництва;

інженерні споруди та об’єкти транспортної інфраструктури;

об’єкти дозвілля та відпочинку.

2

2. Установити термін подання матеріалів на конкурс до 1 червня 
201
3 року.

3. Для проведення конкурсу утворити журі конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2012 році (далі – журі конкурсу) у складі згідно з додатком 1.

4. Для попереднього розгляду матеріалів конкурсу, безпосереднього ознайомлення з об’єктами та підготовки пропозицій журі конкурсу утворити експертну комісію конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2012 році (далі – експертна комісія) у складі згідно з додатком 2.

5. Експертній комісії до 1 липня 2013 року внести пропозиції журі конкурсу щодо присудження претендентам призових місць за відповідними номінаціями.

6. Журі конкурсу підбити підсумки конкурсу до 10 липня 2013 року і подати до Мінрегіону України на затвердження пропозиції щодо присудження призових місць за відповідними номінаціями.

7. Установити, що переможці конкурсу (перше місце), окрім відзначення дипломами першого ступеня, нагороджуються пам’ятними призами.

8. Державній архітектурно-будівельній інспекції України (Рибак О.В.) до 15квітня 2013 року:

підготувати рекомендації щодо проведення конкурсу та вимоги до матеріалів, що подаються на конкурс;

надати пропозиції щодо мотивації (заохочення) учасників конкурсу;

розмістити в засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу;

підготувати відповідні звернення до керівників організацій-замовників, будівельних і проектних організацій, структурних підрозділів з питань архітектури і містобудування Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій.

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ісаєнка Д.В.

Міністр Г.П. ТЕМНИК

Додаток 1

до наказу Міністерства регіонального

розвитку, будівництва та житлово -

комунального господарства України

27.03.2013 № 109

СКЛАД ЖУРІ

конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2012 році

ІСАЄНКО

Дмитро Валерійович

заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голова журі

РИБАК

Олександр Володимирович

голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України, заступник голови журі

ФЕДЕВИЧ

Олег Михайлович

помічник Міністра, заступник голови журі

Члени журі:

 

АНТОНЮК

Павло Дмитрович

голова правління ЗАТ «Інститут «ГІПроцивільпромбуд», голова ради Українського об’єднання проектних організацій (за згодою)

АДРІАНОВ

Володимир Павлович

віце-президент Академії будівництва України (за згодою)

ГУСАКОВ

Володимир Миколайович

президент Національної спілки архітекторів України (за згодою)

ГЛУХОВ

Вадим Олексійович

директор Департаменту нормативно-методичного забезпечення промислового і цивільного будівництва, будіндустрії та виробництва будівельних матеріалів Мінрегіону України

ГРАБАР

Сергій Володимирович

виконавчий директор Української будівельної асоціації (за згодою)

ДУДУРИЧ

Василь Михайлович

віце-президент Публічного акціонерного

товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд» (за згодою)

КОВАЛЬСЬКИЙ

Леонід Миколайович

професор кафедри архітектурного проектування Київського національного університету будівництва і архітектури (за згодою)

НЕПОМНЯЩИЙ

Олександр Михайлович

директор Департаменту державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіону України

СОКОЛОВ

Ігор Анатолійович

директор Департаменту містобудування, архітектури та планування територій Мінрегіону України

ЧИЖЕВСЬКИЙ

Олександр Павлович

директор Державного підприємства «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва» «УкрНДПІцивільбуд»

ШПИЛЕВСЬКИЙ

Іван Іванович

директор Державного підприємства «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» ім. Ю.М. Білоконя

Голова

Держархбудінспекції України О.В. Рибак

Додаток 2

до наказу Міністерства регіонального

розвитку, будівництва та житлово -

комунального господарства України

27.03.2013 № 109

СКЛАД ЕКСПЕРТНОЇ КОМІСІЇ

конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2012 році

ГРИГОР

Анатолій Федорович

перший заступник Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України, голова комісії

ПАПКА

Володимир Володимирович

радник Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України, заступник голови комісії (за згодою)

ВАСИЛЬЧЕНКО

Юрій Миколайович

начальник Управління методології і контролю планових перевірок Державної архітектурно-будівельної інспекції України, заступник голови комісії (за згодою)

СОБКО

Віктор Іванович

заступник начальника Управління методології і контролю планових перевірок – начальник відділу методології планування перевірок Державної архітектуро-будівельної інспекції України, секретар комісії (за згодою)

Члени комісії:

 

БЛАЩУК

Сергій Вікторович

начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Вінницькій області (за згодою)

ГОЛУБНИЧИЙ

Михайло Михайлович

голова Громадської ради при Державній архітектурно-будівельній інспекції України (за згодою)

КУЧЕР 

Сергій Миколайович

начальник Інспекції державногоархітектурно-будівельного контролю у місті Києві

(за згодою)

СЕРГІЄНКО

Олександр Васильович

начальник Управління дозвільних процедур Державної архітектурно-будівельної інспекції України (за згодою)

ШУШНЯК

Богдан Богданович

Начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області

(за згодою)

Голова

Держархбудінспекції України О.В. Рибак

gerb

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ,

БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО

ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

ДКУД_________

НАКАЗ

31.07. 2012

Київ

№ 391

Про підсумки конкурсу «Кращі будинки

і споруди, збудовані та прийняті в

експлуатацію в Україні у 2011 році»

Відповідно до Положення про проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України, затвердженого наказом Державного комітету України з будівництва та архітектури від 30.03.2004 № 52, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 24.05.2004 за № 649/9248, наказу Мінрегіону від 24.04.2012 № 172 «Про проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2011 році» та на підставі рішення журі конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2011 році (далі – конкурс) від 18.07.2012

НАКАЗУЮ:

 1. Затвердити Перелік переможців конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України 
  у 2011 році, та нагородити переможців конкурсу дипломами відповідного ступеня та пам’ятними призами згідно з додатком.

 2. Державній архітектурно-будівельній інспекції України (Рибак О.В.):

забезпечити доведення підсумків конкурсу до відома інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю в Автономної Республіки Крим, областях, містах Києві та Севастополі;

інформацію про результати конкурсу розмістити на офіційному веб-сайті Держархбудінспекції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ісаєнка Д.В.

Міністр А.М. БЛИЗНЮК

ПІДГОТОВЛЕНО:

Заступник директора Департаменту

державних програм та розвитку

житлового будівництва

_________________ В.М. Височин

_____ _______________2012

ПОГОДЖЕНО:

Перший заступник Міністра

______________ О.М. Аліпов

_____ ____________ 2012

 

Заступник Міністра

______________ Д.В. Ісаєнко

____ _____________ 2012

 

Заступник Міністра – керівник апарату

______________ Г.М. Семчук

____ _____________ 2012

 

Т.в.о. Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України

______________ А.Ф. Григор

____ _____________ 2012

 

Директор Департаменту нормативно-правового регулювання

______________ М.А. Татаринцева

____ _____________ 2012

 

Директор Департаменту адміністративно-організаційного забезпечення

______________ С.Г. Самара

____ _____________ 2012

 

Завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції

______________ Д.Г. Арсененко

___ _____________ 2012

Розрахунок розсилання:

1. Керівництво Міністерства 2 прим.

2. Структурні підрозділи

Міністерства та ДАБІ 2 прим.

3. Резерв 1 прим.

Всього: 5 прим.

Макаров А.Б.

291-69-25

 
 

Додаток

до наказу Міністерства регіонального

розвитку, будівництва та житлово-

комунального господарства України

31.07.2012 № 391

Перелік переможців

конкурсу на кращі будинки і споруди,

збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2011році

1. У номінації 1 «Промислові підприємства та об’єкти виробничого призначення» переможцями визначаються об’єкти:

1 місце – «Реконструкція доменної печі № 3 з ливарним двором та двома льотками для випуску чавуну ПАТ «Єнакієвський»

Замовник: ПАТ «Єнакієвський металургійний завод»

(Донецька обл., м. Єнакієво, пр. Металургів, 9)

Генеральний проектувальник: ДП «Укрдіпромез» (м. Дніпропетровськ,

набережна Леніна, 17)

Генеральний підрядник: ТОВ «Укрдомнаремонт» (Донецька обл.,

м.Єнакієво, вул. Сталеварів, 31)

2 місце – «Переведення обертових печей № 2, 3, 4, 5, 6, 7 на вугільне паливо І пусковий комплекс ПАТ «Волинь-Цемент» (Рівненська обл., м. Здолбунів,

вул. Шевченка, 1)

ЗамовникПАТ «Волинь-Цемент»

(м. Здолбунів, вул. Шевченка, 1)

Генеральний проектувальник:ПАТ «НТК «Цемент»

(м. Харків, вул. Артема, 43)

Генеральний підрядник: ТОВ «Рейнейссанс Констракшн»

(м. Київ, вул. Оранжерейна, 1)

3 місце – «Розширення виробничих потужностей ПАТ «Крафт Фудз Україна». Корпус виробництва печива» (Сумська обл., м. Тростянець, вул. Набережна, 28/а)

Замовник: ПАТ «Крафт Фудз Україна»

(м. Тростянець, вул. Набережна, 28/а)

Генеральний проектувальник: ПрАТ «Сумський Промпроет»

(м. Суми, пл. Привокзальна, 9)

Генеральний підрядник: ТОВ «МСБУД»

(м. Київ, вул. Святошинська, 34)

2. У номінації 2 « Житлове будівництво» переможцями визначаються об’єкти:

1 місце - «Комплекс житлових будинків по проспекту 40-річчя Жовтня у Голосіївському районі м. Києва»(м. Київ, просп. 40-річчя Жовтня, 30-32)

Замовник: АТ «Холдингова компанія «Київміськбуд»

(м. Київ, вул. Суворова, 4-б)

Генеральний проектувальник: ЗАТ «Інститут «ГІПРОцивільпромбуд»

(м. Київ, вул. Гоголівська, 22-24)

Генеральний підрядник: ТОВ «Виробничо-будівельна фірма

«МЖКбуд»

(м. Київ, вул. Антоновича, 157)

2 місце – «Житловий комплекс «Панорамний» (два багатоповерхових односекційних будинка з вбудовано-прибудованими адміністративно-торгівельними приміщеннями та підземною автостоянкою»

(м. Донецьк, просп. Маяковського, 20-а, 20-б)

Замовник: ТОВ «ДОНБАСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНО-

БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ»

(м. Донецьк, пр. Маяковського, 20-б)

Генеральний проектувальник: ТОВ «АК Інжиніринг-Донбас»

(м. Донецьк, пр. Титова, 15)

Генеральний підрядник: ТОВ «Міське будівництво»

(м. Донецьк, вул. Доменна, 29)

3 місце – «Житловий будинок з вбудованими приміщеннями адміністративного та соціально-побутового призначення» (м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 9)

Замовник: Прокуратура Чернігівської області

(м. Чернігів, вул. Князя Чорного, 9)

Генеральний проектувальник: ПП фірма «Майстерня архітектора

Травки В.А.» (м. Чернігів,

вул. О. Молодчого,12)

Генеральний підрядник: ПАТ «Будівельна компанія «Домобудівник»

(м. Чернігів, вул.. Щорса, 59-а)

3. У номінації 3 « Адміністративно-офісне та готельне будівництво» переможцями визначаються об’єкти:

1 місце – «Адміністративна будівля з вбудованими об’єктами громадського призначення, підземною автостоянкою та підземним торговим комплексом»

(м. Донецьк, просп. Київський, 1)

Замовник: ТОВ «Торгівельно-житловий комплекс

«Київський»

(м. Донецьк, просп. Київський, 1)

Генеральний проектувальник: ТОВ «ПБК «Архбудпроект»

(м. Донецьк, вул. Щорса, 24)

Генеральний підрядник: ТОВ «АКН-Дизайн»

(м. Донецьк, бул. Шевченка, 25)

2 місце – «Семиповерховий з мансардою торгово-офісний центр з підземним паркінгом по вул. І. Буніна у Одесі»

Замовник: ПП «ШТРИХ-КОД»

(м. Одеса, вул. Пастера, 64, кв. 10)

Генеральний проектувальник: ТОВ «БІЛД-ПРО»

(м. Одеса, вул. Середньофонтанська,

53/55, кв. 49)

Генеральний підрядник: ТОВ «ТТ-Буд»

(м. Одеса, вул. Польська, 12)

3 місце – «Адміністративно-торгівельний комплекс (ІІ черга будівництва)»

(м. Полтава, вул. Гоголя, 34)

Замовник: ТОВ «Полтава-Сервіс-Центр»

(м. Полтава, вул. Шевченка, 100)

Генеральний проектувальник: ДП «Державний проектний інститут

містобудування «МІСЬКБУДПРОЕКТ»

(м. Полтава, вул. Гоголя, 25)

Генеральний підрядник: ТОВ «АРФ КОНСТРУКЦИОН»

(м. Полтава, вул. Серьогіна, 4)

4У номінації 4 « Об’єкти освіти, виховання та підготовки кадрів» переможцями визначаються об’єкти:

1 місце – «Дитячий дошкільний заклад (№8 на генплані) по вул. Мазепи, 29 у

м. Львові»

Замовник: ТОВ «Виробничо-торгове підприємство

«Бодекс»

(м. Львів, вул. Бескидська, 44)

Генеральний проектувальник: ДП ДІПМ «Містопроект»

(м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 71)

Генеральний підрядник: ТОВ «Виробничо-торгове підприємство

«Бодекс»

(м. Львів, вул. Бескидська, 44)

2 місце – «Загальноосвітня школа ІІ – ІІІ ступенів» (Вінницька обл., Шаргородський р-н, с. Соснівка, вул. Жмеринське шосе, 1-а)

Замовник: Управління капітального будівництва

Вінницької облдержадміністрації

(м. Вінниця, вул. Театральна, 14)

Генеральний проектувальник:ВОП «Діпроцивільпромбуд»

(м. Вінниця, вул. Театральна, 14)

Генеральний підрядник: ПП «КУБ 3000»

(м. Вінниця, вул. Пирогова, 146/90)

3 місце – «Дитячий садок на на житловому масиві Позняки у 2-му мікрорайоні» (м. Київ, просп. Григоренка, 20-Б)»

Замовник: АТ «Холдингова компанія «Київміськбуд»

(м. Київ, вул. Суворова, 4-б)

Генеральний проектувальник:ПП «Творча архітектурна майстерня

«Г. Гуренков»

(м. Київ, вул. Павлівська, 17, оф. 82)

Генеральний підрядник: ТОВ «Виробничо-будівельна фірма

«МЖКбуд» (м. Київ, вул. Антоновича, 157)

5. У номінації 5 « Об’єкти соціально-культурної та оздоровчої сфери» переможцями визначаються об’єкти:

1 місце – «Обласна дитяча лікарня у м. Черкаси» (м. Черкаси, вул. 30-річчя Перемоги, 15)

Замовник: Головне управління капітального

будівництва Черкаської облдержадміністрації

(м. Черкаси, вул. Хрещатик, 223)_

Генеральний проектувальник: ПрАТ «Черкасицивільпромпроект»

(м. Черкаси, бульв. Шевченка, 242/1)

Генеральний підрядник : ТОВ «Черкасиміськбуд»

(м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 37)

2 місце – « Культурно-археологічний центр «Пересопниця» в с. Пересопниця» (Рівненська область, Рівненський район, с. Пересопниця, вул. Вербова, 22)

Замовник: Головне управління з питань будівництва

та архітектури Рівненської

облдержадміністрації

(м. Рівне, иайдан Просвіти, 1)

Генеральний проектувальник:ПФ «Вантек»

(м. Рівне, вул. Соборна, 6-А)

Генеральний підрядник: ТОВ «Реноме-Євробуд»

(м. Рівне, вул. Костромська, 25)

3 місце - «Реставрація Полтавського обласного українського музично-

драматичного театру ім. М.В. Гоголя» (м. Полтава, вул. Жовтнева, 23)

Замовник: Управління капітального будівництва

Полтавської обласної державної

адміністрації

(м. Полтава, вул. Зигіна, 1)

Генеральний проектувальник:ДП «Державний проектний інститут

містобудування «Міськбудпроект»

(м. Полтава, вул. Гоголя, 25)

Генеральний підрядник: ТОВ «Виробничо-комерційна

фірма «СЕН»

(м. Полтава, вул. М. Бірюзова, 15)

6. У номінації 6 « Культові споруди » переможцями визначаються об’єкти:

1 місце - «Перша черга Православного Духовного центру Української Православної Церкви Хрестовоздвиженського храму» (м. Вінниця, 
вул. Келецька, 59-А)

Замовник: Релігійна громада Хрестовоздвиженського

храму УПЦ (м. Вінниця,

просп. Юності, 27/55)

Генеральний проектувальник: ПП «Архітектурно-проектна майстерня

«Ю. Плясовиця»

(м. Вінниця, вул. Келецька, 39)

Генеральний підрядник: ТОВ «Вінницябуд»

(м. Вінниця, вул. Театральна, 20)

2 місце – «Храм святого Володимира Української греко-католицької церкви» ( мЛьвів, вул. Природна – вул. Конотопська)

Замовник: Місія «Центр Студентського капеланства

«Української греко-католицької церкви»

(м. Львів, пл. Святого Юра, 5)

Генеральний проектувальник: ФОП Сулик Р.В.

(м. Львів, вул. Кишинівська, 12/1)

Генеральний підрядник : ПАТ «Холдингова компанія «ЕКО-ДІМ»

(м. Львів, вул. Бескидська, 44)

3 місце – «Церква святих апостолів Петра і Павла релігійної громади УПЦ Київського Патріархату» (Чернігівська обл., Козелецький р-н, с. Озерне, 
вул. Набережна, 29-а)

Замовник: Релігійна громада УПЦ Київського

Патріархату парафії святих Петра і Павла

(Чернігівська обл., Козелецький р-н,

с. Озерне, вул. Набережна, 29-а)

Генеральний проектувальник: ВАТ ПТІ «Київоргбуд»

(м. Київ, вул. Суворова, 4/6)

Генеральний підрядник: ТОВ «Електролінійник»

(м. Київ, вул. Малинська, 16)

7. У номінації 7 « Об’єкти сільського будівництва» переможцями визначаються об’єкти:

1 місце – «Комплекс по прийманню, зберіганню та відвантаженню зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН» (Житомирська обл., Чуднівський р-н, смт. Великі Коровинці, вул. Бердичівська, 80-Б)

Замовник: ТОВ «Сільськогосподарське підприємство

«НІБУЛОН»

(м. Миколаїв, вул. Каботажний спуск, 1)

Генеральний проектувальник: Кооперативно-державний проектно-

вишукувальний інститут

«Донецькагропроект»

(м. Донецьк, вул. Постишева, 30)

Генеральний підрядник: ЗАТ «Будівельна фірма «Житлобуд-НІКО»

(м. Миколаїв, вул. Казарського, 2-в)

2 місце – «Капітальний ремонт молочного комплексу на 1200 дійних корів з добудовою доїльного залу та корівника на 600 дійних корів в с. Іллін Гощанського району Рівненської області»

Замовник: ТОВ СГП «ім. Воловікова»

(Рівненська обл., с. Горбаків,

вул. Шкільна, 12)

Генеральний проектувальник: ПП «Фірма Атріум»

(м. Рівне, вул. С. Бандери, 54/16)

Генеральний підрядник: ПП «Галсинтез Плюс»

(Львівська обл., м. Борислав,

вул. Дрогобицька, 284)

3 місце – «Будівництво пункта приймання, зберігання та первинної обробки зерна у с. Девладове» (Дніпропетровська обл., Софіївський р-н, с. Девладове)

Замовник: ПАТ «Полтавське хлібоприймальне

підприємство»

(м. Полтава, вул. Рибчанська, 31)

Генеральний проектувальник: ВАТ «Полтавагропроект»

(м. Полтава, вул. Котляревського, 1/27)

Генеральний підрядник: ПП «БПФ «ПІВДЕНЬБУД»

(м. Дніпропетровськ,

вул. Набережна-Заводська, 7, оф. 707)

8. У номінації 8 « Інженерні споруди та об’єкти транспортної інфраструктури » переможцями визначаються об’єкти:

1 місце – «Реконструкція лівобережної ділянки набережної, що розташована нижче мосту по вул. Соборній у м. Вінниці з встановленням світломузичного фонтану в акваторії р. Південний Буг»

Замовник: Реконструкції набережної - Управління

комунального господарства благоустрою

Вінницької міської ради

(м. Вінниця, вул.Соборна, 59),

Світло-музичного фонтану – ДП КК «Рошен»

Генеральний проектувальник: Реконструкції набережної – ТОВ «Інститут

«УКРРІЧТРАНСПРОЕКТ»

(м. Київ, вул. Нижній Вал, 51)

Світло-музичного фонтану –

ТОВ «АВВ-дизайн»

(м. Київ, вул.Набережна-Корчуватська,80)

Генеральний підрядник: Реконструкції набережної –

ТОВ «Солстрой»

(м. Київ, вул. Гмирі, 1-а)

Світло-музичного фонтану –

ТОВ «АВВ-дизайн»

(м. Київ, вул.Набережна-Корчуватська,80)

2 місце – «Будівництво транспортної розв’язки біля станції метрополітену «Дніпро» у Печерському районі м. Києва»

Замовник: КП «Дирекція будівництва шляхово-

транспортних споруд м. Києва»

(м. Київ, вул. К. Каменєва, 6)

Генеральний проектувальник: ДП «Інститут «Київдормістпроект»

ВАТ «Київпроект»

(м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 16-22)

Генеральний підрядник: Філія «Техноспецбуд»

ТОВ «БМП Планета – міст»

(Вінницька обл., м. Козятин,

вул. Мічуріна, 28)

3 місце - «Реконструкція з розширенням міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин» (ІІ черга будівництва)» (Волинська обл., Любомльський р-н, с. Старовойтово)

Замовник: Ягодинська митниця (Волинська обл..,

Любомльський р-н, с. Римачі,

вул. Призалізнична, 13)

Генеральний проектувальник: ПП «Проект-Центр»

(м. Львів, вул. Личаківська, 149)

Генеральний підрядник: ПАТ «ЛУЦЬК-САНТЕХМОНТАЖ № 536»

(Волинська обл., м. Луцьк,

вул. Клима Савура, 29)

9. УномінаціЇ 9 «Об’єкти дозвілля та відпочинку» переможцями визначаються об’єкти:

1 місце – «Торгово-розважальний центр» (м. Суми, пр. М. Лушпи, 4/1)

Замовник: ТОВ «Будтрейдинг»

(м. Суми, пр. М. Лушпи, 4/1)

Генеральний проектувальник: ТОВ «Укрдизайнгруп»

(м. Львів, вул. Хімічна, 4)

Генеральний підрядник: ТОВ «Прайм Інжиніринг»

(м. Київ, вул. Драгомирова, 10/10)

2 місце – «Торгівельний комплекс з паркінгом «NOVUS» (м. Тернопіль, вул. Перля, 3)

Замовник: ТОВ «НАРАЗІ»

(м. Київ, вул. Велика Житомирська, 20)

Генеральний проектувальник: ТКТВП «Тернопільархпроект»

(м. Тернопіль, вул. С. Крушельницької, 1-А)

Генеральний підрядник: ТОВ «Консерелла Україна»

(м. Київ, вул. В. Василевської, 18)

3 місце - «Будівництво ресторанно-готельного комплексу на території Байковецької сільської ради Тернопільської області (І черга-ресторан)»

Замовник: СПД ФО Волянський І.Р.

Генеральний проектувальник: ТОВ «Архітектурно-проектне бюро

«ГАЛАРХ»

(м. Тернопіль, С. Крушельницької, 1а)

Генеральний підрядник: СПД ФО Зіньчук П.В.

(м. Тернопіль, вул. Бойківська, 19)

Заступник директора Депертаменту

державних програм та розвитку

житлового будівництва В.М. Височин 

gerb

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

(ДЕРЖАРХБУДІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ)

бульвар Лесі Українки26, м. Київ-133, 01133, тел. 291-69-69, факс 291-69-68

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її."> dabi@dabi.gov.ua Web:http:// www.dabi.gov.ua  Код ЄДРПОУ 37471912

28.04.2012 № 40-12-3039

На № _____________від_____________

Запрошення до участі в конкурсі
на кращі будинки і споруди, збудовані
та прийняті в експлуатацію
на території України у 20
11 році

Керівникам обласних, районних та міських управлінь архітектури, 
керівникам організацій-замовників, будівельних і проектних організацій

Шановні колеги!

З метою сприяння підвищенню якості проектування і будівництва, поширення досвіду із впровадження нових прогресивних технологій, будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, вдалих конструктивно-планувальних та архітектурних рішень, популяризації кращих об'єктів житлово-цивільного та промислового призначення, збудованих та прийнятих в експлуатацію у 2011 році в Україні, запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2011 році, за 9-ма номінаціями:

 1. Промислові підприємства та об’єкти виробничого призначення.

 2. Житлове будівництво.

 3. Адміністративно-офісне та готельне будівництво.

 4. Об’єкти освіти, виховання та підготовки кадрів.

 5. Об’єкти соціально-культурної та оздоровчої сфери.

 6. Культові споруди.

 7. Об’єкти сільського будівництва.

 8. Інженерні споруди та об’єкти транспортної інфраструктури.

 9. Об’єкти дозвілля та відпочинку.

Переможцям номінацій конкурсу будуть присуджені призові місця (перше, друге, третє) із врученням дипломів першого, другого та третього ступенів. Пам’ятний приз за перше місце вручається тільки ЗАМОВНИКУ.

Об’єкти, які будуть визнані журі кращими, експонуватимуться на виставці в Мінрегіоні та в офіційних виданнях Мінрегіону, на офіційних сайтах Мінрегіону та Держархбудінспекції України.

Конкурс проводиться відповідно до наказу Мінрегіону від 24.04.2012 № 172 «Про проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2011 році» (далі – наказ № 172) у порядку, визначеному Положенням про проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України, затвердженому наказом Державного комітету України з будівництва та архітектури від 30.03.2004 № 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 24.05.2004 за № 649/9248.

Рекомендації щодо оформлення матеріалів, які подаються на конкурс на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2011 році, додаються.

Організаційно-технічне забезпечення проведення конкурсу покладається на Державну архітектурно-будівельну інспекцію України (01133, м. Київ-133, бульвар Лесі Українки, 26, 5-й поверх,

тел./факс (044) 291-69-25, 291-69-04).

Терміни подачі заявок на участь в конкурсі до 01.06.2012.

Додаток: на 4 арк. у 1 прим.

З повагою

Голова О.В. Рибак

Макаров А.Б

тел./факс 291-69-25, 291-69-04

Додаток

до листа Держархбудінспекції України

від «28» квітня 2012 №40-19-3039

Рекомендації щодо оформлення матеріалів, які подаються на конкурс на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2011 році

Матеріали оформляються та подаються учасниками конкурсу (юридичні, або фізичні особи незалежно від форми власності, зокрема будівельні, проектні організації, замовники-забудовники) у двох примірниках (кожний в окремій папці) в такому обсязі:

1. РЕКОМЕНДАЦІЯ Міністерства регіонального розвитку і житлово-комунального господарства Автономної Республіки Крим, відповідних управлінь містобудування та архітектури обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, інспекцій держархбудконтролю.

2. ТЕХНІЧНИЙ ЗВІТ ПРО БУДІВНИЦТВО, який повинен бути стислим і містити:

2.1. Пояснювальну записку, у якій вказано відомості про проектувальників та будівельників об’єкта; які нові технології та матеріали були використані при його будівництві; особливості проектування та будівництва.

2.2. Характеристику об'єкта, у якій необхідно зазначити:

 • його специфіку та позитивні якості;

 • прогресивні принципи функціональної організації забудови комплексу, окремого будинку чи споруди;

 • новаторські конструктивні та архітектурні рішення;

 • вдалі композиції об'єктів, а також орієнтацію та органічне включення в рельєф;

 • екологічну чистоту виробництва та захист навколишнього середовища (для об'єктів промислового призначення).

2.3. Відомості про об'єкт.

У відомостях про об'єкт необхідно зазначити:

 • назву об'єкта (житловий будинок на _______квартир, дитячий садок-ясла на ______ місць, школа на _______учнів, поліклініка на _______відвідувань за зміну тощо);

 • адресу будівництва (область, район, населений пункт, жилий чи промисловий район або квартал, поштова адреса будинку чи споруди);

 • найменування, поштову адресу, телефон будівельної організації, замовника (забудовника).

 • найменування, поштову адресу, телефон проектної організації;

 • вид проекту:

  • індивідуальний (автори);

  • типовий (автори прив'язки);

- повторного застосування (автори прив'язки);

 • тривалість будівництва за нормами, договором (контрактом) і фактично ________(місяців) (за бажанням заявника);

 • вартість будівництва: кошторисну (базисну) _____________________, договірну______________ і фактичну _______________ (за бажанням заявника).

Технічний звіт підписується керівниками генпідрядних організацій та начальниками інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

Підписи засвідчуються відповідними печатками.

3. КАРТКА ОБ’ЄКТА (два примірники - УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ) за підписом керівника організації, яка подає матеріали на конкурс та її контактні телефони. Залежно від функціонального призначення об’єкта заповнюється форма № 1 або № 2 (додаються).

4. ОСНОВНІ КРЕСЛЕННЯ (бажано в електронному вигляді), за якими здійснено будівництво, в розмірах, зручних для перегляду (типові проекти - викопіювання із генерального плану ділянки, кварталу, комплексу забудови, при будівництві за індивідуальним проектом – крім генплану, плани першого і типових поверхів, фасади - в одному примірнику).

5. ФОТОКАРТКИ (ОБОВ’ЯЗКОВО в електронному вигляді на 300 dpi) та кольорові фото розміром 18х24 см (15х22 см) загальних виглядів будинків, панорами комплексів, фотознімки інтер'єрів, які розкривають виконавчу майстерність робітників, знімки фрагментів фасадів будинків і елементів благоустрою. Кожний об'єкт, що подано на конкурс, повинен мати два примірники фотокарток (не менше трьох). На зворотній стороні фотокартки зазначається назва об'єкта і зображеного елемента або деталі. Не слід подавати фото, на яких не зображено будівлю чи її елементи.

6. ДОКУМЕНТ (сертифікат або декларація) про готовність об’єкта до експлуатації.

7. ВІДГУК організації, яка експлуатує об'єкт.

Матеріали надсилаються на адресу:

01133, м. Київ-133, бульвар Лесі Українки, 26, 5-й поверх

Державна архітектурно-будівельна інспекція України.

Контактні телефони: (044) 291-69-25, 291-69-04

Форма № 1

КАРТА ОБ’ЄКТА

(для житлових комплексів та будинків)

№ п/п

Найменування параметрів

Показники

Прим.

1.

Назва об’єкта, його місцезнаходження.

   

2

Замовник будівництва

   

3

Проектувальник

   

4

Підрядник (генпідрядник, субпідрядники)

   

4

Техніко-економічні показники

   

5

Основні позитивні якості (характеристики) об’єкту

   

6

Тривалість будівництва

(місяців):

за договором (контрактом)

фактично

   

7

Вартість (грн.):

(базисна) кошторисна

договірна

фактична

   

8

Вартість 1кв.м (грн.):

(базисна) кошторисна

договірна

фактична

   

9

Інші характеристики об’єкту

   

Підпис

Форма № 2

КАРТА ОБ’ЄКТА

(для нежитлових будинків)

№ п/п

Найменування параметрів

Показники

Прим.

1.

Назва об’єкта, його місцезнаходження.

   

2

Замовник будівництва

   

3

Проектувальник

   

4

Підрядник (генпідрядник, субпідрядники)

   

4

Техніко-економічні показники

   

5

Основні позитивні якості (характеристики) об’єкту

   

6

Тривалість будівництва

(місяців):

за договором (контрактом)

фактично

   

7

Вартість (грн.):

(базисна) кошторисна

договірна

фактична

   

8

Вартість 1куб.м (грн.):

(базисна) кошторисна

договірна

фактична

   

9

Інші характеристики об’єкту

   

Підпис

gerb

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА

ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

 

Н А К А З

08.08.2011 № 141

Про підсумки конкурсу «Кращі будинки

і споруди, збудовані та прийняті в

експлуатацію в Україні у 2010 році»

Згідно з Положенням про проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані і прийняті в експлуатацію у 2010 році на території України, затвердженим наказом Державного комітету України з будівництва та архітектури від 30.03.2004 № 52, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 24.05.2004 за № 649/9248, відповідно до наказу Мінрегіонбуду від 04.04.2011 № 43 «Про проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2010 році» та на підставі рішення журі конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2010 році (далі – конкурс) від 19.07.2011

Н А К А З У Ю :

 1. Затвердити Перелік переможців конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2010 році, та нагородити переможців конкурсу – замовників, проектні та будівельні організації, які проектували і споруджували об’єкти, дипломами відповідного ступеня та пам’ятними призами згідно з додатком.

 2. Державній архітектурно-будівельній інспекції України (Рибак О.В.):

забезпечити доведення підсумків конкурсу до відома інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі;

інформацію про результати розмістити на офіційному веб-сайті Держархбудінспекції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ісаєнка Д.В.

Міністр А.М. Близнюк

ЗАТВЕРДЖЕНО

 Наказ Міністерства регіонального

розвитку, будівництва та житлово-

комунального господарства України

08.08.2011 № 141

Перелік переможців

конкурсу на кращі будинки і споруди,

збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2010році

1. У номінації 1 «Промислові підприємства та об’єкти виробничого призначення» переможцями визначаються:

1 місце – «Виробництво полівінілхлориду суспензійного по вул. Промисловій у м. Калуші Івано-Франківської області»

ЗамовникТОВ «Карпатнафтохім»;

Генеральний проектувальникХарківська філія ВАТ

«Укрнафтохімпроект»;

Генеральний підрядникДП «ЛК-Укрнафтогазбуд».

2 місце – «Завод коркувальних засобів і поліграфічних виробів АТ «Технологія» по вул. Курській, 147-а у м. Суми».

Замовник: ПАТ «Технологія»;

Генеральний проектувальник: ТОВ «Архітектурне бюро «А.Б.В.»;

Генеральний підрядник: ТОВ «БМУ №3».

3 місце– «Комплекс будівель і споруд виробничо-складського та адміністративного призначення корпорації «Тигрес» (І черга будівництва – фабрика по виробництву м’якої іграшки та одягу) по вул. Перемоги, 25 у с. Липини Луцького району Волинської області».

Замовник: ТОВ «Тигрес-люкс»;

Генеральний проектувальник: ТОВ «Леся»;

Генеральний підрядник: ТОВ «Житлобуд-2».

2. У номінації 2 « Житлове будівництво» переможцями визначаються:

1 місце -«Житловий будинок № 1 з об’єктами соціально-культурного призначення у 9-А мікрорайоні житлового масиву «Осокорки-Північні» у Дарницькому районі м. Києва».

Замовник: АТ ХК «Київміськбуд»;

Генеральний проектувальник: ЗАТ «Інститут Гіпроцивільпромбуд»;

Генеральний підрядник: ВАТ «Трест Київміськбуд-3».

2 місце – «Житловий будинок з офісними приміщеннями, магазином та паркінгом по вул. Л. Толстого – Міліційній у м. Вінниці».

Замовник: ПП БК «Поділля-Буд»;

Генеральний проектувальник: ДП МО України «Вінницький проектний

інститут»;

Генеральний підрядник: ПП БК «Поділля-Буд».

3 місце – «Житловий будинок з підземною автостоянкою та вбудовано-прибудованими приміщеннями по вул. Потебні, 6 у м. Харкові».

Замовник: Фірма ТОВ «Т.М.М.»;

Генеральний проектувальник: ТОВ «Дроздов та партнери»;

Генеральний підрядник: Фірма ТОВ«Т.М.М.».

3. У номінації3 « Адміністративно-офісне та готельне будівництво» переможцями визначаються:

1 місце – «Реконструкція та реставрація готелю «Брістоль» («Красная») по вул. Пушкінській, 15 у м. Одесі».

Замовник: ЗАТ «ЛОНДОНСЬКА БРІСТОЛЬ»;

Генеральний проектувальник: ПП «Українська будівельна компанія

«Каштан»;

Генеральний підрядник: ТОВ «Будівельна група «Ліберті».

3 місце - «Будівля філії АТ «Укрексімбанк» по просп. Леніна, 111-А у

м. Запоріжжі».

Замовник: АТ «Укрексімбанк»;

Генеральний проектувальник: ТОВ «ІБП «ФОРТ»;

Генеральний підрядник: ПП «ПБК «Компаньон».

4У номінації 4 « Об’єкти освіти, виховання та підготовки кадрів» переможцями визначаються:

1 місце – «Реконструкція будівлі під навчально-виробничий комплекс з гуртожитком по вул. Підкови, 17-а у м. Рівне».

Замовник: Рівненський центр професійно-технічної

освіти державної служби зайнятості;

Генеральний проектувальник: ПП «Шолудько М.В.»;

Генеральний підрядник: ТОВ «Екотехмаркет».

2 місце – «Реконструкція державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» по вул. Іцхака Рабіна, 18-а у м. Одесі».

Замовник: ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ»;

Генеральний проектувальник: ПП «ГРАНДСТИЛЬ»;

Генеральний підрядник: ПП «БУДРЕМ-БІЗНЕС».

3 місце –«Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по

вул. Шкільній, 32 у с. Познань Рокитнівського району Рівненської області».

Замовник: Головне управління з питань будівництва

та архітектури Рівненської

облдержадміністрації;

Генеральний проектувальник: ПП «Рівнемедінжсервіс»;

Генеральний підрядник: ТОВ «Рівнеагроспецмонтаж».

5. У номінації5 « Об’єкти соціально-культурної та оздоровчої сфери» переможцями визначаються:

1 місце – «Будівля культурно-громадського торгівельного центру на перехресті вул. Постишева та просп. Садового у Ворошиловському районі м. Донецька: 1-а черга (частина будівлі) чотирьохповерховий торгово-розважальний центр».

Замовник: ТОВ «Домус»;

Генеральний проектувальник: ТОВ «Среда»;

Генеральний підрядник: ТОВ Будівельна компанія «ВІРА».

2 місце – «Торгівельно-виставковий центр туризму та дозвілля по

пров. Спартаківському, 25 (сквер «Піонерський») у м. Херсоні».

Замовник: ПП НВФ «ТАХО»;

Генеральний проектувальник: ВАТ «Херсон-Діпромісто»;

Генеральний підрядник: Спільна виробничо-комерційна фірма

«Діпаріс».

3 місце - «Реконструкція частини житлового будинку під заклад громадського харчування по вул. Збаразькій, 1 у м. Тернополі».

Замовник: Гросуляк Олександр Михайлович;

Генеральний проектувальник: ТК ТВП «Тернопільархпроект»;

Генеральний підрядник: ПП «Явір-90».

6. У номінації6 « Культові споруди » переможцями визначаються:

1 місце - «ІІ черга комплексу Культових (Храмових) споруд Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні у с. Софіївська Борщагівка у Києво-Святошинському районі Київської області».

Замовник: Релігійне Управління Церкви Ісуса Христа

Святих Останніх Днів в Україні;

Генеральний проектувальник: ТОВ ІБК «ІНЖБУДСЕРВІС»,

ТОВ «СОБІ»;

Генеральний підрядник: ТОВ «ШТРАБАГ».

2 місце – «Реконструкція цілісного майнового комплексу кінотеатру

ім. П. Морозова під Римсько-Католицький костел по вул. Суворова, 40 у

м. Херсоні».

Замовник: Парафія Пресвятого Серця Ісуса Христа

Релігійна Громада Римсько-Католицької

Церкви у м. Херсоні;

Генеральний проектувальник: ФОП Куций Олександр Арсентійович;

Генеральний підрядник: ПП «Приватна виробничо-комерційна фірма «АЛІНА-А».

7. У номінації 7 « Об’єкти сільського господарства» переможцями визначаються:

1 місце – «Тепличний комплекс по вул. Алмазній, 88-а у м. Єнакієві Донецької області».

Замовник: ПП «Смачний томат»;

Генеральний проектувальник: Виробничо-промислове товариство

«Мастер»;

Генеральний підрядник: МП «Партнер» у формі ТОВ.

2 місце – «Молочний комплекс на 650 голів у с. Зозулинці Козятинського району Вінницької області».

Замовник: СТОВ «Хлібороб»;

Генеральний проектувальник: ПП «Бабур-Буд»;

Генеральний підрядник: ПП «Бабур-Буд».

3 місце – «Добудова інкубаторію по вул. Львівській, 155 у м. Луцьку».

Замовник: ТОВ «Агідель»;

Генеральний проектувальник: ТОВ «Джерела»;

Генеральний підрядник: ТОВ «Лотекс».

8. У номінації8 « Інженерні споруди та об’єкти транспортної інфраструктури » переможцями визначаються об’єкти:

1 місце – «Перший пусковий комплекс Дністровської гідроакумулюючої електростанції у складі одного гідроагрегату».

Замовник: ВАТ «Укргідроенерго»;

Генеральний проектувальник: ПАТ «Укргідропроект»;

Генеральний підрядник: ТОВ «Будмонтажсервіс-1»,

ТОВ «ЕНЕРГОПРОМ».

2 місце – «Реконструйована привокзальна площа зі збудованим пасажирським терміналом, як перша черга реконструкції комплексу об’єктів аеропорту по вул. Ромашкіна, 1 у м. Харкові»

Замовник: ТОВ «Нью Системс АМ»;

Генеральний проектувальник: ТОВ «Аркстоун»;

Генеральний підрядник: ТОВ «Стальконструкція».

3 місце - «Реконструкція транспортної розв’язки на Московській площі у Голосіївському районі м. Києва»

Замовник: КП «Дирекція будівництва шляхово-

транспортних споруд м. Києва»;

Генеральний проектувальник: ДП «Інститут «Київдормістпроект» ВАТ

«Київпроект»;

Генеральний підрядник: КП «Підрядне спеціалізоване шляхове

ремонтно-будівельне управління»,

ПАТ «Мостобуд».

9. УномінаціЇ 9 «Об’єкти дозвілля та відпочинку» переможцем визначити:

1 місце - «Реконструкція готельно-розважально-туристичного комплексу із яхт-клубом, набережною і житловою забудовою на набережній Назукіна, 41 у

м. Севастополі»

Замовник: ТОВ «Аквалайн плюс»,

ТОВ «Українсько-інвестиційний центр»;

Генеральний проектувальник: СФ Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція»,

ПП «Моргідропроект»

Генеральний підрядник: ВБК «Опора»,

Севастопольське будівельне управління

ПАТ «Морстрой»

Т.в.о.Голови О.М. Бушовський

gerb

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ

02160, м. Київ-160, просп.. Возз’єднання ,15/17 тел. 291-69-69 факс 291-69-68

E-mail:dabi@dabi.gov.ua http://www.dabi.gov.ua.

19.04.2011№ 40-30-1570  

Запрошення до участі в конкурсі
на кращі будинки і споруди, збудовані
та прийняті в експлуатацію
на території України у 20
10 році

Міністерство архітектури та будівельної політики Автономної Республіки Крим,
керівникам обласних, районних та міських управлінь архітектури,
 
керівникам організацій-замовників, будівельних і проектних організацій,
Національній спілці архітекторів України

Шановні колеги!

З метою сприяння підвищенню якості проектування і будівництва, поширення досвіду із впровадження нових прогресивних технологій, будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, вдалих конструктивно-планувальних та архітектурних рішень, популяризації кращих об'єктів житлово-цивільного та промислового призначення, збудованих та прийнятих в експлуатацію у 2010 році в Україні, керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 04.04.2011 № 43, запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2010 році, за 8-ми номінаціями:

 1. Промислові підприємства та об’єкти виробничого призначення.

 2. Житлове будівництво.

 3. Адміністративно-офісне та готельне будівництво.

 4. Об’єкти освіти, виховання та підготовки кадрів.

 5. Об’єкти соціально-культурної та оздоровчої сфери.

 6. Культові споруди.

 7. Об’єкти сільського будівництва.

 8. Інженерні споруди та об’єкти транспортної інфраструктури.

2

Конкурс проводиться на підставі “Тимчасового положення про проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України”, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 04.04.2011 № 43 (додаток №1) з урахуванням Методичних вказівок щодо вимог та повноти оформлення матеріалів, які надсилаються на конкурс (додаток №2).

Організаційно-технічне забезпечення проведення конкурсу покладається на Державну архітектурно-будівельну інспекцію (02160 м. Київ-160, просп. Возз’єднання, 15/17, тел. (044) 291-69-25, 291-69-04).

Переможцям номінацій конкурсу будуть присуджені призові місця (перше, друге, третє) із врученням пам’ятних призів (перше місце) та дипломів першого, другого та третього ступенів.

Об’єкти, які будуть визнані журі кращими, будуть експоновані на виставці в Мінрегіонбуді та рекламовані в офіційних виданнях Мінрегіонбуду, на офіційних сайтах Мінрегіонбуду та Держархбудінспекції.

Терміни подачі заявок на участь в конкурсі до 01.06.2011.

Додатки: на 7 арк. у 1 прим.

З повагою,

Т. в. о. начальника А.М. Шабатько

Вик. Макаров А.Б

тел./факс. 291-69-25, 291-69-04

Додаток 1

до листа Держархбудінспекції

від 19.04.2011 № 40-30-1570

Тимчасове положення
про проведення конкурсу на кращі будинки 
і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію
на території України

 1. Це Положення регламентує порядок проведення конкурсу на кращі об’єкти житлово-цивільного та промислового призначення, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України (далі – конкурс), і встановлює умови визначення переможців.

 2. Конкурс оголошується у квітні 2011 року Міністерством регіонального розвитку та будівництва України. Оголошення про проведення конкурсу публікується в офіційному виданні Міністерства «Інформаційний бюлетень» та офіційному виданні «Вісник Держархбудінспекції», а також на офіційному сайті Держархбудінспекції (http/www.dabi.gov.ua).

 3. Метою проведення конкурсу є сприяння поліпшенню якості будівництва, узагальнення і поширення передового досвіду в житлово-цивільному та промисловому будівництві, виявлення закінчених будівництвом мікрорайонів, комплексів, окремих об'єктів житлово-цивільного та промислового призначення, виконаних з високою якістю будівельних робіт, вдалих проектних рішень.

 4. Дія цього Положення поширюється на юридичних осіб (далі - учасники) незалежно від форм власності, зокрема на будівельні, проектні організації, замовників (забудовників), що бажають узяти участь у конкурсі. Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.

 5. Експертна комісія утворюється Міністерством регіонального розвитку та будівництва України. До складу експертної комісії входять керівники Держархбудінспекції та керівники інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

 6. Претенденти, які бажають узяти участь у конкурсі, подають матеріали на розгляд експертної комісії, склад якої затверджується наказом Міністерства за поданням Державної архітектурно-будівельної інспекції.

 7. Матеріали, подані до експертної комісії, розглядаються за наявності рекомендації Міністерства архітектури та будівельної політики Автономної Республіки Крим, відповідних управлінь містобудування та архітектури обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.

 8. Остаточним терміном розгляду матеріалів експертною комісією Міністерства є 01 червня 2011 року. Для участі в конкурсі претенденти

2

подають заяву про участь у конкурсі, в якій зазначаються: повне найменування юридичної особи; її місцезнаходження, прізвище, ім'я, по батькові її керівника, контактні тел./факс., перелік доданих до заяви матеріалів відповідно до методичних рекомендацій.

Матеріали, подані пізніше 01 червня 2011 року, експертною комісією не розглядаються.

Якщо претенденти, що бажають узяти участь у конкурсі, подали матеріали пізніше зазначеного строку, а також із порушенням вимог пункту 7 Положення, експертна комісія приймає рішення про відмову в участі у конкурсі і письмово повідомляє про це претендентів.

Рішення експертної комісії про відмову щодо участі претендентів у конкурсі може бути оскаржено у Міністра регіонального розвитку та будівництва України.

9. Об'єкти, що подаються на конкурс, повинні відповідати таким вимогам:

 1.  
  • прийняті в експлуатацію у році, що передує проведенню конкурсу;

  • розташовані на території України.

10. Для підбиття підсумків конкурсу утворюється журі, яке є тимчасово діючим колегіальним органом, утвореним за пропозицією Державної архітектурно-будівельної інспекції, з метою визначення переможців конкурсу. Персональний склад журі щорічно затверджується наказом Міністерства.

11. До складу журі входять працівники Міністерства, а також представники Національної спілки архітекторів України, науково-дослідних та проектних інститутів, будівельних організацій України (за згодою).

12. Результати розгляду експертною комісією матеріалів, поданих на конкурс, надаються журі конкурсу для прийняття остаточного рішення.

Журі визначає кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію, з урахуванням таких критеріїв:

 • відповідність виконаних будівельних робіт державним будівельним нормам та проектній документації;

 • естетичність фасадів та покрівлі будинку;

 • застосування сучасних конструктивних рішень, високоякісних оздоблювальних матеріалів, ефективних технологій;

 • вдале розміщення об'єкта з урахуванням ландшафту території;

 • гармонійність сполучення з архітектурним оточенням міського середовища;

 • якість благоустрою прилеглої території до об'єкта.

13. Рішення журі конкурсу вважається правомочним, якщо на засіданні присутні 2/3 членів журі, і рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість присутніх. Рішення, які приймає журі конкурсу,

3

ґрунтуються на принципах справедливості, неупередженості та високого професійного рівня.

14. Проектним, будівельним, монтажним та іншим організаціям, що брали участь у проектуванні і будівництві тих житлових, громадських та промислових комплексів, окремих будинків та споруд, які визнані журі конкурсу кращими, присуджуються призові місця (перше, друге, третє) із врученням дипломів першого, другого та третього ступенів відповідно та пам’ятних призів переможцям конкурсу (перше місце).

15. Рішення журі з присудження призових місць учасникам конкурсу затверджується наказом Міністерства.

16. Фотографії чи макети об'єктів, які були відзначені і визнані журі кращими, експонуються на виставці в Міністерстві регіонального розвитку та будівництва України та засобах масової інформації.

Т. в.о. начальника А.М. Шабатько

 
 

Додаток 2

до листа Держархбудінспекції

від 19.04.2011 № 40-30-1570

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

щодо оформлення матеріалів, які надсилаються на конкурс

Матеріали оформляються та подаються у двох примірниках (кожний в окремій папці) в такому обсязі:

1. РЕКОМЕНДАЦІЯ Міністерства архітектури та будівельної політики Автономної Республіки Крим, відповідних управлінь містобудування та архітектури обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.

2. ТЕХНІЧНИЙ ЗВІТ ПРО БУДІВНИЦТВО, який повинен бути стислим і містити:

2.1. Пояснювальну записку, у якій вказано відомості про проектувальників та будівників об’єкта; які нові технології та матеріали були використані при його будівництві; особливості проектування та будівництва.

2.2. Характеристику об'єкта, у якій необхідно зазначити:

 • його специфіку та позитивні якості;

 • прогресивні принципи функціональної організації забудови комплексу, окремого будинку чи споруди;

 • новаторські конструктивні та архітектурні рішення;

 • вдалі композиції об'єктів, а також орієнтація та органічне включення в рельєф;

 • екологічна чистота виробництва та захист навколишнього середовища (для об'єктів промислового призначення).

2.3. Відомості про об'єкт.

У відомостях про об'єкт необхідно зазначити:

 • назву об'єкта (житловий будинок на _______квартир, дитячий садок-ясла на ______ місць, школа на _______учнів, поліклініка на _______відвідувань за зміну тощо);

 • адресу будівництва (область, район, населений пункт, жилий чи промисловий район або квартал, поштова адреса будинку чи споруди);

 • найменування, поштову адресу, телефон будівельної організації, замовника (забудовника).

 • найменування, поштову адресу, телефон проектної організації;

 • проект:

  • типовий (автори прив'язки);

2

- повторного застосування (автори прив'язки);

 •  
  • індивідуальний (автори);

 • тривалість будівництва за нормами, договором (контрактом) і фактично ________(місяців);

 • вартість будівництва: кошторисна (базисна) _____________________, договірна___________________ і фактична _________________.

Технічний звіт підписується керівниками генпідрядних організацій та начальниками інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

Підписи засвідчуються відповідними печатками.

3. КАРТКА ОБ’ЄКТА (два примірники) за підписом керівника організації, яка подає матеріали на конкурс та її контактні тел. Залежно від функціонального призначення об’єкта заповнюється форма № 1 або № 2.

4. ОСНОВНІ КРЕСЛЕННЯ (бажано в електронному вигляді), за якими здійснено будівництво, в розмірах, зручних для перегляду (типові проекти - викопіювання із генерального плану ділянки, кварталу, комплексу забудови, при будівництві за індивідуальним проектом крім генплану - плани першого і типових поверхів, фасади - в одному примірнику).

5. ФОТОКАРТКИ (в електронному вигляді на 300 dpi) та кольорові фото розміром 18х24 см (15х22 см) загальних виглядів будинків, панорами комплексів, фотознімки інтер'єрів, які розкривають виконавчу майстерність робітників, знімки фрагментів фасадів будинків і елементів благоустрою. Кожний об'єкт, що подано на конкурс, повинен мати два примірники фотокарток (не менше трьох). На зворотній стороні фотокартки зазначається назва об'єкта і зображеного елемента або деталі. Не слід подавати фото, на яких не зображено будівлю чи її елементи.

6. СВІДОЦТВО про відповідність збудованого об’єкта проектній документації, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил.

7. ВІДГУК організації, яка експлуатує об'єкт.

8. ПЕРЕЛІК ОСІБ, які підлягають нагородженню грамотами (до 3-х по кожному об'єкту), складений із зазначенням посади, прізвища, ім'я, по батькові повністю, з вказаними контактними телефонами і підписаний керівниками генпідрядника за погодженням з Управлінням містобудування та архітектури (українською мовою).

Матеріали надсилаються на адресу:

02160, м. Київ-160, проспект Возз’єднання, 15/17

Державна архітектурно-будівельна інспекція.

Контактні телефони: (044) 291-69-25, 291-69-04

3

Форма № 1

КАРТА ОБ’ЄКТА

(для житлових комплексів та будинків)

№ пор

Найменування параметрів

Показники

Прим.

1

Проект

   

2

Кількість об’єктів

   

3

Вартість (грн.):

(базисна) кошторисна

договірна

фактична

   
       
       

4

Вартість 1кв.м (грн.):

(базисна) кошторисна

договірна

фактична

   

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Тривалість будівництва

(місяців):

за договором (контрактом)

фактично

   

6

Замовник будівництва

   

7

Проектна організація

   

8

Будівельна організація

   

Підпис

4

Форма № 2

КАРТА ОБ’ЄКТА

(для нежитлових будинків)

пор.

Найменування параметрів

Показники

Прим.

1

Проект

 

 

2

Вартість об’єкта (грн.)

кошторисна (базисна)

договірна

фактична

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Вартість 1 куб.м (грн.)

кошторисна (базисна)

договірна

фактична

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Тривалість будівництва (місяців)

за договором (контрактом)

фактична

 

 

 

5

Замовник будівництва

 

 

6

Проектна організація

 

 

7

Будівельна організація

 

 

Підпис

gerb

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ

Н А К А З

04.04.2011 м. Київ № 43

Про проведення конкурсу на кращі будинки
і споруди, збудовані та прийняті 
в експлуатацію в Україні у 2010 році

Згідно з Положенням про проведення конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України, затвердженим наказом Державного комітету України з будівництва та архітектури від 30.03.2004 № 52 і зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 24.05.2004 за № 649/9248, та з метою сприяння підвищенню якості проектування будівництва, поширення досвіду із впровадження нових прогресивних технологій, будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, вдалих конструктивно-планувальних та архітектурних рішень, популяризації кращих об’єктів житлово-цивільного та промислового призначення, збудованих та прийнятих в експлуатацію у 2010 році в Україні,

НАКАЗУЮ:

1. Провести до 14 серпня 2011 року конкурс на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2010 році (далі – конкурс) у 8 номінаціях, а саме:

промислові підприємства та об’єкти виробничого призначення.

житлове будівництво.

адміністративно-офісне та готельне будівництво.

об’єкти освіти, виховання та підготовки кадрів.

об’єкти соціально-культурної та оздоровчої сфери.

культові споруди.

об’єкти сільського будівництва.

інженерні споруди та об’єкти транспортної інфраструктури.

2. Установити термін подання матеріалів на конкурс до 01 червня 
2011 року.

3. Для проведення конкурсу утворити журі конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2010 році (далі – журі конкурсу),у складі згідно з додатком 1.

4. Для попереднього розгляду матеріалів конкурсу, безпосереднього ознайомлення з об’єктами та підготовки пропозицій журі конкурсу утворити експертну комісію конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України (далі – експертна комісія), у складі згідно з додатком 2.

5. Експертній комісії до 01 липня 2011 року внести пропозиції журі конкурсу щодо присудження претендентам призових місць за відповідними номінаціями.

6. Журі конкурсу підбити підсумки конкурсу до 10 липня 2011 року і подати до Мінрегіонбуду на затвердження пропозиції щодо присудження призових місць.

7. Установити, що переможці конкурсу (перше місце), окрім відзначення дипломами першого ступеня, нагороджуються пам’ятними призами.

8. Організаційно-технічне забезпечення проведення конкурсу покласти на Державну архітектурно-будівельну інспекцію.

9. Державній архітектурно-будівельній інспекції (Бондаренко О.М.) до 15 квітня 2011 року:

підготувати методичні рекомендації щодо проведення конкурсу та вимоги до матеріалів, що подаються на конкурс;

опрацювати механізм мотивації (заохочення) учасників конкурсу;

розмістити в засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу;

підготувати відповідні звернення до керівників організацій-замовників, будівельних і проектних організацій, структурних підрозділів з питань архітектури і містобудування Ради міністрів Автономної Республіки Крим, державних адміністрацій областей, мм. Києва і Севастополя.

10. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра І.А. Соколова.

Перший заступник Міністра М.П. Сорока

Додаток 1

до наказуМіністерства регіонального

розвитку та будівництва України

від 04.04.2011 № 43

Склад журі

конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію
на території України у 2010 році

Голова журі:

 

СОКОЛОВ

Ігор Анатолійович

заступник Міністра регіонального розвитку та будівництва України

Заступники голови журі:

 

БОНДАРЕНКО

Олександр Миколайович

начальник Державної архітектурно-будівельної інспекції

ПАПКА

Володимир Володимирович

заступник Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України (за згодою)

Члени журі:

 

АНТОНЮК

Павло Дмитрович

директор, голова правління ЗАТ «Інститут «ГІПроцивільпромбуд», голова ради Українського об’єднання проектних організацій (за згодою)

АНТОНЮК

Анатолій Євдокимович

заступник директора Українського державного науково-дослідного та проектного інституту «УкрНДІпроектреставрація» 
(за згодою)

ШПИЛЕВСЬКИЙ

Іван Іванович

директор ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» (за згодою)

КОШЛО

Микола Павлович

директор ДП «Державний інститут

проектування міст «Містопроект» 
(за згодою)

ГРАБАР

Сергій Володимирович

виконавчий директор Української будівельної асоціації (за згодою)

БІЛОУС

Сергій Ярославович

начальник Департаменту містобудування та архітектуриМінрегіонбуду

ЧИЖЕВСЬКИЙ

Олександр Павлович

директор Українського державного науково-дослідного і проектногоінституту цивільного сільського будівництва «УкрНДІПроцивільсільбуд» (за згодою)

ШАЦЬКИЙ

Володимир Іванович

голова правління ДАТ "Будівельна компанія «Укрбуд»" (за згодою)

ШПАРА

Ігор Петрович

президент Національної спілки архітекторів України (за згодою)

АДРІАНОВ віце-президент Академії будівництва

Володимир Павлович України (за згодою)

Начальник Держархбудінспекції О.М. Бондаренко

Додаток 2 до наказу

Міністерства регіонального

розвитку та будівництва України

від 04.04.2011 № 43

Склад

експертної комісії конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2010 році

Голова комісії:

 

ШАБАТЬКО

Анатолій Михайлович

заступник начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції

Заступники голови комісії:

 

БУШОВСЬКИЙ

Олег Миколайович

Перший заступник Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України (за згодою)

ЦУКАНОВА
Інна Миколаївна

начальник Управління організації

та проведення контрольних перевірок Держархбудінспекції

Члени комісії:

 

ЛИЗОГУБ

Андрій Анатолійович

секретар комісії, начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області

БЛАЩУК

Сергій Вікторович

начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю

у Вінницькій області

ДАНИЛЮК

Микола Петрович

начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Херсонській області

МОЛЧАНОВ

Олег Олександрович

начальник Інспекції державногоархітектурно-будівельного контролю 
у Дніпропетровській області

КОБЛИК

Василь Йосипович

начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Закарпатській області

Начальник Держархбудінспекції О.М. БондаренкоОбновлен 24 дек 2017. Создан 10 дек 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
«Автошкола Константа ГС» на Яндекс.Картах
Пользовательского поиска
AVTOINDEX.COM Автомагазин Автогарант
Просмотреть Автошкола Константа-ГС на карте большего размера

автоматический обменный пункт производит обмен Webmoney и E-Gold


Пожалуйста выберите электронные деньги для обмена:

Отдаете:
Получаете:

www.superchange.ru

Всеукраїнський сайт безкоштовної реклами белый каталог сайтов Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев
ERA.COM.UA
интернет портал
Размещено на Start.Crimea.UA Украинский портАл МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Directrix.ru - рейтинг, каталог сайтов AVTOINDEX.COM Автомобили - каталог сайтов фирм и компаний, Киев - Каталог компаний, фирм и веб-сайтов Украины, Киев. Добавить сайт в каталог Автошколы, Автомобили, Киев. Каталог сайтов femina.com.ua Украинский портАл Автошкола Спойлер Сайты недвижимости. Каталог недвижимости Бест Риэлти. Добавить сайт, ссылку, ресурс, URL. Обмен ссылками Аренда квартиры в Киеве Агентство недвижимости в Киеве Kiev apartments for rent Снять квартиру в Киеве. Сдам квартиру в Киеве. Долгосрочная аренда квартир Киев. Договор аренды, типовой образец. Квартиры в Киеве посуточно Гостиницы Киева белый каталог сайтов - рейтинг Каталог лучших сайтов, добавить свой сайт. только интересные сайты! > Украинский каталог сайтов Каталог сайтов OpenLinks.RU Украина онлайнСамый большой каталог сайтовАвтошкола Спойлер в Киеве ДДО Украины Каталог сайтов на http://www.globalmarket.com.ua/
Каталог сайтов GOOGLEРабота и бизнес в Интернете с компанией ФИНАНСОВАЯ ЛИНИЯAutoMotoTruck - легковые авто, грузовые, специальные средства передвижения, а также авиа, водная и железнодорожная техника AVTOINDEX.COMКаталог компаний и предприятий УкраиныКаталог компаний Украины КОНСТАНТА-ГС, АВТОШКОЛА, ООО Дніпропетровська область у складі УРСР | Інформаційно-пізнавальний портал